Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 3.0
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
-0.25
Braga U21
Stoke U21 vs Braga U21 Lagprofil
Stoke U21
WLLDLSenaste
Över 9.5 hörnorUnder2/5
Över 2.5 målÖver4/5
Asiatiskt handikappMissar4/10
Braga U21
Ingen data
Senaste
| Stoke U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Braga U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Stoke U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Braga U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.0
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 0,
Snitt: 0.00,
Std.avv.: 0.00, Median: 0,
Typvärde: ,
Över: 100%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Stoke U21 vs Braga U21 Mål/hörn-tidsfördelning
Stoke U21 vs Braga U21 Inbördes möten
Stoke U21 vs Braga U21 Visa fullständig H2H →Ingen data
| Stoke U21 Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Premier League 2 | 2022-09-30 | Leeds U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Stoke U21 3 | F | -1.5, -2.0 | Över |
|
||||||
| England - Premier League 2 | 2022-09-18 | 3 Stoke U21 |
0 - 2
3 - 3
|
Aston Villa U21 2 | O | 0.0, +0.5 | Över |
|
||||||
| England - Premier League 2 | 2022-08-26 | Middlesbrough U21 |
1 - 1
4 - 1
|
Stoke U21 1 | F | -0.5 | Över |
|
||||||
| England - Premier League 2 | 2022-08-19 | 2 Stoke U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Southampton U21 1 | F | 0.0 | Under |
|
||||||
| England - Premier League 2 | 2022-08-15 | 2 3 Newcastle U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Stoke U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| England - EFL Trophy | 2018-12-04 | 2 Port Vale |
3 - 0
4 - 0
|
Stoke U21 3 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England - EFL Trophy | 2018-11-13 | 1 Carlisle |
1 - 1
1 - 1
|
Stoke U21 | O | 0.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - EFL Trophy | 2018-10-09 | 1 Morecambe |
1 - 1
1 - 2
|
Stoke U21 2 | V | 0.0, +0.5 | Över |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| England - EFL Trophy | 2018-09-04 | Sunderland |
0 - 0
0 - 0
|
Stoke U21 | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Över |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| England - EFL Trophy | 2017-11-08 | Bury |
3 - 0
3 - 1
|
Stoke U21 | F | 0.0 | Över |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| England - EFL Trophy | 2017-10-03 | 1 Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Stoke U21 1 1 | O | -1.0 | Under |
|
13-1 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| England - EFL Trophy | 2017-08-29 | Blackburn |
0 - 0
1 - 0
|
Stoke U21 3 | F | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Över |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| England - County Cup | 2016-02-02 | Rushall Olympic |
1 - 0
2 - 0
|
Stoke U21 | F | 0.0 | Under |
|
5-7 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| England - U21 Premier League | 2015-08-24 | 1 Swansea U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Stoke U21 | F | 0.0 | Under |
|
12-4 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| England - U21 Premier League | 2015-08-10 | 1 Aston Villa U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Stoke U21 1 | O | -0.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - U21 Premier League | 2015-05-08 | 1 1 Brighton U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Stoke U21 | F | -0.5 | Över |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England - U21 Premier League | 2015-03-20 | Stoke U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Blackburn U21 1 | O |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| England - U21 Premier League | 2015-02-20 | 1 Stoke U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Brighton U21 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 6 (2-4) | ||
| England - U21 Premier League | 2015-02-13 | Stoke U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U21 | O | -0.5 | Under |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - U21 Premier League | 2015-01-27 | Derby U21 |
2 - 1
7 - 1
|
Stoke U21 | F |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| England - U21 Premier League | 2015-01-16 | Stoke U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Aston Villa U21 2 | V |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| England - U21 Premier League Cup | 2015-01-05 | 1 Middlesbrough U21 |
1 - 4
1 - 4
|
Stoke U21 | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| England - U21 Premier League | 2014-11-13 | Stoke U21 |
1 - 2
1 - 2
|
Newcastle U21 | F | +1.0 | Under | 11.0 | Över |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| England - U21 Premier League | 2014-11-03 | West Brom U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Stoke U21 | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Braga U21 Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 3.1 | 4 | 1.85 |
| Halv | 3.6 | 2.4 | 2.4 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Över@2 | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 1 - 5 , Hörna: 5 - 4
Hörna: , Handikapp: 0.0, +0.5 , Mål: 3.0
Resultat: 1 - 3 , Hörna: 1 - 2 Halv
Hörna: , Handikapp: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Stoke U21 -
11' - 1st Goal - Stoke U21 -
18' - 2nd Goal - Braga U21 -
26' - 3rd Goal - Braga U21 -
31' - 2nd Corner - Braga U21 -
34' - 3rd Corner - Braga U21 -
36' - 1st Yellow Card - Stoke U21 -
43' - 4th Goal - Braga U21 -
45+1' - 2nd Yellow Card - Stoke U21 -
1-3 score at the end of First Half -
49' - 4th Corner - Stoke U21 - Race to 3 Corners - Braga U21
-
50' - 5th Corner - Braga U21 - 50' - 1st Offside - Braga U21
-
63' - 6th Corner - Stoke U21 -
66' - 7th Corner - Braga U21 -
73' - 5th Goal - Braga U21 -
75' - 8th Corner - Stoke U21 -
79' - 3rd Yellow Card - Stoke U21 -
80' - 4th Yellow Card - Braga U21 -
88' - 6th Goal - Braga U21 -
89' - 5th Yellow Card - Braga U21 - Race to 5 Corners - Stoke U21
-
90+4' - 9th Corner - Stoke U21 -
1-5 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

