Lorca B vs CF Lorca Deportiva Aralarındaki Maçlar
Son Karşılaşma
Lorca B 2 - 1
CF Lorca Deportiva
Lorca B vs CF Lorca Deportiva H2H Karnesi
1
Karşılaşmalar
1 - 0 - 0
G - B - M
8
Ort. Korner
0%
9,5 Üstü Korner
3
Ort. Gol
H2H Galibiyet Oranı
Lorca B Galibiyet 100%1
Beraberlik 0%0
CF Lorca Deportiva Galibiyet 0%0
Lorca B ile CF Lorca Deportiva arasındaki son 1 maçta Lorca B 1 kez, CF Lorca Deportiva 0 kez kazandı ve 0 maç berabere bitti. Bu maçlarda ortalama 8 korner kullanıldı ve maçların %0 oranında 9,5 korner aşıldı. Lorca B ev sahibiyken maç başına ortalama 8 korner kullanıldı. Karşılaşma başına ortalama toplam gol: 3.
Lorca B vs CF Lorca Deportiva H2H istatistikleri 25.09.2026 07:12 tarihinde güncellendi.
Lorca B vs CF Lorca Deportiva Karşılaşma Geçmişi
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 13 | 16.04.2017 | Lorca B | 2 - 1 | CF Lorca Deportiva | 1 - 0 | 3 - 5 | 8 | G |
Son Form
Lorca B
G
G
B
B
M
Atılan Gol / Maç1.8
Yenilen Gol / Maç1.2
Kazanılan Korner / Maç4.2
Verilen Korner / Maç2.2
2,5 Üstü Gol40%
CF Lorca Deportiva
B
M
B
M
G
Atılan Gol / Maç0.8
Yenilen Gol / Maç1.2
Kazanılan Korner / Maç7
Verilen Korner / Maç3.2
2,5 Üstü Gol20%
Lorca B Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 13 | 15.04.2018 | Lorca B | 4 - 2 | UD Los Garres | 3 - 1 | 8 - 3 | 11 | G |
| Spain Tercera Group 13 | 08.04.2018 | NV Estudiantes de Murcia CF | 0 - 2 | Lorca B | 0 - 2 | 2 - 5 | 7 | G |
| Spain Tercera Group 13 | 18.03.2018 | Lorca B | 2 - 2 | Mar Menor | 0 - 1 | 5 - 1 | 6 | B |
| Spain Tercera Group 13 | 11.03.2018 | Lorca B | 1 - 1 | La Union CF | 1 - 1 | 1 - 4 | 5 | B |
| Spain Tercera Group 13 | 04.03.2018 | FC Pinatar | 1 - 0 | Lorca B | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 | M |
CF Lorca Deportiva Son 5 Maç
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner | Sonuç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 20.09.2026 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | CF Intercity | 0 - 0 | 3 - 3 | 6 | B |
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 13.09.2026 | Orihuela | 1 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | M |
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 06.09.2026 | CF Lorca Deportiva | 1 - 1 | Elche Ilicitano | 0 - 1 | 15 - 1 | 16 | B |
| Europe Friendlies | 29.08.2026 | CF Lorca Deportiva | 1 - 4 | Real Murcia B | 1 - 2 | 7 - 5 | 12 | M |
| Europe Friendlies | 21.08.2026 | CF Lorca Deportiva | 2 - 0 | At. Pulpileno | 1 - 0 | 8 - 1 | 9 | G |
Lorca B Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veri yok | |||||||
CF Lorca Deportiva Fikstürü
| Lig | Tarih | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | İlk Yarı | Kornerler | Toplam Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda Division RFEF Group 3 | 27.09.2026 | CF Lorca Deportiva | vs | UD Castellonense | - | - | - |
Lorca B ve CF Lorca Deportiva için diğer eşleşmeler
- Lorca B vs UD Los Garres Aralarındaki Maçlar
- NV Estudiantes de Murcia CF vs Lorca B Aralarındaki Maçlar
- Lorca B vs Mar Menor Aralarındaki Maçlar
- Lorca B vs La Union CF Aralarındaki Maçlar
- FC Pinatar vs Lorca B Aralarındaki Maçlar
- CF Lorca Deportiva vs CF Intercity Aralarındaki Maçlar
- Orihuela vs CF Lorca Deportiva Aralarındaki Maçlar
- CF Lorca Deportiva vs Elche Ilicitano Aralarındaki Maçlar
- CF Lorca Deportiva vs Real Murcia B Aralarındaki Maçlar
- CF Lorca Deportiva vs At. Pulpileno Aralarındaki Maçlar