Tijuana U21 vs Leon U21 Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Tijuana U21 1 - 0
Leon U21
Tijuana U21 vs Leon U21 H2H Karnesi
3
Karşılaşmalar
2 - 0 - 1
G - B - M
6.7
Ort. Korner
33%
9,5 Üstü Korner
1.3
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Tijuana U21 Galibiyet 67%2
Beraberlik 0%0
Leon U21 Galibiyet 33%1
Tijuana U21 ile Leon U21 arasındaki son 3 maçta Tijuana U21 2 kez, Leon U21 1 kez kazandı ve 0 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 6.7 korner kullanıldı ve maçların %33 oranında 9,5 korner aşıldı. Tijuana U21 ev sahibiyken maç başına ortalama 7 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 1.3.
Tijuana U21 vs Leon U21 H2H istatistikleri 22.09.2026 14:59 tarihinde güncellendi.
Tijuana U21 vs Leon U21 Karşılaşma Geçmişi
Son Form
Tijuana U21
M
G
G
G
B
Atılan Gol / Maç1.6
Yenilen Gol / Maç1
Kazanılan Korner / Maç3.4
Verilen Korner / Maç3.2
2,5 Üstü Gol80%
Leon U21
G
B
G
B
M
Atılan Gol / Maç1.4
Yenilen Gol / Maç1
Kazanılan Korner / Maç2.6
Verilen Korner / Maç7.8
2,5 Üstü Gol40%
Tijuana U21 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mexico U21 League | 20.09.2026 | Pachuca U21 | 2 - 1 | Tijuana U21 | 0 - 0 | 5 - 1 | 6 | M |
| Mexico U21 League | 12.09.2026 | Tijuana U21 | 3 - 1 | Queretaro U21 | 1 - 1 | 4 - 2 | 6 | G |
| Mexico U21 League | 29.08.2026 | Tijuana U21 | 2 - 1 | Unam Pumas U21 | 2 - 1 | 3 - 5 | 8 | G |
| Mexico U21 League | 22.08.2026 | Chivas Guadalajara U21 | 1 - 2 | Tijuana U21 | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | G |
| Mexico U21 League | 17.08.2026 | Tijuana U21 | 0 - 0 | Cruz Azul U21 | 0 - 0 | 4 - 1 | 5 | B |
Leon U21 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mexico U21 League | 20.09.2026 | Queretaro U21 | 0 - 2 | Leon U21 | 0 - 0 | 10 - 3 | 13 | G |
| Mexico U21 League | 06.09.2026 | Unam Pumas U21 | 1 - 1 | Leon U21 | 0 - 1 | 13 - 3 | 16 | B |
| Mexico U21 League | 22.08.2026 | Leon U21 | 2 - 1 | Monterrey U21 | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 | G |
| Mexico U21 League | 17.08.2026 | Necaxa U21 | 2 - 2 | Leon U21 | 2 - 1 | 7 - 2 | 9 | B |
| Mexico U21 League | 08.08.2026 | Tijuana U21 | 1 - 0 | Leon U21 | 1 - 0 | 6 - 4 | 10 | M |
Tijuana U21 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Leon U21 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Tijuana U21 ve Leon U21 için diğer eşleşmeler
- Pachuca U21 vs Tijuana U21 Aralarındaki Maçlar
- Tijuana U21 vs Queretaro U21 Aralarındaki Maçlar
- Tijuana U21 vs Unam Pumas U21 Aralarındaki Maçlar
- Chivas Guadalajara U21 vs Tijuana U21 Aralarındaki Maçlar
- Tijuana U21 vs Cruz Azul U21 Aralarındaki Maçlar
- Queretaro U21 vs Leon U21 Aralarındaki Maçlar
- Unam Pumas U21 vs Leon U21 Aralarındaki Maçlar
- Leon U21 vs Monterrey U21 Aralarındaki Maçlar
- Necaxa U21 vs Leon U21 Aralarındaki Maçlar