Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 2.75
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
-0.5
Lewes
Merstham vs Lewes Lagprofil
Merstham
Betygen beräknas
LWLLLLLLSenaste
Över 9.5 hörnorÖver5/8
Över 2.5 målÖver6/8
Asiatiskt handikappMissar2/10
Lewes
Betygen beräknas
LLLLLWDWSenaste
Över 9.5 hörnorJämnt4/8
Över 2.5 målÖver7/8
Asiatiskt handikappTäcker7/10
Merstham vs Lewes Matchfakta
Merstham
1V-1O-8F i de senaste 10 matcherna, med 8 gjorda mål och 23 insläppta. Snittmål: 0.8 framåt, 2.3 bakåt. Vinst 10%, AH-vinst 20%, mål Över 70%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 10%1
Oavgjort 10%1
Förlust 80%8
Totalt antal mål 2.5, 3.0
Över 70%7
Annullerad 0%0
Under 30%3
Asiatiskt handikapp
Vunnen 20%2
Annullerad 0%0
Förlust 80%8
Lewes
7V-1O-2F i de senaste 10 matcherna, med 23 gjorda mål och 15 insläppta. Snittmål: 2.3 framåt, 1.5 bakåt. Vinst 70%, AH-vinst 70%, mål Över 80%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 70%7
Oavgjort 10%1
Förlust 20%2
Totalt antal mål 2.5, 3.0
Över 80%8
Annullerad 0%0
Under 20%2
Asiatiskt handikapp
Vunnen 70%7
Annullerad 10%1
Förlust 20%2
Senaste
| Merstham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Lewes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Merstham | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Lewes | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.5, 3.0
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 36,
Snitt: 3.14,
Std.avv.: 1.78, Median: 3,
Typvärde: ,
Över: 64%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Merstham vs Lewes Mål/hörn-tidsfördelning
Merstham vs Lewes Inbördes möten
Merstham vs Lewes Visa fullständig H2H →| Merstham Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-20 | 1 Lewes |
0 - 0
1 - 0
|
Merstham 1 1 | F | 0.0 | Under |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-12-19 | 1 4 Merstham |
2 - 1
3 - 2
|
Lewes 3 | V | +0.5 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Merstham Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2021-08-30 | 1 Merstham |
0 - 1
0 - 2
|
Folkestone Invicta 2 | F | +0.5 | Under |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-08-06 | Merstham |
1 - 0
1 - 3
|
Dulwich | F | +1.0, +1.5 | Över |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Colliers Wood United |
0 - 0
0 - 0
|
Merstham | O | +1.0, +1.5 | Under |
|
||||||
| England - FA Trophy | 2020-11-04 | Merstham |
0 - 2
1 - 3
|
Carshalton Ath 1 | F | +0.5, +1.0 | Över |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-28 | Cray Wanderers |
3 - 0
6 - 0
|
Merstham 1 | F | -1.0, -1.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-24 | 2 Merstham |
0 - 3
1 - 4
|
Potters Bar Town 1 | F | 0.0 | Över |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-20 | 1 Lewes |
0 - 0
1 - 0
|
Merstham 1 1 | F | 0.0 | Under |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (1-4) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-06 | 2 Merstham |
0 - 2
1 - 2
|
Kingstonian 2 | F | 0.0 | Push |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-09-29 | 3 Merstham |
1 - 0
3 - 0
|
Corinthian Casuals 1 | V | 0.0 | Över | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-09-19 | Hornchurch FC |
0 - 0
2 - 1
|
Merstham 2 | F | -1.0, -1.5 | Över |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-03-01 | Cray Wanderers |
3 - 0
3 - 1
|
Merstham 3 | F | -1.5 | Över | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-15 | AFC Hornchurch |
1 - 0
2 - 2
|
Merstham 4 | O | -1.0, -1.5 | Över |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Cup | 2020-01-28 | 2 Maldon Tiptree FC |
0 - 0
0 - 0
|
Merstham 4 | O | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-01-07 | 2 Merstham |
0 - 0
1 - 3
|
Bowers & Pitsea 1 | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-12-17 | 1 Merstham |
0 - 0
1 - 0
|
Haringey Borough 4 | V | +0.5 | Under |
|
11-7 (18) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| England - Isthmian Cup | 2019-12-11 | Kingstonian |
2 - 2
2 - 3
|
Merstham 2 | V | -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-11-19 | 2 Potters Bar Town |
1 - 0
2 - 1
|
Merstham 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-11-16 | 2 Bognor Regis Town |
1 - 0
2 - 1
|
Merstham 1 | F | -0.5, -1.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-10-22 | Margate |
1 - 0
2 - 1
|
Merstham 1 | F | -0.5 | Över |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-10-15 | 3 Merstham |
1 - 1
1 - 2
|
Cray Wanderers 2 | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-10-01 | Merstham |
1 - 1
1 - 3
|
Worthing | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
9-12 (21) | 4-7 (11) | 4 (3-1) | 5 (4-1) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-05-06 | 1 2 Tonbridge Angels |
1 - 0
2 - 0
|
Merstham 2 1 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-05-02 | 1 1 Carshalton Ath |
1 - 1
1 - 2
|
Merstham 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-02-06 | 1 Merstham |
1 - 1
1 - 2
|
Bognor Regis Town 1 | F | -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-01-30 | 1 Merstham |
0 - 0
1 - 0
|
Worthing 1 | V | -0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-01-26 | 3 Merstham |
1 - 0
3 - 0
|
AFC Hornchurch 1 | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| England - Isthmian Cup | 2019-01-16 | Merstham |
1 - 0
1 - 1
|
Bishop's Stortford | O | -0.5 | Under |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-01-12 | 1 Merstham |
1 - 0
1 - 0
|
Enfield Town 1 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-12-29 | Haringey Borough |
1 - 1
2 - 2
|
Merstham 2 | O | -0.5, -1.0 | Över |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-12-19 | 1 4 Merstham |
2 - 1
3 - 2
|
Lewes 3 | V | +0.5 | Över | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Lewes Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2021-08-28 | 3 Potters Bar Town |
1 - 0
1 - 3
|
Lewes 4 1 | V | 0.0 | Över |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2021-08-21 | 1 2 Lewes |
0 - 0
2 - 2
|
Cheshunt 1 | O | 0.0, -0.5 | Över |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-08-07 | 1 Lewes |
1 - 0
2 - 1
|
Dartford 1 | V | +0.5 | Under |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-08-03 | Aveley |
0 - 2
2 - 4
|
Lewes | V | 0.0, +0.5 | Över |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-07-31 | Eastbourne Borough |
1 - 2
2 - 3
|
Lewes 1 | V | -1.0 | Över |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-07-21 | Sevenoaks Town |
1 - 2
2 - 4
|
Lewes | V | +0.5 | Över |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-17 | VCD Athletic |
0 - 2
0 - 3
|
Lewes | V | 0.0, +0.5 | Under |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-13 | 3 Tonbridge Angels |
1 - 0
1 - 0
|
Lewes 3 1 | F | -1.0 | Under |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-20 | 1 Lewes |
0 - 0
1 - 0
|
Merstham 1 1 | V | 0.0 | Under |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (1-4) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-10-03 | 1 Wingate & Finchley |
3 - 1
4 - 1
|
Lewes 2 | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-09-29 | 1 2 Lewes |
1 - 1
1 - 3
|
Worthing 1 | F | +0.5, +1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-09-26 | Lewes |
1 - 1
1 - 2
|
Brightlingsea Regent | F | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England - FA-cupen - Kval | 2020-09-22 | 1 Bedfont Sports |
1 - 0
3 - 1
|
Lewes | F | +1 | Över |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-09-19 | 3 Enfield Town |
2 - 1
4 - 1
|
Lewes | F | -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-03-11 | 2 Lewes |
2 - 0
2 - 1
|
Haringey Borough 1 | V | 0.0 | Över | 10.0 | Över |
|
9-3 (12) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-26 | 2 Lewes |
0 - 0
0 - 1
|
Bognor Regis Town 2 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-22 | 2 Lewes |
0 - 1
0 - 1
|
Brightlingsea Regent 3 | F | -0.5, -1.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-19 | 1 Lewes |
1 - 1
1 - 3
|
Worthing 1 | F | +1.0 | Över | 10.0 | Över |
|
6-9 (15) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 7 (2-5) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-12 | 1 Lewes |
0 - 0
0 - 0
|
AFC Hornchurch 2 1 | O | +1.0 | Under | 9.5 | Över |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-08 | Lewes |
1 - 1
1 - 6
|
Cheshunt | F | -0.5 | Över |
|
3-13 (16) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-01-25 | Lewes |
0 - 1
0 - 3
|
East Thurrock 2 | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-01-11 | Lewes |
0 - 1
0 - 1
|
Carshalton Ath 4 | F | 0.0, +0.5 | Under |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Cup | 2020-01-07 | 2 Bracknell Town |
1 - 0
2 - 1
|
Lewes 2 1 | F | 0.0, +0.5 | Under |
|
11-2 (13) | 9-1 (10) | 6 (6-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Cup | 2019-12-11 | 1 Lewes |
1 - 0
2 - 0
|
Sevenoaks Town | V | -0.5 | Under |
|
7-9 (16) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-12-07 | 3 Lewes |
0 - 1
0 - 1
|
Leatherhead 2 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| England - County Cup | 2019-12-04 | Chichester City |
0 - 1
2 - 3
|
Lewes | V | 0.0 | Över |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-11-30 | 3 Lewes |
0 - 0
0 - 0
|
Folkestone Invicta 2 1 | O | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-11-23 | 2 Bishop's Stortford |
0 - 1
0 - 2
|
Lewes 2 | V | 0.0 | Under |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (3-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-11-16 | Kingstonian |
1 - 1
3 - 1
|
Lewes | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| England - County Cup | 2019-11-06 | Lewes |
0 - 1
2 - 2
|
Three Bridges 1 | O | -1.0 | Över |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 3.3 | 4 | 1.8 |
| Halv | 3.75 | 2.375 | 2.4 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.75) | Ö[email protected] | Under@2 |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: , Resultat: 0 - 0 , Hörna: 0 - 0
Hörna: , Handikapp: +0.5 , Mål: 2.5, 3.0
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

