EC Pelotas vs Guarany de Bage Aralarındaki Maçlar
EC Pelotas vs
Guarany de Bage
EC Pelotas vs Guarany de Bage H2H Karnesi
EC Pelotas ile Guarany de Bage arasında henüz kayıtlı bir karşılaşma yok.
EC Pelotas vs Guarany de Bage H2H istatistikleri 20.10.2026 01:12 tarihinde güncellendi.
Son Form
EC Pelotas
M
B
B
G
B
Atılan Gol / Maç0.8
Yenilen Gol / Maç0.8
Kazanılan Korner / Maç5.8
Verilen Korner / Maç4.4
2,5 Üstü Gol20%
Guarany de Bage
G
M
M
M
M
Atılan Gol / Maç0.4
Yenilen Gol / Maç1.8
Kazanılan Korner / Maç2.8
Verilen Korner / Maç4.8
2,5 Üstü Gol40%
EC Pelotas Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Gaucho 2 | 13.09.2026 | EC Pelotas | 2 - 3 | Guarani de Venancio Aires | 0 - 2 | 15 - 2 | 17 | M |
| Brazil Campeonato Gaucho 2 | 09.09.2026 | EC Pelotas | 0 - 0 | Aimore | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | B |
| Brazil Campeonato Gaucho 2 | 05.09.2026 | Esportivo | 1 - 1 | EC Pelotas | 0 - 1 | 7 - 2 | 9 | B |
| Brazil Campeonato Gaucho 2 | 02.08.2026 | Lajeadense | 0 - 1 | EC Pelotas | 0 - 1 | 5 - 2 | 7 | G |
| Brazil Campeonato Gaucho 2 | 26.06.2022 | EC Pelotas | 0 - 0 | Passo Fundo RS | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | B |
Guarany de Bage Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Copa Gaucho | 14.06.2026 | GE Bage | 1 - 2 | Guarany de Bage | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | G |
| Brazil Serie D | 07.06.2026 | Guarany de Bage | 0 - 1 | Cianorte | 0 - 1 | 2 - 4 | 6 | M |
| Brazil Serie D | 30.05.2026 | Joinville | 2 - 0 | Guarany de Bage | 0 - 0 | 7 - 0 | 7 | M |
| Brazil Serie D | 24.05.2026 | Guarany de Bage | 0 - 4 | FC Cascavel | 0 - 1 | 4 - 2 | 6 | M |
| Brazil Copa Gaucho | 21.05.2026 | Guarany de Bage | 0 - 1 | GE Bage | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | M |
EC Pelotas Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
Guarany de Bage Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
EC Pelotas ve Guarany de Bage için diğer eşleşmeler
- EC Pelotas vs Guarani de Venancio Aires Aralarındaki Maçlar
- EC Pelotas vs Aimore Aralarındaki Maçlar
- Esportivo vs EC Pelotas Aralarındaki Maçlar
- Lajeadense vs EC Pelotas Aralarındaki Maçlar
- EC Pelotas vs Passo Fundo RS Aralarındaki Maçlar
- GE Bage vs Guarany de Bage Aralarındaki Maçlar
- Guarany de Bage vs Cianorte Aralarındaki Maçlar
- Joinville vs Guarany de Bage Aralarındaki Maçlar
- Guarany de Bage vs FC Cascavel Aralarındaki Maçlar
