Lille (Wboy) vs Monaco (KraftVK) Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Lille (Wboy) 7 - 3
Monaco (KraftVK)
Lille (Wboy) vs Monaco (KraftVK) H2H Karnesi
11
Karşılaşmalar
4 - 3 - 4
G - B - M
2.9
Ort. Korner
0%
9,5 Üstü Korner
8.5
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Lille (Wboy) Galibiyet 36%4
Beraberlik 27%3
Monaco (KraftVK) Galibiyet 36%4
Lille (Wboy) ile Monaco (KraftVK) arasındaki son 11 maçta Lille (Wboy) 4 kez, Monaco (KraftVK) 4 kez kazandı ve 3 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 2.9 korner kullanıldı ve maçların %0 oranında 9,5 korner aşıldı. Lille (Wboy) ev sahibiyken maç başına ortalama 2.6 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 8.5.
Lille (Wboy) vs Monaco (KraftVK) H2H istatistikleri 26.09.2026 17:52 tarihinde güncellendi.
Lille (Wboy) vs Monaco (KraftVK) Karşılaşma Geçmişi
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Lille (Wboy) | 7 - 3 | Monaco (KraftVK) | 7 - 3 | 1 - 3 | 4 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Monaco (KraftVK) | 6 - 3 | Lille (Wboy) | 6 - 3 | 3 - 0 | 3 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 14.10.2025 | Lille (Wboy) | 4 - 4 | Monaco (KraftVK) | 4 - 4 | 2 - 3 | 5 | B |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 14.10.2025 | Monaco (KraftVK) | 3 - 4 | Lille (Wboy) | 3 - 4 | 4 - 1 | 5 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 14.08.2025 | Lille (Wboy) | 4 - 4 | Monaco (KraftVK) | 4 - 4 | 0 - 0 | 0 | B |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 14.08.2025 | Monaco (KraftVK) | 5 - 5 | Lille (Wboy) | 5 - 5 | 1 - 2 | 3 | B |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 14.07.2025 | Lille (Wboy) | 3 - 1 | Monaco (KraftVK) | 3 - 1 | 0 - 2 | 2 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 14.07.2025 | Monaco (KraftVK) | 7 - 5 | Lille (Wboy) | 7 - 5 | 0 - 1 | 1 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.06.2025 | Lille (Wboy) | 5 - 4 | Monaco (KraftVK) | 5 - 4 | 1 - 1 | 2 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.06.2025 | Monaco (KraftVK) | 6 - 4 | Lille (Wboy) | 6 - 4 | 4 - 1 | 5 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 27.05.2025 | Monaco (KraftVK) | 4 - 2 | Lille (Wboy) | 4 - 2 | 2 - 0 | 2 | M |
Son Form
Lille (Wboy)
G
G
M
G
M
Atılan Gol / Maç4
Yenilen Gol / Maç3.6
Kazanılan Korner / Maç1
Verilen Korner / Maç1.8
2,5 Üstü Gol100%
Monaco (KraftVK)
G
M
M
M
G
Atılan Gol / Maç3.4
Yenilen Gol / Maç4.2
Kazanılan Korner / Maç1.8
Verilen Korner / Maç1
2,5 Üstü Gol80%
Lille (Wboy) Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Lyon (Uncle) | 2 - 4 | Lille (Wboy) | 2 - 4 | 1 - 2 | 3 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Lille (Wboy) | 4 - 3 | Marseille (Arcos) | 4 - 3 | 1 - 2 | 3 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | PSG (Bomb1to) | 6 - 2 | Lille (Wboy) | 6 - 2 | 2 - 0 | 2 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Lille (Wboy) | 7 - 3 | Monaco (KraftVK) | 7 - 3 | 1 - 3 | 4 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Lille (Wboy) | 3 - 4 | Lyon (Uncle) | 3 - 4 | 1 - 1 | 2 | M |
Monaco (KraftVK) Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Marseille (Arcos) | 3 - 7 | Monaco (KraftVK) | 3 - 7 | 0 - 2 | 2 | G |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Monaco (KraftVK) | 0 - 1 | PSG (Bomb1to) | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Lille (Wboy) | 7 - 3 | Monaco (KraftVK) | 7 - 3 | 1 - 3 | 4 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | Monaco (KraftVK) | 3 - 7 | Marseille (Arcos) | 3 - 7 | 2 - 2 | 4 | M |
| Esoccer Battle - 8 mins play | 03.11.2025 | PSG (Bomb1to) | 3 - 4 | Monaco (KraftVK) | 3 - 4 | 0 - 0 | 0 | G |
Lille (Wboy) Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Monaco (KraftVK) Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||