Manacor vs Pena Deportiva Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Manacor 3 - 1
Pena Deportiva
Manacor vs Pena Deportiva H2H Karnesi
2
Karşılaşmalar
1 - 0 - 1
G - B - M
10.5
Ort. Korner
50%
9,5 Üstü Korner
3.5
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Manacor Galibiyet 50%1
Beraberlik 0%0
Pena Deportiva Galibiyet 50%1
Manacor ile Pena Deportiva arasındaki son 2 maçta Manacor 1 kez, Pena Deportiva 1 kez kazandı ve 0 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 10.5 korner kullanıldı ve maçların %50 oranında 9,5 korner aşıldı. Manacor ev sahibiyken maç başına ortalama 9 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 3.5.
Manacor vs Pena Deportiva H2H istatistikleri 25.09.2026 20:54 tarihinde güncellendi.
Manacor vs Pena Deportiva Karşılaşma Geçmişi
Son Form
Manacor
G
M
B
M
G
Atılan Gol / Maç1.8
Yenilen Gol / Maç1.6
Kazanılan Korner / Maç3.6
Verilen Korner / Maç6
2,5 Üstü Gol80%
Pena Deportiva
M
B
M
M
B
Atılan Gol / Maç0.4
Yenilen Gol / Maç1.8
Kazanılan Korner / Maç3.8
Verilen Korner / Maç6.4
2,5 Üstü Gol20%
Manacor Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera - Play-Offs | 07.06.2026 | Manacor | 3 - 1 | Pena Deportiva | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | G |
| Spain Tercera - Play-Offs | 30.05.2026 | Pena Deportiva | 2 - 1 | Manacor | 2 - 0 | 9 - 3 | 12 | M |
| Spain Tercera Group 11 | 17.05.2026 | Llosetense | 1 - 1 | Manacor | 0 - 0 | 6 - 3 | 9 | B |
| Spain Tercera Group 11 | 05.04.2026 | CD Cardassar | 2 - 1 | Manacor | 1 - 1 | 5 - 4 | 9 | M |
| Spain Tercera Group 11 | 28.03.2026 | Manacor | 3 - 2 | CE Constancia | 2 - 0 | 4 - 5 | 9 | G |
Pena Deportiva Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 20.09.2026 | Elche Ilicitano | 1 - 0 | Pena Deportiva | 0 - 0 | 8 - 7 | 15 | M |
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 13.09.2026 | Pena Deportiva | 1 - 1 | Yeclano | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | B |
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 06.09.2026 | Deportiva Minera | 1 - 0 | Pena Deportiva | 0 - 0 | 11 - 3 | 14 | M |
| Europe Friendlies | 14.08.2026 | UD Ibiza | 5 - 0 | Pena Deportiva | 2 - 0 | 5 - 3 | 8 | M |
| Spain Tercera - Play-Offs | 14.06.2026 | Arenas Armilla | 1 - 1 | Pena Deportiva | 1 - 1 | 3 - 4 | 7 | B |
Manacor Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Pena Deportiva Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 27.09.2026 | Pena Deportiva | vs | Real Murcia B | - | - | - |
Manacor ve Pena Deportiva için diğer eşleşmeler
- Llosetense vs Manacor Aralarındaki Maçlar
- CD Cardassar vs Manacor Aralarındaki Maçlar
- Manacor vs CE Constancia Aralarındaki Maçlar
- Elche Ilicitano vs Pena Deportiva Aralarındaki Maçlar
- Pena Deportiva vs Yeclano Aralarındaki Maçlar
- Deportiva Minera vs Pena Deportiva Aralarındaki Maçlar
- UD Ibiza vs Pena Deportiva Aralarındaki Maçlar
- Arenas Armilla vs Pena Deportiva Aralarındaki Maçlar