VVSB vs HSC '21 Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
VVSB 4 - 2
HSC '21
VVSB vs HSC '21 H2H Karnesi
2
Karşılaşmalar
2 - 0 - 0
G - B - M
9.5
Ort. Korner
50%
9,5 Üstü Korner
4
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
VVSB Galibiyet 100%2
Beraberlik 0%0
HSC '21 Galibiyet 0%0
VVSB ile HSC '21 arasındaki son 2 maçta VVSB 2 kez, HSC '21 0 kez kazandı ve 0 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 9.5 korner kullanıldı ve maçların %50 oranında 9,5 korner aşıldı. VVSB ev sahibiyken maç başına ortalama 9.5 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 4.
VVSB vs HSC '21 H2H istatistikleri 21.10.2026 16:47 tarihinde güncellendi.
VVSB vs HSC '21 Karşılaşma Geçmişi
Son Form
VVSB
M
G
B
M
B
Atılan Gol / Maç1
Yenilen Gol / Maç1.8
Kazanılan Korner / Maç6
Verilen Korner / Maç4
2,5 Üstü Gol40%
HSC '21
B
M
M
M
G
Atılan Gol / Maç1.4
Yenilen Gol / Maç1.6
Kazanılan Korner / Maç2.6
Verilen Korner / Maç8.2
2,5 Üstü Gol60%
VVSB Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands Derde Divisie | 10.10.2026 | VVSB | 0 - 2 | Blauw Geel '38 | 0 - 2 | 7 - 2 | 9 | M |
| Dutch Cup | 22.09.2026 | Rijnvogels | 0 - 1 | VVSB | 0 - 0 | 6 - 10 | 16 | G |
| Netherlands Derde Divisie | 30.08.2026 | RKSV Groene Ster | 3 - 3 | VVSB | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | B |
| Netherlands Tweede Divisie Play-Offs | 30.05.2026 | Excelsior Maassluis | 3 - 0 | VVSB | 2 - 0 | 2 - 7 | 9 | M |
| Netherlands Tweede Divisie Play-Offs | 27.05.2026 | VVSB | 1 - 1 | Excelsior Maassluis | 0 - 1 | 3 - 6 | 9 | B |
HSC '21 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands Derde Divisie | 18.04.2026 | Harkemase Boys | 0 - 0 | HSC '21 | 0 - 0 | 17 - 2 | 19 | B |
| Netherlands Derde Divisie | 29.03.2026 | ROHDA Raalte | 3 - 2 | HSC '21 | 2 - 1 | 8 - 1 | 9 | M |
| Netherlands Derde Divisie | 08.03.2026 | ADO '20 | 2 - 1 | HSC '21 | 0 - 1 | 5 - 4 | 9 | M |
| Netherlands Derde Divisie | 28.02.2026 | HSC '21 | 0 - 2 | Genemuiden | 0 - 1 | 4 - 6 | 10 | M |
| Netherlands Derde Divisie | 07.02.2026 | HSC '21 | 4 - 1 | VV Eemdijk | 2 - 1 | 2 - 5 | 7 | G |
VVSB Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
HSC '21 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
VVSB ve HSC '21 için diğer eşleşmeler
- VVSB vs Blauw Geel '38 Aralarındaki Maçlar
- Rijnvogels vs VVSB Aralarındaki Maçlar
- RKSV Groene Ster vs VVSB Aralarındaki Maçlar
- Excelsior Maassluis vs VVSB Aralarındaki Maçlar
- Harkemase Boys vs HSC '21 Aralarındaki Maçlar
- ROHDA Raalte vs HSC '21 Aralarındaki Maçlar
- ADO '20 vs HSC '21 Aralarındaki Maçlar
- HSC '21 vs Genemuiden Aralarındaki Maçlar
- HSC '21 vs VV Eemdijk Aralarındaki Maçlar
