Vanuatu U20 vs Mexico U20 Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Vanuatu U20 2 - 3
Mexico U20
Vanuatu U20 vs Mexico U20 H2H Karnesi
1
Karşılaşmalar
0 - 0 - 1
G - B - M
11
Ort. Korner
100%
9,5 Üstü Korner
5
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Vanuatu U20 Galibiyet 0%0
Beraberlik 0%0
Mexico U20 Galibiyet 100%1
Vanuatu U20 ile Mexico U20 arasındaki son 1 maçta Vanuatu U20 0 kez, Mexico U20 1 kez kazandı ve 0 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 11 korner kullanıldı ve maçların %100 oranında 9,5 korner aşıldı. Vanuatu U20 ev sahibiyken maç başına ortalama 11 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 5.
Vanuatu U20 vs Mexico U20 H2H istatistikleri 22.09.2026 17:34 tarihinde güncellendi.
Vanuatu U20 vs Mexico U20 Karşılaşma Geçmişi
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FIFA U20 World Cup | 20.05.2017 | Vanuatu U20 | 2 - 3 | Mexico U20 | 0 - 2 | 2 - 9 | 11 | M |
Son Form
Vanuatu U20
M
M
M
B
G
Atılan Gol / Maç1.6
Yenilen Gol / Maç3
Kazanılan Korner / Maç3.4
Verilen Korner / Maç7
2,5 Üstü Gol80%
Mexico U20
G
G
G
G
G
Atılan Gol / Maç2.8
Yenilen Gol / Maç0.2
Kazanılan Korner / Maç5.8
Verilen Korner / Maç3.2
2,5 Üstü Gol60%
Vanuatu U20 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FIFA U20 World Cup | 26.05.2017 | Germany U20 | 3 - 2 | Vanuatu U20 | 2 - 0 | 6 - 0 | 6 | M |
| FIFA U20 World Cup | 23.05.2017 | Venezuela U20 | 7 - 0 | Vanuatu U20 | 2 - 0 | 7 - 2 | 9 | M |
| FIFA U20 World Cup | 20.05.2017 | Vanuatu U20 | 2 - 3 | Mexico U20 | 0 - 2 | 2 - 9 | 11 | M |
| U20 International | 07.05.2017 | Singapore U20 | 1 - 1 | Vanuatu U20 | 0 - 0 | 7 - 5 | 12 | B |
| OFC U20 Championship | 06.09.2016 | Vanuatu U20 | 3 - 1 | Papua New Guinea U20 | 0 - 0 | 8 - 6 | 14 | G |
Mexico U20 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF U20 Championship | 10.08.2026 | USA U20 | 0 - 2 | Mexico U20 | 0 - 1 | 3 - 7 | 10 | G |
| CONCACAF U20 Championship | 08.08.2026 | Canada U20 | 1 - 2 | Mexico U20 | 1 - 0 | 4 - 5 | 9 | G |
| CONCACAF U20 Championship | 06.08.2026 | Mexico U20 | 4 - 0 | Panama U20 | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | G |
| CONCACAF U20 Championship | 31.07.2026 | Mexico U20 | 4 - 0 | Guatemala U20 | 1 - 0 | 7 - 4 | 11 | G |
| CONCACAF U20 Championship | 28.07.2026 | Costa Rica U20 | 0 - 2 | Mexico U20 | 0 - 1 | 3 - 4 | 7 | G |
Vanuatu U20 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Mexico U20 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Vanuatu U20 ve Mexico U20 için diğer eşleşmeler
- Germany U20 vs Vanuatu U20 Aralarındaki Maçlar
- Venezuela U20 vs Vanuatu U20 Aralarındaki Maçlar
- Singapore U20 vs Vanuatu U20 Aralarındaki Maçlar
- Vanuatu U20 vs Papua New Guinea U20 Aralarındaki Maçlar
- USA U20 vs Mexico U20 Aralarındaki Maçlar
- Canada U20 vs Mexico U20 Aralarındaki Maçlar
- Mexico U20 vs Panama U20 Aralarındaki Maçlar
- Mexico U20 vs Guatemala U20 Aralarındaki Maçlar
- Costa Rica U20 vs Mexico U20 Aralarındaki Maçlar