Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 3.5
Totalt antal mål
Under 11.5
Totalt antal hörnor
+1.0
Hödd
Hödd vs Stabaek Lagprofil
Hödd
LDWWLWWWWLSenasteBrinner+1.2 p/match, senaste 5 vs föregående 23
Över 9.5 hörnorÖver6/10
Över 2.5 målÖver9/10
Asiatiskt handikappTäcker6/10
Stabaek
DWLWWWWWWWSenasteBrinner+1.3 p/match, senaste 5 vs föregående 18
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver7/10
Asiatiskt handikappTäcker7/10
Senaste
| Hödd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Stabaek | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Hödd | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Stabaek | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.5
HörnfördelningLinje 11.5
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 3.70,
Std.avv.: 1.66, Median: 4,
Typvärde: 4,
Över: 55%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hödd vs Stabaek Mål/hörn-tidsfördelning
Hödd vs Stabaek Inbördes möten
Hödd vs Stabaek Visa fullständig H2H →| Hödd Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2026-07-27 | 2 Stabaek |
3 - 0
6 - 0
|
Hödd 2 | F | -1.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2025-10-25 | Hödd |
1 - 2
1 - 3
|
Stabaek 2 | F | +0.5, +1.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2025-03-31 | 1 Stabaek |
0 - 0
1 - 1
|
Hödd 1 | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Hödd Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2026-08-26 | 1 3 Strömsgodset |
0 - 0
3 - 1
|
Hödd | F | -2.0 | Över | 11.5 |
|
|||||
| Norge - Cup | 2026-08-22 | 1 2 Spjelkavik |
1 - 1
1 - 2
|
Hödd 2 | V | +2.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-16 | 2 Hödd |
3 - 1
4 - 3
|
Strømmen 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-09 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 0
3 - 4
|
Hödd 1 | V | -0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-02 | 1 2 Hödd |
2 - 1
2 - 1
|
Moss 2 1 | V | 0.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-07-27 | 2 Stabaek |
3 - 0
6 - 0
|
Hödd 2 | F | -1.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-07-04 | 3 Hödd |
3 - 2
4 - 3
|
Strömsgodset 4 | V | +1.0, +1.5 | Över | 11.0 | Under |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-27 | 3 Lyn 1896 |
1 - 2
1 - 4
|
Hödd 2 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-21 | 1 Odd BK |
0 - 0
0 - 0
|
Hödd 3 | O | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-14 | 1 Hödd |
1 - 0
1 - 2
|
Kongsvinger 3 | F | +1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-31 | 3 Bryne |
0 - 0
1 - 0
|
Hödd 2 | F | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Över |
|
9-4 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-25 | 2 Hödd |
2 - 0
3 - 1
|
Egersunds 1 | V | +0.5 | Över | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-20 | 3 Ranheim |
0 - 1
3 - 2
|
Hödd 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 | Under |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-16 | 2 Hödd |
2 - 0
2 - 2
|
Sogndal 2 | O | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
3-13 (16) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-10 | 2 Strømmen |
0 - 0
1 - 2
|
Hödd 2 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
3-6 (9) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-01 | 1 Hödd |
0 - 0
1 - 0
|
Asane 2 | V | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-26 | 3 Raufoss |
1 - 1
1 - 1
|
Hödd 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
4-8 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-18 | 2 Hödd |
0 - 1
0 - 2
|
Haugesund 1 | F | +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
0-10 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-12 | 1 2 Moss |
1 - 0
1 - 0
|
Hödd | F | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-07 | 1 Hödd |
1 - 0
2 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | V | 0.0 | Över | 10.0 | Över |
|
0-11 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-21 | 1 Asane |
0 - 1
0 - 1
|
Hödd 1 | V | 0.0 | Under | 9.0 | Över |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-01-23 | Kristiansund BK |
0 - 0
0 - 0
|
Hödd | O | -0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Norge - Division 1 | 2025-11-08 | 2 Hödd |
0 - 0
0 - 0
|
Ålesund 1 | O | +1.0, +1.5 | Under | 11.0 | Över |
|
1-16 (17) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 1 | 2025-11-01 | Egersunds |
0 - 0
0 - 0
|
Hödd 3 | O | -1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
10-4 (14) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 4 (4-0) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-25 | Hödd |
1 - 2
1 - 3
|
Stabaek 2 | F | +0.5, +1.0 | Över | 11.0 | Över |
|
7-9 (16) | 4-6 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-22 | 1 Kongsvinger |
2 - 0
3 - 0
|
Hödd | F | -1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-18 | 1 Hödd |
1 - 2
3 - 3
|
Asane 3 | O | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-04 | 2 Lilleström |
1 - 0
4 - 0
|
Hödd 2 | F | -2.0, -2.5 | Över | 10.5 | Under |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2025-09-29 | 3 Hödd |
0 - 0
0 - 1
|
Lyn 1896 2 | F | +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Norge - Division 1 | 2025-09-20 | 2 Hödd |
1 - 0
2 - 1
|
Moss 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Stabaek Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2026-08-26 | 1 Stabaek |
2 - 2
4 - 2
|
Ranheim 1 | V | -1.5, -2.0 | Över | 11.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-16 | 1 2 Egersunds |
0 - 1
0 - 4
|
Stabaek 2 | V | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-08 | 1 Stabaek |
1 - 2
4 - 3
|
Lyn 1896 2 | V | -1.0, -1.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-08-02 | 1 Raufoss |
0 - 0
0 - 2
|
Stabaek | V | +1.0 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-07-27 | 2 Stabaek |
3 - 0
6 - 0
|
Hödd 2 | V | -1.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2026-07-03 | Ranheim |
0 - 2
2 - 5
|
Stabaek | V | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
3-7 (10) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-27 | Stabaek |
2 - 0
2 - 0
|
Bryne 1 | V | -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-21 | 1 Strømmen |
0 - 0
1 - 0
|
Stabaek 1 | F | +1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
5-8 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 1 | 2026-06-14 | 1 Stabaek |
0 - 0
3 - 1
|
Egersunds 1 | V | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-30 | 2 Moss |
2 - 1
2 - 2
|
Stabaek 3 | O | 0.0, +0.5 | Över | 11.5 | Under |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-25 | 2 Stabaek |
1 - 0
2 - 0
|
Kongsvinger 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-20 | 2 Sogndal |
2 - 1
2 - 2
|
Stabaek 3 | O | 0.0 | Över | 11.0 | Över |
|
9-16 (25) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 6 (3-3) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-16 | Stabaek |
0 - 2
1 - 2
|
Raufoss 2 | F | -1.5 | Under | 10.5 | Över |
|
12-3 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-10 | 3 Sandnes Ulf |
0 - 1
0 - 1
|
Stabaek 3 | V | +0.5 | Under | 11.5 | Över |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-05-01 | 2 Lyn 1896 |
0 - 3
0 - 4
|
Stabaek 2 | V | +0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
10-9 (19) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 7 (4-3) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-26 | 2 Stabaek |
1 - 1
3 - 2
|
Haugesund 5 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-19 | 3 Odd BK |
1 - 0
2 - 2
|
Stabaek 3 | O | 0.0 | Över | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | (-) | (-) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-12 | 1 Stabaek |
3 - 0
4 - 0
|
Asane 2 | V | -1.0 | Över | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norge - Division 1 | 2026-04-05 | 4 Strömsgodset |
0 - 0
2 - 1
|
Stabaek 1 | F | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-29 | 1 Stabaek |
1 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | V | -0.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-21 | 2 Stabaek |
2 - 1
2 - 3
|
Kongsvinger 3 | F | 0.0, +0.5 | Över | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-13 | Stabaek |
1 - 0
1 - 1
|
Egersunds 2 | O | 0.0,-0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-03-06 | 1 Stabaek |
0 - 0
1 - 0
|
Sogndal 2 | V | -0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-02-26 | 3 Stabaek |
0 - 0
1 - 2
|
Sandefjord 2 | F | +1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-02-06 | Lilleström |
0 - 1
1 - 3
|
Stabaek | V | -1.5 | Över |
|
8-8 (16) | 5-6 (11) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2026-01-23 | 1 Stabaek |
0 - 0
3 - 0
|
Baerum 1 | V | -2 | Under | 9.0 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 1 | 2025-11-08 | 2 Lilleström |
1 - 0
3 - 0
|
Stabaek 4 | F | -2.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2025-11-02 | 3 Stabaek |
0 - 2
1 - 5
|
Lyn 1896 | F | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-29 | 3 Mjøndalen |
1 - 2
3 - 2
|
Stabaek 2 | F | +1.0 | Över | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2025-10-25 | Hödd |
1 - 2
1 - 3
|
Stabaek 2 | V | +0.5, +1.0 | Över | 11.0 | Över |
|
7-9 (16) | 4-6 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 4.5 | 4.333 | 1.571 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (+1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (11.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (5.5) | Över@2 | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 2 - 1 , Hörna: 4 - 11
Hörna: 11.5 , Handikapp: +1.0 , Mål: 3.5
Resultat: 0 - 0 , Hörna: 2 - 3 Halv
Hörna: 5.5 , Handikapp: +0.5 , Mål: 1.5
-
7' - 1st Corner - Hödd -
8' - 2nd Corner - Stabaek -
20' - 3rd Corner - Hödd -
22' - 4th Corner - Stabaek -
30' - 1st Yellow Card - Stabaek -
32' - 5th Corner - Stabaek - Race to 3 Corners - Stabaek
-
0-0 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Stabaek -
55' - 7th Corner - Hödd -
57' - 1st Goal - Hödd - Race to 5 Corners - Stabaek
-
65' - 8th Corner - Stabaek -
67' - 9th Corner - Stabaek -
67' - 10th Corner - Stabaek - Race to 7 Corners - Stabaek
-
69' - 11th Corner - Stabaek - 68' ~ Substitution ~ Aamodt ~ Rapp ~(Stabaek)
- 68' ~ Substitution ~ Skjelvik ~ Veum ~(Stabaek)
- 70' ~ Substitution ~ Rawufu ~ Streete ~(Hodd)
- 67' ~ Substitution ~ Malik Santos ~ Krogstad ~(Stabaek)
- Race to 9 Corners - Stabaek
-
72' - 12th Corner - Stabaek -
72' - 13th Corner - Stabaek - 70' ~ Substitution ~ Lankhof Dahlby ~ Hanstad ~(Stabaek)
- 79' ~ Substitution ~ Andresen ~ Biller ~(Hodd)
-
81' - 14th Corner - Hödd -
81' - 2nd Goal - Hödd - 2-0%Hodd extend their lead and Early Payout is awarded
- 79' ~ Substitution ~ Robertsen ~ Urnes ~(Hodd)
- 82' ~ Substitution ~ Hoven ~ Wendt ~(Stabaek)
-
86' - 2nd Yellow Card - Hödd -
90' - 3rd Goal - Stabaek -
90+3' - 15th Corner - Stabaek - 90+3' ~ Substitution ~ Berisha ~ Haheim-Elveseter ~(Hodd)
- 90+3' ~ Substitution ~ Blikstad ~ Scarcella ~(Hodd)
-
2-1 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

