Lillehammer U19 vs Grorud U19 Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Lillehammer U19 4 - 1
Grorud U19
Lillehammer U19 vs Grorud U19 H2H Karnesi
7
Karşılaşmalar
2 - 1 - 4
G - B - M
6.7
Ort. Korner
29%
9,5 Üstü Korner
3.3
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Lillehammer U19 Galibiyet 29%2
Beraberlik 14%1
Grorud U19 Galibiyet 57%4
Lillehammer U19 ile Grorud U19 arasındaki son 7 maçta Lillehammer U19 2 kez, Grorud U19 4 kez kazandı ve 1 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 6.7 korner kullanıldı ve maçların %29 oranında 9,5 korner aşıldı. Lillehammer U19 ev sahibiyken maç başına ortalama 8 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 3.3.
Lillehammer U19 vs Grorud U19 H2H istatistikleri 23.09.2026 04:01 tarihinde güncellendi.
Lillehammer U19 vs Grorud U19 Karşılaşma Geçmişi
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norway Interkretsserie U19 | 09.10.2025 | Lillehammer U19 | 4 - 1 | Grorud U19 | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 11.06.2025 | Grorud U19 | 0 - 2 | Lillehammer U19 | 0 - 1 | 3 - 1 | 4 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 17.10.2024 | Grorud U19 | 1 - 0 | Lillehammer U19 | 0 - 0 | 4 - 7 | 11 | M |
| Norway Interkretsserie U19 | 24.08.2023 | Grorud U19 | 7 - 2 | Lillehammer U19 | 5 - 1 | 0 - 3 | 3 | M |
| Norway Interkretsserie U19 | 13.04.2023 | Lillehammer U19 | 0 - 2 | Grorud U19 | 0 - 2 | 3 - 8 | 11 | M |
| Norway Interkretsserie U19 | 17.09.2022 | Lillehammer U19 | 1 - 1 | Grorud U19 | 1 - 0 | 5 - 1 | 6 | B |
| Norway Interkretsserie U19 | 26.05.2022 | Grorud U19 | 2 - 0 | Lillehammer U19 | 2 - 0 | 3 - 2 | 5 | M |
Son Form
Lillehammer U19
G
G
G
G
M
Atılan Gol / Maç4.8
Yenilen Gol / Maç1.8
Kazanılan Korner / Maç5.6
Verilen Korner / Maç3.8
2,5 Üstü Gol100%
Grorud U19
G
M
G
G
G
Atılan Gol / Maç3.4
Yenilen Gol / Maç1.8
Kazanılan Korner / Maç5.4
Verilen Korner / Maç3.2
2,5 Üstü Gol100%
Lillehammer U19 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norway Interkretsserie U19 | 17.09.2026 | Lillehammer U19 | 4 - 2 | Skedsmo U19 | 2 - 1 | 4 - 5 | 9 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 10.09.2026 | KFUM U19 | 1 - 4 | Lillehammer U19 | 1 - 1 | 2 - 12 | 14 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 03.09.2026 | Lillehammer U19 | 9 - 0 | Ullensaker/Kisa U19 | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 20.08.2026 | Lillehammer U19 | 5 - 3 | Asker U19 | 1 - 0 | 4 - 7 | 11 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 21.06.2026 | Ullern U19 | 3 - 2 | Lillehammer U19 | 1 - 0 | 4 - 6 | 10 | M |
Grorud U19 Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norway Interkretsserie U19 | 16.09.2026 | Gjøvik-Lyn U19 | 1 - 3 | Grorud U19 | 1 - 0 | 6 - 5 | 11 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 10.09.2026 | Grorud U19 | 3 - 5 | Sprint/Jeløy U19 | 1 - 1 | 5 - 5 | 10 | M |
| Norway Interkretsserie U19 | 13.08.2026 | Lørenskog U19 | 1 - 3 | Grorud U19 | 0 - 2 | 2 - 8 | 10 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 21.06.2026 | Klofta U19 | 0 - 4 | Grorud U19 | 0 - 1 | 1 - 3 | 4 | G |
| Norway Interkretsserie U19 | 11.06.2026 | Grorud U19 | 4 - 2 | Valdres FK U19 | 3 - 0 | 6 - 2 | 8 | G |
Lillehammer U19 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Grorud U19 Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Lillehammer U19 ve Grorud U19 için diğer eşleşmeler
- Lillehammer U19 vs Skedsmo U19 Aralarındaki Maçlar
- KFUM U19 vs Lillehammer U19 Aralarındaki Maçlar
- Lillehammer U19 vs Ullensaker/Kisa U19 Aralarındaki Maçlar
- Lillehammer U19 vs Asker U19 Aralarındaki Maçlar
- Ullern U19 vs Lillehammer U19 Aralarındaki Maçlar
- Gjøvik-Lyn U19 vs Grorud U19 Aralarındaki Maçlar
- Grorud U19 vs Sprint/Jeløy U19 Aralarındaki Maçlar
- Lørenskog U19 vs Grorud U19 Aralarındaki Maçlar
- Klofta U19 vs Grorud U19 Aralarındaki Maçlar
- Grorud U19 vs Valdres FK U19 Aralarındaki Maçlar