Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 3.25
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
+0.5
Lörenskog
Lörenskog vs Moss Lagprofil
Lörenskog
Betygen beräknas
LWWDWWWLLLSenasteNedåt-1.1 p/match, senaste 5 vs föregående 18
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målJämnt5/10
Asiatiskt handikappTäcker6/10
Moss
Betygen beräknas
LDWLLLLLDLSenasteNedåt-1.0 p/match, senaste 5 vs föregående 19
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver10/10
Asiatiskt handikappMissar3/10
Lörenskog vs Moss Matchfakta
Lörenskog
5V-1O-4F i de senaste 10 matcherna, med 17 gjorda mål och 15 insläppta. Snittmål: 1.7 framåt, 1.5 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 60%, mål Över 40%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 50%5
Oavgjort 10%1
Förlust 40%4
Totalt antal mål 3.0, 3.5
Över 40%4
Annullerad 0%0
Under 60%6
Asiatiskt handikapp
Vunnen 60%6
Annullerad 0%0
Förlust 40%4
Moss
1V-2O-7F i de senaste 10 matcherna, med 16 gjorda mål och 26 insläppta. Snittmål: 1.6 framåt, 2.6 bakåt. Vinst 10%, AH-vinst 30%, mål Över 60%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 10%1
Oavgjort 20%2
Förlust 70%7
Totalt antal mål 3.0, 3.5
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Asiatiskt handikapp
Vunnen 30%3
Annullerad 10%1
Förlust 60%6
Senaste
| Lörenskog | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Moss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Lörenskog | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Moss | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.0, 3.5
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 3.70,
Std.avv.: 1.33, Median: 4,
Typvärde: 3,
Över: 53%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Lörenskog vs Moss Mål/hörn-tidsfördelning
Lörenskog vs Moss Inbördes möten
Lörenskog vs Moss Visa fullständig H2H →| Lörenskog Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2015-10-11 | 2 Lörenskog |
1 - 1
3 - 1
|
Moss | V | +0.5 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2015-06-27 | 2 Moss |
3 - 0
5 - 0
|
Lörenskog 6 1 | F | -1.0 | Över |
|
||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Lörenskog Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-08-15 | Lörenskog |
0 - 4
1 - 7
|
Eidsvold TF 1 | F | +0.5 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-08-01 | 1 Lörenskog |
1 - 1
1 - 3
|
Hönefoss 2 | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-07-25 | 1 4 Junkeren |
0 - 0
1 - 0
|
Lörenskog 3 | F | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-06-27 | 1 Lörenskog |
1 - 0
1 - 0
|
Grorud 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-06-21 | 1 Trygg/Lade |
1 - 2
1 - 4
|
Lörenskog 5 | V | +0.5, +1.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-06-14 | 1 Lörenskog |
3 - 0
6 - 0
|
Tromsdalen 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-05-31 | 3 Hönefoss |
1 - 0
1 - 1
|
Lörenskog 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-05-25 | 2 Lörenskog |
0 - 0
1 - 0
|
Levanger 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-05-16 | 5 Follo |
0 - 0
0 - 1
|
Lörenskog 1 | V | +0.5 | Under | 9.0 | Över |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-05-10 | 2 Lörenskog |
0 - 0
1 - 2
|
Rana FK 2 | F | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-05-02 | 2 Kjelsås |
2 - 0
4 - 1
|
Lörenskog 5 | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-04-25 | 1 Lörenskog |
2 - 0
5 - 1
|
Ullensaker/Kisa 2 | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-04-18 | 2 Skeid |
0 - 0
1 - 2
|
Lörenskog 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-04-11 | 2 Lörenskog |
0 - 1
2 - 1
|
Stjørdals/Blink | V | 0.0 | Push | 9.0 | Under |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2026-04-06 | Eidsvold TF |
0 - 0
0 - 0
|
Lörenskog 4 | O | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Över |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-02-14 | 1 1 Lörenskog |
0 - 1
1 - 2
|
Kjelsås 1 | F |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-02-07 | Lörenskog |
3 - 0
3 - 1
|
Eik Tønsberg 1 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-01-31 | 3 Notodden |
2 - 0
2 - 1
|
Lörenskog 2 | F | 0.0, +0.5 | Under |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-01-25 | 1 Baerum |
2 - 0
2 - 2
|
Lörenskog 1 | O | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-10-11 | 2 Lörenskog |
1 - 1
3 - 1
|
Elverum 2 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-09-27 | 2 Lörenskog |
0 - 0
1 - 0
|
Skjetten 3 | V | -1.0, -1.5 | Under |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-09-22 | 2 Kongsvinger 2 |
1 - 1
1 - 3
|
Lörenskog 1 | V | +1.5, +2.0 | Under |
|
1-7 (8) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-09-15 | 1 Lörenskog |
3 - 1
6 - 1
|
Strømsgodset 2 1 | V | -3.0 | Över | 10.0 | Över |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-09-06 | 2 Nordstrand |
0 - 2
0 - 3
|
Lörenskog 2 | V | +0.5,+1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-08-18 | 2 Lörenskog |
1 - 0
3 - 0
|
Ham Kam 2 2 | V | -1.0 | Under |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norge - Cup | 2025-08-13 | 1 Lörenskog |
1 - 1
1 - 4
|
Lilleström 1 | F | +2.0, +2.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-08-09 | 2 Lillehammer |
0 - 2
1 - 4
|
Lörenskog 1 | V | +0.5, +1.0 | Över |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-07-11 | 3 Lörenskog |
3 - 0
4 - 2
|
Lillestrøm 2 1 | V | -3.0 | Över | 9.5 | Över |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-07-05 | 1 Skjetten |
0 - 0
2 - 1
|
Lörenskog 2 | F | +1.5 | Under |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Div 3 - Grupp 3 | 2025-06-28 | 2 Lörenskog |
0 - 0
0 - 1
|
Nordstrand | F | -1.5 | Under | 9.5 | Över |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Moss Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2026-08-15 | 2 Bryne |
0 - 0
2 - 1
|
Moss 1 | F | -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-10 | Moss |
0 - 2
3 - 3
|
Odd BK 2 | O | +0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-02 | 1 2 Hödd |
2 - 1
2 - 1
|
Moss 2 1 | F | 0.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-07-26 | 1 Moss |
1 - 1
1 - 2
|
Raufoss 2 | F | -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-07-04 | 1 Egersunds |
2 - 0
3 - 0
|
Moss 1 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-06-27 | 3 Strømmen |
2 - 1
3 - 2
|
Moss 2 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-21 | 3 Moss |
0 - 1
1 - 4
|
Sandnes Ulf 2 | F | -0.5 | Över | 11.5 | Under |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-14 | Sogndal |
2 - 3
2 - 4
|
Moss 3 | V | -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-30 | 2 Moss |
2 - 1
2 - 2
|
Stabaek 3 | O | 0.0, +0.5 | Över | 11.5 | Under |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-25 | 1 Haugesund |
0 - 0
3 - 1
|
Moss 1 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
9-11 (20) | 5-7 (12) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-20 | 1 Moss |
1 - 0
1 - 1
|
Strömsgodset 1 | O | +0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
3-14 (17) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-16 | 3 Odd BK |
2 - 1
2 - 3
|
Moss 1 | V | -1.0 | Över | 10.5 | Under |
|
3-7 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-10 | 4 Moss |
0 - 3
2 - 3
|
Bryne 2 | F | 0.0 | Över | 9.5 | Över |
|
11-3 (14) | 9-2 (11) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-01 | 1 Ranheim |
2 - 0
4 - 0
|
Moss 2 | F | -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-26 | 1 Moss |
0 - 0
2 - 1
|
Lyn 1896 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-18 | Kongsvinger |
0 - 0
2 - 1
|
Moss 3 | F | -1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-12 | 1 2 Moss |
1 - 0
1 - 0
|
Hödd | V | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-06 | 3 Asane |
1 - 0
2 - 3
|
Moss 3 | V | 0.0 | Över | 10.0 | Över |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-29 | 1 Stabaek |
1 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | F | -0.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-21 | Lyn 1896 |
3 - 1
3 - 1
|
Moss 1 | F | -0.5 | Över |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-13 | 2 Odd BK |
1 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | F |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-02-20 | 3 Mjøndalen |
0 - 1
3 - 2
|
Moss 1 | F | +1.0 | Över |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-02-06 | 2 Sarpsborg |
1 - 1
3 - 1
|
Moss | F | -0.5 | Över |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-01-31 | Moss |
1 - 0
2 - 0
|
Strømmen 1 | V | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 | Över |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 - Playoffs | 2025-11-29 | Brattvåg |
0 - 0
2 - 1
|
Moss 2 | F | 0.0 | Push |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Norge - Division 1 - Playoffs | 2025-11-23 | 1 Moss |
1 - 1
2 - 1
|
Brattvåg | V | -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2025-11-08 | Moss |
0 - 0
1 - 1
|
Raufoss 2 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 1 | 2025-11-01 | 1 IK Start |
2 - 1
2 - 1
|
Moss 3 | F | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Över |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-25 | 1 Moss |
1 - 1
1 - 1
|
Ålesund 1 | O | +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-22 | 1 Egersunds |
0 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | F | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 3.1 | 4 | 1.833 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: , Resultat: 0 - 0 , Hörna: 0 - 0
Hörna: , Handikapp: +0.5 , Mål: 3.0, 3.5
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

