sön, Nov 2, 2014 · 16:00
ÄldstaSenaste
WLWLWL
2.10
3.25
3.50
SenasteÄldsta
LWWDDW
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 2.25
Totalt antal mål
Under 11.0
Totalt antal hörnor
-0.5
Marítimo
Marítimo vs Moreirense Lagprofil
Marítimo
WLWWWLWLWLSenaste
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målÖver7/10
Asiatiskt handikappJämnt4/7
VändningslagMål i 1:a halvlek i 7 av senaste 10
Moreirense
DLDLWDDWWLSenaste
Över 9.5 hörnorÖver6/10
Över 2.5 målJämnt5/10
Asiatiskt handikappMissar4/10
Marítimo vs Moreirense Matchfakta
Marítimo
5V-0O-5F i de senaste 10 matcherna, med 18 gjorda mål och 16 insläppta. Snittmål: 1.8 framåt, 1.6 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 57%, mål Över 70%, hörna Över 40%.
Fulltidsresultat
Vunnen 50%5
Oavgjort 0%0
Förlust 50%5
Totalt antal mål 2.0, 2.5
Över 70%7
Annullerad 0%0
Under 30%3
Totalt antal hörnor 11.0
Över 40%4
Annullerad 10%1
Under 50%5
Asiatiskt handikapp
Vunnen 57%4
Annullerad 0%0
Förlust 42%3
Moreirense
3V-4O-3F i de senaste 10 matcherna, med 9 gjorda mål och 11 insläppta. Snittmål: 0.9 framåt, 1.1 bakåt. Vinst 30%, AH-vinst 40%, mål Över 50%, hörna Över 30%.
Fulltidsresultat
Vunnen 30%3
Oavgjort 40%4
Förlust 30%3
Totalt antal mål 2.0, 2.5
Över 50%5
Annullerad 0%0
Under 50%5
Totalt antal hörnor 11.0
Över 30%3
Annullerad 10%1
Under 60%6
Asiatiskt handikapp
Vunnen 40%4
Annullerad 10%1
Förlust 50%5
Senaste
| Marítimo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Moreirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Marítimo | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Moreirense | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.0, 2.5
HörnfördelningLinje 11.0
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 16,
Snitt: 1.75,
Std.avv.: 1.39, Median: 1,
Typvärde: ,
Över: 38%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Marítimo vs Moreirense Mål/hörn-tidsfördelning
Marítimo vs Moreirense Inbördes möten
Marítimo vs Moreirense Visa fullständig H2H →| Marítimo Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-19 | Moreirense |
0 - 0
0 - 0
|
Marítimo | O | +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Marítimo Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-10-26 | 2 Sporting |
3 - 0
4 - 2
|
Marítimo 2 | F | -1.0, -1.5 |
|
|||||||
| Portugal - Cup | 2014-10-19 | Marítimo |
1 - 0
4 - 0
|
Gondomar 1 | V | -1.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-10-05 | 3 Pacos Ferreira |
0 - 1
3 - 2
|
Marítimo 4 1 | F | -0.5 | Över | 11.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-09-28 | 5 Marítimo |
4 - 0
4 - 0
|
Guimaraes 2 | V | 0.0 | Över | 11.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-09-21 | Belenenses |
0 - 0
1 - 0
|
Marítimo | F | 0.0 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-09-14 | Marítimo |
0 - 0
2 - 0
|
Penafiel 4 | V | -0.5, -1.0 | Under | 11.5 | Över |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-08-31 | Gil Vicente |
1 - 0
1 - 2
|
Marítimo | V | 0.0 | Över | 11.5 | Över |
|
4-15 (19) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-08-23 | Marítimo |
0 - 0
2 - 1
|
Academica | V | Över | 11.5 | Under |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-08-15 | FC Porto |
1 - 0
2 - 0
|
Marítimo | F |
|
12-3 (15) | 7-3 (10) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-08-09 | Las Palmas |
4 - 0
4 - 0
|
Marítimo | F | Över |
|
6-6 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | |||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-22 | Marítimo |
2 - 0
3 - 0
|
Beira Mar | V | Över |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-19 | Moreirense |
0 - 0
0 - 0
|
Marítimo | O | +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-16 | Kristiansund BK U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Marítimo | F | Under |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-12 | Marítimo |
0 - 0
1 - 1
|
Uniao Madeira | O | Under |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | |||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-01-03 | Marítimo |
1 - 1
2 - 1
|
Braga | V | 0.0, +0.5 | Över | 11.5 | Över |
|
7-13 (20) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 8 (3-5) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Moreirense Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Ligacupen | 2014-10-29 | Moreirense |
1 - 1
1 - 2
|
Trofense 2 | F | -1.0 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-10-25 | 2 Moreirense |
0 - 0
2 - 0
|
Gil Vicente 4 | V | -0.5 |
|
|||||||
| Portugal - Cup | 2014-10-19 | 3 Moreirense |
1 - 0
2 - 1
|
Pedras Rubras 4 | V | -1.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-10-05 | 1 Academica |
0 - 0
0 - 0
|
Moreirense 3 | O | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2014-09-28 | Moreirense |
0 - 0
0 - 0
|
Penafiel | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Ligacupen | 2014-09-24 | 2 Trofense |
0 - 1
1 - 2
|
Moreirense 2 | V | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-09-21 | Benfica |
1 - 1
3 - 1
|
Moreirense | F | -1.5, -2.0 | Över | 11.0 | Under |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-09-14 | 3 Moreirense |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 1 | O | 0.0 | Push | 11.5 | Under |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-08-31 | FC Porto |
0 - 0
3 - 0
|
Moreirense | F | -2.0 | Över | 11.5 | Under |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2014-08-25 | Moreirense |
0 - 0
0 - 0
|
Braga | O | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
6-7 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-08-03 | Guimaraes |
0 - 0
2 - 2
|
Moreirense | O |
|
14-8 (22) | 7-3 (10) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-08-02 | Pacos Ferreira |
0 - 1
0 - 1
|
Moreirense | V | 0.0 | Under | 11.0 | Över |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-30 | Penafiel |
0 - 0
1 - 0
|
Moreirense | F | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-26 | Moreirense |
0 - 1
0 - 1
|
Guimaraes | F |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-23 | Braga B |
1 - 0
1 - 0
|
Moreirense | F |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2014-07-19 | Moreirense |
0 - 0
0 - 0
|
Marítimo | O | +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.1 | 3.25 | 3.5 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (11.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 1 - 2 , Hörna: 4 - 3
Hörna: 11.0 , Handikapp: -0.5 , Mål: 2.0, 2.5
-
13' - 1st Corner - Moreirense -
16' - 2nd Corner - Moreirense -
17' - 1st Goal - Moreirense -
27' - 3rd Corner - Marítimo -
39' - 1st Yellow Card - Marítimo -
39' - 2nd Yellow Card - Moreirense -
0-1 score at the end of First Half -
52' - 4th Corner - Marítimo -
52' - 2nd Goal - Marítimo - Race to 3 Corners - Moreirense
-
57' - 5th Corner - Moreirense -
57' - 3rd Goal - Moreirense -
69' - 6th Corner - Marítimo -
86' - 7th Corner - Marítimo -
88' - 3rd Yellow Card - Moreirense -
89' - 4th Yellow Card - Marítimo -
90' - 5th Yellow Card - Moreirense -
90+2' - 6th Yellow Card - Marítimo
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5
