Krasnodar vs Malmo FF Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Krasnodar 2 - 0
Malmo FF
Krasnodar vs Malmo FF H2H Karnesi
1
Karşılaşmalar
1 - 0 - 0
G - B - M
11
Ort. Korner
100%
9,5 Üstü Korner
2
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Krasnodar Galibiyet 100%1
Beraberlik 0%0
Malmo FF Galibiyet 0%0
Krasnodar ile Malmo FF arasındaki son 1 maçta Krasnodar 1 kez, Malmo FF 0 kez kazandı ve 0 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 11 korner kullanıldı ve maçların %100 oranında 9,5 korner aşıldı. Krasnodar ev sahibiyken maç başına ortalama 11 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 2.
Krasnodar vs Malmo FF H2H istatistikleri 22.10.2026 22:18 tarihinde güncellendi.
Krasnodar vs Malmo FF Karşılaşma Geçmişi
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europe Friendlies | 03.02.2019 | Krasnodar | 2 - 0 | Malmo FF | 0 - 0 | 3 - 8 | 11 | G |
Son Form
Krasnodar
B
M
M
B
G
Atılan Gol / Maç1.4
Yenilen Gol / Maç1.6
Kazanılan Korner / Maç4.4
Verilen Korner / Maç3.8
2,5 Üstü Gol80%
Malmo FF
M
G
M
G
B
Atılan Gol / Maç1
Yenilen Gol / Maç0.8
Kazanılan Korner / Maç8
Verilen Korner / Maç3.6
2,5 Üstü Gol20%
Krasnodar Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europe Friendlies | 20.02.2022 | Rostov | 2 - 2 | Krasnodar | 1 - 2 | 2 - 3 | 5 | B |
| Europe Friendlies | 15.02.2022 | Sarpsborg | 3 - 2 | Krasnodar | 2 - 1 | 2 - 4 | 6 | M |
| Europe Friendlies | 19.01.2022 | Legia Warsaw | 2 - 1 | Krasnodar | 0 - 1 | 4 - 6 | 10 | M |
| Russia Premier League | 12.12.2021 | Krasnodar | 0 - 0 | FC Nizhny Novgorod | 0 - 0 | 7 - 3 | 10 | B |
| Russia Premier League | 05.12.2021 | PFC Sochi | 1 - 2 | Krasnodar | 1 - 1 | 8 - 2 | 10 | G |
Malmo FF Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Allsvenskan | 18.10.2026 | Malmo FF | 0 - 1 | BK Hacken | 0 - 0 | 13 - 5 | 18 | M |
| Sweden Allsvenskan | 12.10.2026 | Malmo FF | 1 - 0 | Kalmar FF | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | G |
| Sweden Allsvenskan | 19.09.2026 | Västerås SK FK | 2 - 0 | Malmo FF | 1 - 0 | 3 - 7 | 10 | M |
| Sweden Allsvenskan | 13.09.2026 | Malmo FF | 4 - 1 | Orgryte IS | 0 - 0 | 5 - 3 | 8 | G |
| Sweden Allsvenskan | 07.09.2026 | Malmo FF | 0 - 0 | AIK | 0 - 0 | 9 - 3 | 12 | B |
Krasnodar Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Malmo FF Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Allsvenskan | 23.10.2026 | Elfsborg | vs | Malmo FF | - | - | - |
Krasnodar ve Malmo FF için diğer eşleşmeler
- Rostov vs Krasnodar Aralarındaki Maçlar
- Sarpsborg vs Krasnodar Aralarındaki Maçlar
- Legia Warsaw vs Krasnodar Aralarındaki Maçlar
- Krasnodar vs FC Nizhny Novgorod Aralarındaki Maçlar
- PFC Sochi vs Krasnodar Aralarındaki Maçlar
- Malmo FF vs BK Hacken Aralarındaki Maçlar
- Malmo FF vs Kalmar FF Aralarındaki Maçlar
- Västerås SK FK vs Malmo FF Aralarındaki Maçlar
- Malmo FF vs Orgryte IS Aralarındaki Maçlar
- Malmo FF vs AIK Aralarındaki Maçlar
