Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 2.75
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
-0.25
Lyon
Lyon vs Monaco Lagprofil
87Totalt
LyonFrankrike - Ligue 1 · Styrka i förhållande till 20 lag i ligan, senaste 365 dagarna
StyrkaHemmaformSvaghetAnfall
DWWLWWLLWDSenasteStabilt-0.2 p/match, senaste 5 vs föregående 22
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappTäckerTäckt 6/10
79Totalt
MonacoFrankrike - Ligue 1 · Styrka i förhållande till 20 lag i ligan, senaste 365 dagarna
StyrkaBortaformSvaghetAktuell form
WDWDWLWDLWSenasteNedåt-0.8 p/match, senaste 5 vs föregående 20
Över 9.5 hörnorUnder3/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappMissarTäckt 4/10
Vändningslag · tar poäng i 3 av 5 matcher efter tidigt underlägeMål i 1:a halvlek i 8 av senaste 10Båda gjorde mål i 7 av senaste 10
Lyon vs Monaco Matchfakta
Lyon
5V-2O-3F i de senaste 10 matcherna, med 15 gjorda mål och 12 insläppta. Snittmål: 1.5 framåt, 1.2 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 60%, mål Över 60%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 50%5
Oavgjort 20%2
Förlust 30%3
Totalt antal mål 2.5, 3.0
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Asiatiskt handikapp
Vunnen 60%6
Annullerad 10%1
Förlust 30%3
Monaco
5V-3O-2F i de senaste 10 matcherna, med 16 gjorda mål och 11 insläppta. Snittmål: 1.6 framåt, 1.1 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 40%, mål Över 60%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 50%5
Oavgjort 30%3
Förlust 20%2
Totalt antal mål 2.5, 3.0
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Asiatiskt handikapp
Vunnen 40%4
Annullerad 0%0
Förlust 60%6
Senaste
| Lyon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Monaco | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Lyon | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Monaco | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.5, 3.0
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 3.28,
Std.avv.: 1.77, Median: 3,
Typvärde: 4,
Över: 65%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Lyon vs Monaco Mål/hörn-tidsfördelning
Lyon vs Monaco Inbördes möten
Lyon vs Monaco Visa fullständig H2H →| Lyon Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-03-22 | 1 Lyon |
1 - 0
1 - 2
|
Monaco 3 | F | 0.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-01-03 | 1 2 Monaco |
1 - 1
1 - 3
|
Lyon 3 | V | -0.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2025-05-10 | 2 Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Lyon 4 | F | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2024-08-24 | 2 Lyon |
0 - 0
0 - 2
|
Monaco 2 1 | F | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2024-04-28 | 1 Lyon |
2 - 1
3 - 2
|
Monaco 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2023-12-15 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon 2 | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2023-05-19 | Lyon |
1 - 1
3 - 1
|
Monaco 3 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Över |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2022-09-11 | Monaco |
0 - 0
2 - 1
|
Lyon 2 | F | 0.0 | Push | 9.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2022-02-05 | 1 Monaco |
2 - 0
2 - 0
|
Lyon 2 | F | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2021-10-16 | 1 Lyon |
0 - 0
2 - 0
|
Monaco 2 | V | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2021-05-02 | 1 Monaco |
1 - 0
2 - 3
|
Lyon 3 1 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Över |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 6 (3-3) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2021-04-21 | 1 5 Lyon |
0 - 0
0 - 2
|
Monaco 2 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2020-10-25 | 1 3 Lyon |
4 - 0
4 - 1
|
Monaco 3 | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 | Över |
|
2-12 (14) | 1-8 (9) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2019-08-09 | 1 1 Monaco |
0 - 2
0 - 3
|
Lyon 2 | V | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2019-02-24 | 3 Monaco |
2 - 0
2 - 0
|
Lyon 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Lyon Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League | 2026-11-05 | 3 Real Sociedad |
1 - 0
1 - 1
|
Lyon 4 | O | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-11-01 | Lyon |
1 - 0
2 - 0
|
Angers 1 | V | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-10-26 | 2 PSG |
0 - 0
2 - 0
|
Lyon 1 | F | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2026-10-22 | 3 TSG Hoffenheim |
1 - 0
3 - 0
|
Lyon | F | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-10-18 | 1 Lyon |
2 - 1
2 - 1
|
Nice 4 | V | -0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2026-10-15 | 1 Lyon |
2 - 0
3 - 2
|
Crystal Palace 3 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-10-09 | 1 1 Lens |
1 - 0
2 - 1
|
Lyon 1 | F | 0.0 | Under | 10.5 | Över |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-09-19 | 4 Lyon |
2 - 0
4 - 0
|
Rennes 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2026-09-16 | Anderlecht |
0 - 2
1 - 2
|
Lyon 2 | V | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-09-12 | 2 Paris FC |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon 1 | O | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-09-04 | 2 Lyon |
2 - 1
3 - 1
|
Auxerre 2 | V | -1.5 | Över | 10.5 | Över |
|
9-5 (14) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-08-29 | Lyon |
0 - 0
1 - 1
|
Le Havre 2 | O | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - Kval | 2026-08-26 | 1 Lyon |
0 - 2
1 - 2
|
Fenerbahce 3 | F | -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-08-22 | 1 Toulouse |
0 - 0
0 - 2
|
Lyon 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Kval | 2026-08-18 | 2 Fenerbahce |
0 - 1
1 - 1
|
Lyon 1 | O | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Kval | 2026-08-11 | 1 Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
Sparta Prag 1 1 | V | -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Kval | 2026-08-04 | 2 Sparta Prag |
0 - 1
2 - 1
|
Lyon | F | +0.5 | Över | 9.0 | Över |
|
6-9 (15) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Vänskapsmatcher - Elitklubbar | 2026-07-29 | Real Betis |
2 - 0
4 - 0
|
Lyon | F | 0.0 | Över | 8.5 | Under |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-07-15 | Lyon |
1 - 1
2 - 1
|
Servette 2 | V | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-07-11 | 1 Lyon |
4 - 2
6 - 3
|
St Gallen 1 | V | -1.5 | Över |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-05-17 | 1 Lyon |
0 - 3
0 - 4
|
Lens 4 | F | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
20-8 (28) | 8-5 (13) | 8 (4-4) | 4 (3-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-05-10 | 1 5 Toulouse |
1 - 0
2 - 1
|
Lyon 2 | F | +0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
7-8 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-05-03 | Lyon |
2 - 1
4 - 2
|
Rennes 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-25 | 1 Lyon |
1 - 1
3 - 2
|
Auxerre 2 | V | -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-19 | 5 PSG |
0 - 2
1 - 2
|
Lyon 1 | V | -1.5 | Under | 9.5 | Över |
|
13-5 (18) | 8-5 (13) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-12 | 4 Lyon |
0 - 0
2 - 0
|
Lorient 1 | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Över |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-05 | 3 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon | O | +1.0 | Under | 9.0 | Över |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-03-22 | 1 Lyon |
1 - 0
1 - 2
|
Monaco 3 | F | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2026-03-19 | 2 1 Lyon |
0 - 0
0 - 2
|
Celta Vigo 5 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-03-15 | 1 1 Le Havre |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon 3 | O | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Monaco Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Conference League | 2026-11-05 | 1 Monaco |
1 - 0
2 - 0
|
Nordsjälland 2 | V | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-11-01 | 2 Paris FC |
2 - 0
3 - 1
|
Monaco 2 | F | 0.0 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-10-25 | 3 Monaco |
0 - 1
1 - 1
|
Lille 4 1 | O | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2026-10-22 | 3 Monaco |
1 - 0
3 - 0
|
SC Freiburg 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-10-18 | 2 Lorient |
0 - 0
1 - 0
|
Monaco 4 | F | +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2026-10-15 | 3 CSKA Sofia |
0 - 2
1 - 2
|
Monaco 1 | V | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Över |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-10-10 | 2 Monaco |
2 - 0
2 - 2
|
Toulouse 2 | O | -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-09-18 | 1 Monaco |
1 - 0
2 - 1
|
Lens 1 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Över |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-09-12 | 1 Strasbourg |
0 - 0
1 - 1
|
Monaco 1 | O | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-09-04 | 1 PSG |
1 - 0
1 - 2
|
Monaco 1 | V | -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-08-30 | 4 Monaco |
1 - 0
2 - 0
|
Marseille | V | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| UEFA Conference League - Kval | 2026-08-27 | Monaco |
2 - 0
4 - 1
|
Gornik Zabrze 2 | V | -1.5, -2.0 | Över | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-08-23 | 3 Le Havre |
0 - 1
0 - 1
|
Monaco 2 | V | +0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League - Kval | 2026-08-20 | 2 Gornik Zabrze |
0 - 1
2 - 3
|
Monaco 2 | V | +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Vänskapsmatcher - Elitklubbar | 2026-08-14 | Coventry |
2 - 0
2 - 0
|
Monaco | F | 0.0 | Under | 8.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Vänskapsmatcher - Elitklubbar | 2026-08-09 | Liverpool |
2 - 1
2 - 3
|
Monaco 1 | V | -1.0, -1.5 | Över | 9.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Vänskapsmatcher - Elitklubbar | 2026-08-06 | 1 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
Getafe 2 | V | -0.5 | Under | 8.0 | Över |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Vänskapsmatcher - Elitklubbar | 2026-07-25 | 2 Sporting |
0 - 0
2 - 0
|
Monaco 1 | F | -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-07-18 | Monaco |
2 - 0
5 - 2
|
Saint Priest | V | -4.5, -5.0 | Över |
|
8-2 (10) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-05-17 | 1 Strasbourg |
1 - 3
5 - 4
|
Monaco 2 | F | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-05-10 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 1
|
Lille 3 | F | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-05-02 | Metz |
0 - 0
1 - 2
|
Monaco 2 | V | +1.5 | Under | 9.5 | Över |
|
5-9 (14) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 5 (4-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-25 | 3 Toulouse |
0 - 2
2 - 2
|
Monaco 2 | O | +0.5, +1.0 | Över | 9.0 | Under |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-19 | 2 Monaco |
0 - 2
2 - 2
|
Auxerre 2 | O | -1.0 | Över | 9.0 | Över |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-10 | 1 Paris FC |
3 - 1
4 - 1
|
Monaco | F | +0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
1-11 (12) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-04-05 | 2 Monaco |
0 - 0
2 - 1
|
Marseille 2 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-03-22 | 1 Lyon |
1 - 0
1 - 2
|
Monaco 3 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-03-14 | 2 Monaco |
1 - 0
2 - 0
|
Brest 1 | V | -1.0 | Under | 9.0 | Över |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-03-06 | 1 PSG |
0 - 1
1 - 3
|
Monaco 3 | V | -1.5 | Över | 9.5 | Över |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 1 | 2026-02-28 | Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Angers 3 | V | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.25 | 3.6 | 2.9 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.25) | Hemma@2 | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.75) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: , Resultat: 0 - 0 , Hörna: 0 - 0
Hörna: , Handikapp: 0.0, -0.5 , Mål: 2.5, 3.0
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

