Marítimo vs Freamunde Lagprofil
Marítimo vs Freamunde Matchfakta
2V-0O-8F i de senaste 10 matcherna, med 11 gjorda mål och 21 insläppta. Snittmål: 0 framåt, 0 bakåt. Vinst 20%, AH-vinst 30%, mål Över 0%, hörna Över 0%.
4V-3O-3F i de senaste 10 matcherna, med 9 gjorda mål och 11 insläppta. Snittmål: 0 framåt, 0 bakåt. Vinst 40%, AH-vinst 44%, mål Över 0%, hörna Över 0%.
| Marítimo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Freamunde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Marítimo | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Freamunde | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
Marítimo vs Freamunde Mål/hörn-tidsfördelning
Marítimo vs Freamunde Inbördes möten
Marítimo vs Freamunde Visa fullständig H2H →Ingen data
| Marítimo Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Ligacupen | 2016-05-20 | Marítimo |
1 - 3
2 - 6
|
Benfica | F | +1.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-05-15 | 3 Moreirense |
1 - 0
2 - 1
|
Marítimo 1 | F | -0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-05-08 | 1 7 Marítimo |
0 - 0
0 - 2
|
Benfica 3 1 | F | +1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-05-01 | 2 Estoril |
0 - 1
2 - 1
|
Marítimo 2 | F | -0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-24 | 3 Marítimo |
0 - 2
1 - 2
|
Arouca 3 | F | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-17 | 2 Marítimo |
2 - 0
3 - 0
|
Guimaraes 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-09 | Sporting |
1 - 0
3 - 1
|
Marítimo 2 | F | -2.0, -2.5 | Över | 10.0 | Över |
|
9-8 (17) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-02 | 1 6 Marítimo |
0 - 0
2 - 0
|
Nacional 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-03-18 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Marítimo 3 | F | -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
6-6 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-03-11 | 2 Marítimo |
0 - 0
0 - 3
|
Boavista 4 | F | -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-03-04 | 3 Pacos Ferreira |
0 - 0
2 - 2
|
Marítimo | O | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-28 | 2 Marítimo |
0 - 0
1 - 0
|
Academica 3 | V | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-21 | 2 Tondela |
1 - 2
3 - 4
|
Marítimo 5 1 | V | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-14 | 1 2 Marítimo |
1 - 3
1 - 3
|
Braga 1 | F | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Ligacupen | 2016-02-10 | Marítimo |
2 - 1
3 - 1
|
Portimonense | V | -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-06 | 2 Vitoria Setubal |
1 - 0
1 - 1
|
Marítimo 3 | O | 0.0 | Under | 10.5 | Över |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-01 | 2 Marítimo |
0 - 1
1 - 2
|
Belenenses 3 | F | -0.5 | Över | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Ligacupen | 2016-01-27 | 2 Marítimo |
1 - 0
0 - 0
|
Famalicao 2 | O | -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-01-24 | 1 FC Porto |
1 - 1
1 - 0
|
Marítimo 3 | F | -2.0, -2.5 | Under | 10.0 | Över |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-01-16 | 3 4 Marítimo |
0 - 0
0 - 1
|
Uniao Madeira 5 | F | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-01-10 | 1 Marítimo |
2 - 0
5 - 1
|
Moreirense 2 | V | -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-01-06 | 1 Benfica |
3 - 0
6 - 0
|
Marítimo 6 | F | -1.5 | Över | 10.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-01-02 | 1 4 Marítimo |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 1 | O | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Ligacupen | 2015-12-29 | 1 FC Porto |
0 - 0
1 - 3
|
Marítimo 3 | V | -1.0, -1.5 | Över | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2015-12-19 | 5 Arouca |
2 - 0
4 - 1
|
Marítimo 3 | F | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2015-12-12 | 1 4 Guimaraes |
1 - 2
3 - 4
|
Marítimo 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2015-12-05 | 1 Marítimo |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 3 | F | +1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2015-11-27 | Nacional |
1 - 1
3 - 1
|
Marítimo 2 2 | F | 0.0 | Över | 11.0 | Över |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Portugal - Cup | 2015-11-22 | 4 Amarante FC |
1 - 0
1 - 0
|
Marítimo 4 1 | F | +1.0, +1.5 | Under | 10.5 | Över |
|
0-18 (18) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Portugal - Ligacupen | 2015-11-15 | 1 Feirense |
1 - 3
2 - 4
|
Marítimo 3 | V | 0.0, +0.5 |
|
8-6 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Freamunde Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2016-07-16 | 1 Freamunde |
0 - 0
1 - 0
|
Moreirense 2 | V | Under |
|
|||||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-05-14 | 1 Benfica B |
2 - 0
5 - 0
|
Freamunde 2 1 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-05-07 | 1 Freamunde |
1 - 0
1 - 0
|
Penafiel 2 | V | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-30 | 2 Olhanense |
1 - 1
3 - 2
|
Freamunde 6 2 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-24 | 2 Freamunde |
0 - 0
0 - 0
|
Famalicao 6 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-17 | Leixoes |
0 - 1
0 - 2
|
Freamunde 3 | V | 0.0 | Push | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-13 | 1 Santa Clara |
0 - 1
2 - 1
|
Freamunde | F | 0.0 | Över | 10.0 | Över |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-10 | 3 Freamunde |
0 - 0
0 - 0
|
Clube Oriental Lisboa 3 | O | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-06 | Portimonense |
0 - 0
0 - 0
|
Freamunde 1 | O | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-02 | 2 Freamunde |
1 - 0
2 - 1
|
Braga B 2 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-26 | 3 Freamunde |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Covilha 3 | V | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-20 | 3 Feirense FC |
0 - 0
0 - 2
|
Freamunde 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-13 | 1 3 CD Mafra |
2 - 0
2 - 1
|
Freamunde 2 | F | 0.0 | Över | 10.0 | Över |
|
4-9 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-09 | 1 Freamunde |
2 - 0
3 - 0
|
SC Farense 3 | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-05 | 6 Kristiansund BK U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Freamunde 3 | O | 0.0 | Push | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-27 | 2 Freamunde |
1 - 0
1 - 0
|
UD Oliveirense 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-21 | 1 4 Sporting B |
0 - 0
1 - 1
|
Freamunde 6 | O | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-17 | 4 Freamunde |
0 - 0
0 - 0
|
Academico Viseu 2 | O | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-13 | 5 Chaves |
1 - 0
1 - 0
|
Freamunde 4 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-07 | 3 Freamunde |
1 - 0
1 - 2
|
FC Porto B 5 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-30 | 1 1 Gil Vicente |
0 - 0
0 - 0
|
Freamunde 3 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-23 | 1 Freamunde |
1 - 0
3 - 0
|
Guimaraes B 3 | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-17 | 1 Varzim |
0 - 0
0 - 2
|
Freamunde 1 | V | 0.0 | Push | 10.5 | Över |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-11 | 4 Freamunde |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Clube de Portugal 3 1 | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-03 | 1 Freamunde |
1 - 0
1 - 0
|
Benfica B 5 | V | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Segunda Liga | 2015-12-20 | 4 Penafiel |
1 - 2
1 - 2
|
Freamunde 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2015-12-13 | Freamunde |
0 - 1
3 - 1
|
Olhanense | V | -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2015-12-09 | 1 1 Famalicao |
0 - 1
1 - 3
|
Freamunde 4 | V | 0.0,-0.5 | Över | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2015-12-06 | 2 Freamunde |
0 - 0
0 - 0
|
Leixoes 3 | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
9-5 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2015-11-29 | Clube Oriental Lisboa |
1 - 0
2 - 1
|
Freamunde | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
1-12 (13) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
Status: Fulltid , Resultat: 0 - 0 , Hörna: 3 - 3
Hörna: , Handikapp: , Mål:
Resultat: 0 - 0 , Hörna: 1 - 3 Halv
Hörna: , Handikapp: , Mål:
-
3' - 1st Corner - Marítimo -
18' - 2nd Corner - Freamunde -
18' - 3rd Corner - Freamunde - Race to 3 Corners - Freamunde
-
41' - 4th Corner - Freamunde -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 5th Corner - Marítimo -
60' - 6th Corner - Marítimo -
0-0 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

