tors, Aug 6, 2015 · 19:00
ÄldstaSenaste
WDLDWW
1.44
4.20
7.50
SenasteÄldsta
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 2.25
Totalt antal mål
Under 10.5
Totalt antal hörnor
-1.0
St Etienne
St Etienne vs ASA Targu Mures Lagprofil
St Etienne
DLWDWLWWWWSenasteBrinner+0.8 p/match, senaste 5 vs föregående 21
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
ASA Targu Mures
Ingen data
St Etienne vs ASA Targu Mures Matchfakta
St Etienne
6V-2O-2F i de senaste 10 matcherna, med 17 gjorda mål och 8 insläppta. Snittmål: 1.7 framåt, 0.8 bakåt. Vinst 60%, AH-vinst 50%, mål Över 50%, hörna Över 50%.
Fulltidsresultat
Vunnen 60%6
Oavgjort 20%2
Förlust 20%2
Totalt antal mål 2.0, 2.5
Över 50%5
Annullerad 0%0
Under 50%5
Totalt antal hörnor 10.5
Över 50%5
Annullerad 0%0
Under 50%5
Asiatiskt handikapp
Vunnen 50%5
Annullerad 10%1
Förlust 40%4
ASA Targu Mures
Senaste
| St Etienne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| ASA Targu Mures | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| St Etienne | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| ASA Targu Mures | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.0, 2.5
HörnfördelningLinje 10.5
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 0,
Snitt: 0.00,
Std.avv.: 0.00, Median: 0,
Typvärde: ,
Över: 100%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
St Etienne vs ASA Targu Mures Mål/hörn-tidsfördelning
St Etienne vs ASA Targu Mures Inbördes möten
St Etienne vs ASA Targu Mures Visa fullständig H2H →Ingen data
| St Etienne Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League - Kval | 2015-07-30 | 3 FC Targu Mures |
0 - 1
0 - 3
|
St Etienne 2 | V | +0.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-22 | St Etienne |
0 - 0
1 - 0
|
Ajax 1 | V | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-19 | St Etienne |
0 - 1
1 - 1
|
Mainz | O | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-15 | Nantes |
1 - 0
2 - 0
|
St Etienne 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-08 | St Etienne |
0 - 0
2 - 2
|
Lausanne Sports 1 | O | -1 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-05-23 | 2 St Etienne |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp 1 | V | -1.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-05-16 | 1 5 Evian Thonon Gaillard |
1 - 1
1 - 2
|
St Etienne 1 | V | +0.5, +1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-05-10 | 2 St Etienne |
0 - 1
5 - 0
|
Nice 2 | V | -1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-05-02 | 4 Bastia |
1 - 1
1 - 0
|
St Etienne 2 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-04-26 | 1 St Etienne |
1 - 0
1 - 0
|
Montpellier 2 | V | -0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-04-19 | 1 2 Lyon |
1 - 2
2 - 2
|
St Etienne 5 | O | -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-04-12 | 4 St Etienne |
1 - 0
1 - 0
|
Nantes 2 | V | -1.0 | Under | 9.5 | Över |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2015-04-08 | 2 PSG |
1 - 1
4 - 1
|
St Etienne 2 | F | -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-04-03 | 3 Monaco |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 1 | O | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-03-22 | 3 St Etienne |
0 - 0
2 - 0
|
Lille 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-03-14 | 2 Metz |
0 - 2
2 - 3
|
St Etienne | V | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-03-08 | 3 St Etienne |
0 - 0
2 - 0
|
Lorient 1 1 | V | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Cup | 2015-03-03 | 2 Boulogne |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 2 | O | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-02-28 | 2 Toulouse |
0 - 1
1 - 1
|
St Etienne 1 | O | 0.0 | Push | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-02-22 | 1 St Etienne |
0 - 0
2 - 2
|
Marseille 4 | O | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-02-15 | Bordeaux |
1 - 0
1 - 0
|
St Etienne 2 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2015-02-10 | 1 Red Star FC 93 |
1 - 1
1 - 2
|
St Etienne | V | +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-02-06 | 3 St Etienne |
1 - 0
3 - 3
|
Lens 2 | O | -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-02-01 | 2 Caen |
1 - 0
1 - 0
|
St Etienne 2 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-01-25 | 2 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 3 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2015-01-21 | 1 3 Tours |
1 - 0
3 - 5
|
St Etienne 2 | V | +0.5, +1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-01-18 | 1 Rennes |
0 - 0
0 - 0
|
St Etienne 1 | O | 0.0 | Under | 10.0 | Över |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Franska ligacupen | 2015-01-12 | 4 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 4 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2015-01-10 | 1 3 Reims |
0 - 1
1 - 2
|
St Etienne 1 | V | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2015-01-04 | 1 St Etienne |
0 - 0
1 - 0
|
Nancy 3 | V | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Över |
|
12-2 (14) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| ASA Targu Mures Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 1.44 | 4.2 | 7.5 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (10.5) | Över@2 | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 1 - 2 , Hörna: 3 - 6
Hörna: 10.5 , Handikapp: -1.0 , Mål: 2.0, 2.5
-
12' - 1st Corner - ASA Targu Mures -
16' - 2nd Corner - ASA Targu Mures - Race to 3 Corners - ASA Targu Mures
-
22' - 3rd Corner - ASA Targu Mures -
24' - 1st Yellow Card - ASA Targu Mures -
29' - 4th Corner - St Etienne -
33' - 5th Corner - ASA Targu Mures - Race to 5 Corners - ASA Targu Mures
-
35' - 6th Corner - ASA Targu Mures -
39' - 1st Goal - ASA Targu Mures -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 7th Corner - ASA Targu Mures -
55' - 8th Corner - St Etienne -
60' - 9th Corner - St Etienne -
61' - 2nd Yellow Card - St Etienne -
62' - 2nd Goal - ASA Targu Mures -
71' - 3rd Goal - St Etienne -
86' - 3rd Yellow Card - ASA Targu Mures -
88' - 4th Yellow Card - ASA Targu Mures -
90+1' - 5th Yellow Card - St Etienne -
90+4' - 6th Yellow Card - ASA Targu Mures -
90+4' - 7th Yellow Card - ASA Targu Mures -
1-2 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

