Bayside United Hörnstatistik & resultat
Australien - Queensland Premier League 3
Sviter & form Alla sviter
Trender Senaste 20
Inga avslutade matcher än
Mönster
1:a halvlek vs 2:a halvlek
Varje halvlek räknas som en egen match. 1:a halvlek efter pausresultatet, 2:a enbart efter målen efter paus.
V O F räknar dessa halvleksresultat över matcherna i urvalet. Målskillnad / match är lagets mål minus motståndarnas i den halvleken, per match.
Omdömet jämför poäng per halvlek (vinst 3, oavgjort 1). Ett tydligt gap ger Snabbstartare eller Andra halvlek-lag. Tappar sent: ledning i första halvlekarna, förlust i de andra.
Inga avslutade matcher än
Första målet & vändningar
Gör första målet / Släpper in första: i hur många matcher i urvalet laget gjorde, eller släppte in, matchens första mål, och resultatet i de matcherna (V O F).
Vändningar: matcher där laget släppte in första målet men ändå tog poäng eller vann. Tappade ledningar: matcher där laget ledde någon gång men inte vann.
Omdömet väljer det starkaste mönstret: Vändningslag (hälften av underlägesmatcherna räddade), Tappar ledningar (35 % eller fler ledningar ej omsatta), Tar ledningen (gör första målet i de flesta och vinner de flesta av dem), Långsam start (släpper in första i de flesta). Matcher med ofullständig tidslinje utelämnas.
Måltidslinjer ännu inte tillgängliga
Hemma / Borta Lås upp med VIP Senaste 20
Inga avslutade matcher än
Logga in
Logga in för att följa lag, spara anteckningar och sätta aviseringar. Du kommer direkt tillbaka hit.
Verktyg:
1X2 till asiatiskt handikapp · Scan-backtest
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Handikapp | Hörna | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Totalt antal mål | Mål Ö/U | Farligt anfall | Livehändelser | Analys | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/12 11:30 | Slut | 3 Bayside United | 0 - 4 | North Brisbane FC 1 | +0.25 |
3 - 5
(1-4)
|
|
3.5
|
Över |
28 - 68
-
|
|
||||
| 08/09 09:00 | North Brisbane FC | 0 - 0 | Bayside United | -0.5 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 08/05 11:30 | Slut | Centenary Stormers | 4 - 0 | Bayside United 4 | -2.25 |
7 - 1
(3-1)
|
|
4.25
|
Under |
75 - 41
-
|
|
||||
| 08/01 11:30 | Slut | Bayside United | 1 - 8 | University of Queensland | +3.0 |
1 - 12
(0-6)
|
10.5
|
Över |
4.5
|
Över |
23 - 91
-
|
|
|||
| 07/27 06:00 | Ipswich Knights | 0 - 0 | Bayside United | -3.5 |
0 - 0
|
|
4.5
|
-
|
|||||||
| 07/23 11:30 | Centenary Stormers | 0 - 0 | Bayside United | -1.75 |
0 - 0
|
11.0
|
5.0
|
-
|
|||||||
| 07/11 11:30 | Slut | 1 AC Carina | 6 - 1 | Bayside United 1 | -3.0 |
6 - 2
(3-1)
|
|
5.0
|
Över |
65 - 13
-
|
|
||||
| 06/24 11:24 | Slut | Bayside United | 1 - 11 | Redcliffe Dolphins SC | +2.5 |
5 - 9
(5-6)
|
|
4.75
|
Över |
39 - 84
-
|
|
||||
| 06/14 09:57 | Slut | Redcliffe Dolphins SC | 3 - 1 | Bayside United 1 | -3.25 |
8 - 6
(4-2)
|
|
5
|
Under |
99 - 32
-
|
|
||||
| 06/07 10:00 | Slut | Springfield United | 6 - 0 | Bayside United 1 | -3.75 |
5 - 5
(3-2)
|
|
5.5
|
Över |
53 - 42
-
|
|
||||
| 06/03 11:30 | Bayside United | 0 - 0 | Virginia United | +3.0 |
0 - 0
|
|
4.75
|
-
|
|||||||
| 05/30 11:30 | Slut | 1 Bayside United | 1 - 3 | Yeronga FC 4 | +2.25 |
4 - 10
(3-4)
|
|
4.5
|
Under |
53 - 90
-
|
|
||||
| 05/16 11:30 | Bayside United | 0 - 0 | North Brisbane FC | +1.0 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 05/10 10:15 | Slut | 2 University of Queensland | 3 - 0 | Bayside United 1 | -2.0 |
7 - 4
(5-2)
|
9.5
|
Över |
4.25
|
Under |
91 - 35
-
|
|
|||
| 05/06 11:30 | Slut | Virginia United | 6 - 1 | Bayside United 1 | -3.0 |
5 - 3
(3-1)
|
10.5
|
Under |
4.5
|
Över |
84 - 54
-
|
|
|||
| 05/02 11:30 | Slut | 1 3 Bayside United | 0 - 2 | Ipswich Knights 1 1 | +0.5 |
2 - 11
(0-6)
|
|
3.75
|
Under |
31 - 63
-
|
|
||||
| 04/26 09:00 | Slut | 2 North Pine | 1 - 2 | Bayside United 3 | -2.25 |
5 - 6
(3-1)
|
|
4.0
|
Under |
60 - 77
-
|
|
||||
| 04/11 11:30 | Slut | 3 Bayside United | 0 - 5 | AC Carina 2 | +1.75 |
0 - 12
(0-7)
|
|
3.5
|
Över |
33 - 116
-
|
|
||||
| 04/05 10:00 | Centenary Stormers | 0 - 0 | Bayside United | -1.75 |
0 - 0
|
10.5
|
4.5
|
-
|
|||||||
| 03/23 06:15 | Slut | 1 Newmarket | 7 - 0 | Bayside United 2 | -2.75 |
6 - 3
(2-0)
|
|
4.25
|
Över |
64 - 36
-
|
|
||||
| 03/01 08:00 | Slut | Bayside United | 1 - 4 | Springfield United 2 | +1.5 |
2 - 9
(2-4)
|
|
5.0
|
Push |
47 - 109
-
|
|
||||
| 08/24 10:00 | Slut | 2 Taringa Rovers | 6 - 1 | Bayside United 2 2 | -1.25 |
8 - 3
(4-1)
|
|
4.5
|
Över |
86 - 42
-
|
|
||||
| 08/20 11:30 | Slut | 2 Bayside United | 4 - 4 | Samford Rangers 1 | +2.0 |
1 - 5
(0-4)
|
|
5.0
|
Över |
32 - 49
-
|
|
||||
| 08/11 08:15 | Slut | North Star | 3 - 0 | Bayside United 2 | -2.75 |
10 - 5
(4-3)
|
11.0
|
Över |
4.75
|
Under |
55 - 14
-
|
|
|||
| 08/03 07:00 | Slut | 1 2 Bayside United | 2 - 3 | Pine Hills 4 1 | +1.75 |
4 - 9
(1-8)
|
10.0
|
Över |
3.75
|
Över |
59 - 49
-
|
|
|||
| 07/20 08:00 | Slut | 3 Bayside United | 1 - 2 | Maroochydore 2 | +2.25 |
1 - 12
(1-3)
|
10.5
|
Över |
4.5
|
Under |
79 - 94
-
|
|
|||
| 07/14 06:00 | Slut | 3 Ipswich Knights | 4 - 1 | Bayside United 2 | -0.5 |
7 - 4
(2-3)
|
10.5
|
Över |
3.75
|
Över |
88 - 66
-
|
|
|||
| 07/05 11:30 | Slut | 1 2 Bayside United | 0 - 2 | Souths United 1 | +1.0 |
2 - 7
(1-5)
|
10.0
|
Under |
4.25
|
Under |
45 - 71
-
|
|
|||
| 06/21 11:30 | Slut | 1 Holland Park Hawks | 6 - 0 | Bayside United 1 | -3.75 |
5 - 4
(3-1)
|
10.5
|
Under |
5.0
|
Över |
85 - 51
-
|
|
|||
| 06/15 08:00 | Slut | 5 Bayside United | 0 - 1 | Magic United 1 | +3.25 |
5 - 8
(0-3)
|
10.0
|
Över |
5.0
|
Under |
57 - 92
-
|
|
|||

