sön, Nov 17, 2024 · 11:00
ÄldstaSenaste
LLWDLW
1.83
3.10
4.00
SenasteÄldsta
LLLWLW
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 2.25
Totalt antal mål
Över 9.5
Totalt antal hörnor
-0.5
Maritimo B
Maritimo B vs Gondomar Lagprofil
Maritimo B
WWLLLLWDLWSenasteStabilt+0.1 p/match, senaste 5 vs föregående 22
Över 9.5 hörnorÖver6/10
Över 2.5 målJämnt5/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
Gondomar
WWLLWLWLLLSenasteNedåt-1.0 p/match, senaste 5 vs föregående 23
Över 9.5 hörnorUnder4/10
Över 2.5 målJämnt5/10
Asiatiskt handikappMissar4/10
Senaste
| Maritimo B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Gondomar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Maritimo B | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Gondomar | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.0, 2.5
HörnfördelningLinje 9.5
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 2.18,
Std.avv.: 1.58, Median: 2,
Typvärde: 2,
Över: 38%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Maritimo B vs Gondomar Mål/hörn-tidsfördelning
Maritimo B vs Gondomar Inbördes möten
Maritimo B vs Gondomar Visa fullständig H2H →| Maritimo B Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-30 | 2 Gondomar |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 1 | F | -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-04-11 | 4 Gondomar |
0 - 1
1 - 2
|
Maritimo B 3 | V | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-03-10 | 1 Maritimo B |
0 - 0
0 - 1
|
Gondomar 6 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Maritimo B Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-11-10 | 5 SC Regua |
0 - 1
1 - 4
|
Maritimo B 2 1 | V | 0.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-11-03 | Maritimo B |
0 - 2
0 - 3
|
Leca 4 | F | +0.5, +1.0 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-10-27 | 1 Beira Mar |
0 - 0
1 - 1
|
Maritimo B 6 | O | -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-10-06 | 4 Maritimo B |
1 - 0
1 - 0
|
AD Machico 5 | V | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-09-28 | 2 Guarda Desportiva |
2 - 0
3 - 1
|
Maritimo B 1 | F | 0.0 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-09-15 | 4 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Salgueiros 2 | F | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-09-01 | 4 Uniao Lamas |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 4 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-08-18 | 3 FC Alpendorada |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 3 | F | 0.0 | Under |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-04-07 | 2 CD Vilar Perdizes |
0 - 0
0 - 2
|
Maritimo B 6 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Över |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 5 (1-4) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-24 | 3 Maritimo B |
3 - 0
4 - 0
|
SC Mirandela 2 | V | -1.0 | Över |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-17 | 1 4 Dumiense |
1 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 2 | F | 0.0 | Under | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-10 | 3 Maritimo B |
0 - 0
1 - 0
|
Os Sandinenses | V | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-03 | SC Vila Real |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo B 1 | O | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-25 | 1 4 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
GD Ribeirao 3 | F | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-18 | 1 Limianos |
0 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 2 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-11 | 4 Maritimo B |
0 - 1
1 - 1
|
FC Tirsense 3 1 | O | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Över |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-04 | 5 Montalegre |
1 - 2
1 - 3
|
Maritimo B 3 | V | -0.5 | Över | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-21 | 3 CD Portosantense |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 2 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 9.0 | Under |
|
1-7 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-14 | 2 Maritimo B |
0 - 0
3 - 0
|
Pevidem SC 6 1 | V | 0.0 | Över |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-07 | 1 Maritimo B |
0 - 1
1 - 1
|
AD Camacha 4 | O | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Över |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-12-17 | 3 Maritimo B |
1 - 0
2 - 0
|
CD Vilar Perdizes 6 | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-12-10 | 5 SC Mirandela |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo B 6 1 | O | 0.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-12-03 | 1 2 Maritimo B |
0 - 1
0 - 1
|
Dumiense 5 | F | -0.5, -1.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-11-19 | 3 GD Ribeirao |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo B 2 | V | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
7-9 (16) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-11-12 | 2 Os Sandinenses |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 4 | F | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-11-05 | 3 Maritimo B |
1 - 1
1 - 2
|
SC Vila Real 4 | F | -1.0, -1.5 | Över |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-10-28 | 1 Maritimo B |
1 - 0
2 - 0
|
Limianos 2 | V | -0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-10-08 | 6 FC Tirsense |
1 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 4 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Över |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-10-01 | Maritimo B |
1 - 1
2 - 1
|
Montalegre 4 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-09-17 | 1 Brito SC |
0 - 0
1 - 1
|
Maritimo B 4 | O | +0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Gondomar Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-11-10 | 4 Leca |
0 - 0
3 - 2
|
Gondomar 7 2 | F | -1.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-11-03 | 2 Gondomar |
0 - 0
0 - 2
|
Beira Mar 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-10-27 | 5 AD Machico |
2 - 1
3 - 2
|
Gondomar 5 | F | 0.0 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-10-06 | 1 4 Gondomar |
0 - 0
1 - 0
|
Guarda Desportiva 4 | V | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-09-29 | 2 Salgueiros |
2 - 0
3 - 0
|
Gondomar 3 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-09-15 | 5 Gondomar |
1 - 1
2 - 1
|
Uniao Lamas 5 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-09-01 | 2 FC Alpendorada |
0 - 0
1 - 0
|
Gondomar 3 | F | 0.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-08-18 | 2 Gondomar |
0 - 2
0 - 3
|
Cinfaes 6 1 | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-04-07 | 3 AC Vila Mea |
0 - 0
0 - 1
|
Gondomar 2 | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-24 | 5 Gondomar |
1 - 0
2 - 0
|
Sao Joao Ver 3 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-17 | 1 3 Florgrade FC |
1 - 0
3 - 0
|
Gondomar 5 | F | -0.5 | Över |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-09 | 1 Guimaraes B |
0 - 0
0 - 2
|
Gondomar 2 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
12-4 (16) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-03-03 | 3 Gondomar |
2 - 2
3 - 2
|
Beira Mar 4 | V | 0.0 | Över | 10.0 | Över |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-25 | 1 Valadares Gaia FC |
0 - 0
0 - 1
|
Gondomar 2 | V | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-18 | 1 Gondomar |
0 - 0
0 - 1
|
Amarante 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-11 | 2 Rebordosa |
0 - 0
0 - 0
|
Gondomar 7 | O | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-02-04 | 3 Gondomar |
0 - 1
1 - 1
|
USC Paredes 1 | O | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-28 | 2 AD Marco 09 |
0 - 0
0 - 0
|
Gondomar 1 | O | -0.5 | Under |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-21 | 1 Gondomar |
1 - 0
1 - 0
|
CF Oliveira Duoro 4 | V | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-14 | 2 Salgueiros |
2 - 0
2 - 0
|
Gondomar 3 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2024-01-07 | 2 Gondomar |
0 - 0
1 - 0
|
ACDR Lamelas 4 | V | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-12-17 | 2 4 Gondomar |
2 - 1
4 - 2
|
AC Vila Mea 2 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-12-09 | 3 Sao Joao Ver |
1 - 0
2 - 0
|
Gondomar 4 1 | F | -0.5 | Push | 10.0 | Över |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-12-03 | 1 Gondomar |
2 - 1
3 - 1
|
Florgrade FC 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-11-12 | 2 Gondomar |
0 - 0
1 - 1
|
Guimaraes B 7 1 | O | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-11-05 | 3 Beira Mar |
0 - 0
0 - 0
|
Gondomar 2 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-11-01 | 4 Gondomar |
1 - 1
1 - 2
|
Valadares Gaia FC 1 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-10-28 | 3 Amarante |
0 - 0
0 - 0
|
Gondomar 3 | O | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-10-08 | 1 Gondomar |
1 - 1
1 - 2
|
Rebordosa 2 | F | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2023-10-01 | 1 1 USC Paredes |
0 - 0
0 - 1
|
Gondomar 2 | V | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 1.833 | 3.1 | 4 |
| Halv | 2.5 | 2 | 4.5 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (9.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.25) | Över@2 | [email protected] |
| Halv (0.75) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 0 - 1 , Hörna: 2 - 5
Hörna: 9.5 , Handikapp: -0.5 , Mål: 2.0, 2.5
Resultat: 0 - 0 , Hörna: 0 - 3 Halv
Hörna: 4.5 , Handikapp: 0.0, -0.5 , Mål: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Corner - Gondomar -
27' - 1st Yellow Card - Gondomar -
29' - 2nd Corner - Gondomar -
32' - 3rd Corner - Gondomar - Race to 3 Corners - Gondomar
-
34' - 2nd Yellow Card - Gondomar -
41' - 3rd Yellow Card - Maritimo B -
0-0 score at the end of First Half -
61' - 4th Corner - Gondomar - Race to 5 Corners - Gondomar
-
61' - 5th Corner - Gondomar -
63' - 6th Corner - Maritimo B -
77' - 4th Yellow Card - Maritimo B -
81' - 1st Goal - Gondomar -
88' - 5th Yellow Card - Gondomar -
89' - 7th Corner - Maritimo B -
90+1' - 6th Yellow Card - Maritimo B -
90+1' - 7th Yellow Card - Gondomar -
90+3' - 8th Yellow Card - Maritimo B -
90+3' - 9th Yellow Card - Gondomar -
0-1 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

