lör, Jan 10, 2026 · 14:00
ÄldstaSenaste
LDLLDW
2.40
4.00
2.20
SenasteÄldsta
DWDWLL
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 3.25
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
0.0
Penrhyncoch
Gresford Athletic vs Penrhyncoch Lagprofil
Gresford Athletic
ÄldstaSenaste
LDLLLDLLDW
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målÖver8/10
Asiatiskt handikappMissar2/10
Penrhyncoch
ÄldstaSenaste
LLLLLLWDWD
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målÖver7/10
Asiatiskt handikappMissar3/10
Senaste
| Gresford Athletic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Penrhyncoch | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Gresford Athletic | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Penrhyncoch | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.0, 3.5
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 3.05,
Std.avv.: 1.73, Median: 3,
Typvärde: ,
Över: 40%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Gresford Athletic vs Penrhyncoch Mål/hörn-tidsfördelning
Gresford Athletic vs Penrhyncoch Inbördes möten
Gresford Athletic vs Penrhyncoch Visa fullständig H2H →| Gresford Athletic Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Wales - Championship North | 2024-08-17 | Penrhyncoch |
2 - 3
2 - 4
|
Gresford Athletic 1 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
||||||
| Wales - Cymru Alliance | 2018-01-06 | 1 Gresford Athletic |
2 - 1
2 - 2
|
Penrhyncoch 2 | O | -0.5, -1.0 | Över |
|
||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Gresford Athletic Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Wales - Championship North | 2026-01-01 | 1 Denbigh Town |
1 - 1
2 - 3
|
Gresford Athletic 3 | V | -1.5, -2.0 | Över |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-12-27 | Gresford Athletic |
0 - 0
1 - 1
|
Brickfield Rangers | O | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Wales - Cup | 2025-12-13 | Barry Town |
1 - 0
4 - 0
|
Gresford Athletic 1 | F | -3.0, -3.5 | Under |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-12-10 | 2 Buckley Town |
2 - 2
6 - 4
|
Gresford Athletic 3 1 | F | -1.5, -2.0 | Över |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-11-29 | Gresford Athletic |
1 - 0
2 - 2
|
CPD Y Rhyl | O | 0.0 | Över |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-11-15 | 1 Holyhead Hotspur |
1 - 0
3 - 0
|
Gresford Athletic 2 1 | F | 0.0, -0.5 | Push |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-11-08 | 1 Caersws |
0 - 0
3 - 1
|
Gresford Athletic 2 | F | -0.5 | Över |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-10-31 | 3 Gresford Athletic |
0 - 1
1 - 2
|
Newtown 2 | F | +1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Wales - Championship North | 2025-10-25 | 3 Brickfield Rangers |
0 - 1
1 - 1
|
Gresford Athletic | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
9-3 (12) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-10-11 | 1 Gresford Athletic |
0 - 2
0 - 7
|
Buckley Town 1 | F | +0.5 | Över |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-09-26 | 1 Gresford Athletic |
0 - 3
2 - 5
|
Airbus UK | F | +2.0 | Över | 10.0 | Över |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Wales - Cup | 2025-09-20 | 3 Saltney Town |
0 - 4
3 - 7
|
Gresford Athletic 1 | V | +3.0 | Över |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-09-13 | Holywell Town |
7 - 1
8 - 4
|
Gresford Athletic 1 | F | -2.0 | Över |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-09-05 | 4 Gresford Athletic |
0 - 0
1 - 0
|
Mold Alexandra FC 1 | V | +0.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-25 | 1 2 Gresford Athletic |
0 - 2
0 - 4
|
Llandudno 2 | F | +1.0, +1.5 | Över | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Wales - Championship North | 2025-08-22 | 4 Flint Mountain FC |
2 - 2
4 - 4
|
Gresford Athletic 1 | O | -0.5, -1.0 | Över |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-15 | 3 Gresford Athletic |
0 - 2
0 - 5
|
Denbigh Town 1 | F | +0.5 | Över |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-08 | 2 Gresford Athletic |
1 - 0
2 - 1
|
Ruthin Town 4 | V | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Wales - Ligacupen | 2025-08-02 | 1 Llandudno |
2 - 0
7 - 0
|
Gresford Athletic 2 1 | F | -1.0 | Över |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-07-26 | 1 Gresford Athletic |
1 - 3
1 - 3
|
Guilsfield | F | +0.5, +1.0 | Över |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Wales - Ligacupen | 2025-07-19 | 1 Gresford Athletic |
0 - 0
3 - 0
|
Brickfield Rangers 1 | V | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Wales - Championship North | 2025-04-05 | Holywell Town |
0 - 0
0 - 0
|
Gresford Athletic | O | -1.0, -1.5 | Under |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-03-29 | 2 Gresford Athletic |
1 - 0
3 - 1
|
Caersws | V | 0.0, +0.5 | Över |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-03-21 | 1 3 Gresford Athletic |
0 - 1
3 - 4
|
Llandudno | F | +1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Wales - Championship North | 2025-03-01 | 2 Mold Alexandra FC |
0 - 3
1 - 3
|
Gresford Athletic 2 | V | -0.5 | Över |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 3 (3-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-02-21 | 2 Gresford Athletic |
2 - 0
2 - 0
|
CPD Bangor 1876 1 | V | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Wales - Championship North | 2025-02-07 | 1 5 Gresford Athletic |
2 - 0
3 - 0
|
Holywell Town 1 | V | +1.5 | Under | 9.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Wales - Championship North | 2025-01-25 | Gresford Athletic |
0 - 2
1 - 3
|
Buckley Town | F | +1.0 | Över |
|
13-8 (21) | 7-4 (11) | 5 (5-0) | 6 (4-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-01-17 | 5 Gresford Athletic |
0 - 4
0 - 7
|
Flint Mountain FC 4 | F | +0.5 | Över |
|
1-14 (15) | 1-10 (11) | 4 (0-4) | 3 (0-3) | ||
| Wales - Championship North | 2024-12-28 | 1 Caersws |
0 - 0
0 - 1
|
Gresford Athletic 2 | V | -1.0, -1.5 | Under |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Penrhyncoch Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Wales - Championship North | 2025-12-31 | 3 Penrhyncoch |
0 - 1
1 - 1
|
Ruthin Town 2 | O | -0.5 | Under |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-12-27 | 3 Guilsfield |
0 - 1
0 - 1
|
Penrhyncoch 2 | V | -1.0 | Under |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-12-05 | Newtown |
0 - 0
1 - 1
|
Penrhyncoch 3 | O | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Wales - Championship North | 2025-11-29 | 2 Penrhyncoch |
2 - 0
6 - 0
|
Buckley Town 3 1 | V | +0.5 | Över |
|
||||||
| Wales - Cup | 2025-11-22 | Caernarfon |
2 - 0
4 - 0
|
Penrhyncoch 1 | F | -4.0 | Under |
|
||||||
| Wales - Championship North | 2025-11-08 | 1 2 Brickfield Rangers |
2 - 0
4 - 1
|
Penrhyncoch 1 | F | 0.0, -0.5 | Över |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-11-01 | 4 CPD Y Rhyl |
2 - 0
3 - 1
|
Penrhyncoch 3 | F | -0.5 | Över |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-10-25 | 2 Penrhyncoch |
0 - 3
1 - 4
|
Flint Mountain FC 3 | F | 0.0, -0.5 | Över |
|
15-4 (19) | 9-3 (12) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-10-11 | Holywell Town |
1 - 0
4 - 1
|
Penrhyncoch 1 1 | F | -2.0, -2.5 | Över |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-09-27 | 3 Llandudno |
1 - 0
3 - 0
|
Penrhyncoch 2 | F | -2.0 | Under |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-09-12 | 3 Penrhyncoch |
1 - 2
2 - 3
|
Guilsfield 2 | F | +0.5 | Över |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-09-06 | 1 Holyhead Hotspur |
0 - 1
1 - 1
|
Penrhyncoch 2 | O | +0.5,+1.0 | Under |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-25 | 3 Penrhyncoch |
0 - 1
1 - 1
|
Denbigh Town 3 | O | +0.5 | Under |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-20 | 1 Ruthin Town |
2 - 0
3 - 1
|
Penrhyncoch | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-16 | 1 Penrhyncoch |
0 - 1
0 - 1
|
Airbus UK 2 | F | +1.0, +1.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-08-08 | 2 Penrhyncoch |
0 - 0
1 - 2
|
Newtown 2 | F | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-07-26 | Mold Alexandra FC |
1 - 1
2 - 2
|
Penrhyncoch 1 | O | -0.5 | Över |
|
13-5 (18) | 8-3 (11) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-15 | 2 Penrhyncoch |
1 - 0
2 - 1
|
Bow Street FC 1 | V | -1.0 | Under |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-05 | 2 Penrhyncoch |
0 - 0
0 - 0
|
Ammanford AFC 1 | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-9 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 4 (0-4) | ||
| UK Friendlies | 2025-06-21 | Haverfordwest |
1 - 0
4 - 0
|
Penrhyncoch | F | -3.5 | Under |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-04-12 | 1 3 Penrhyncoch |
0 - 1
0 - 1
|
Colwyn Bay 1 | F | +2.0 | Under |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-04-05 | 1 Prestatyn Town |
1 - 0
1 - 2
|
Penrhyncoch | V | +1.0 | Under |
|
5-9 (14) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 6 (1-5) | ||
| Wales - Championship North | 2025-04-01 | 2 Airbus UK |
1 - 0
2 - 0
|
Penrhyncoch 3 | F | -2.5, -3.0 | Under | 10.0 | Över |
|
14-4 (18) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Wales - Championship North | 2025-03-25 | 1 Penrhyncoch |
3 - 1
6 - 1
|
Flint Mountain FC | V | 0.0 | Över |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-03-22 | 1 Penrhyncoch |
0 - 0
0 - 0
|
Mold Alexandra FC | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-03-11 | 1 Penrhyncoch |
0 - 0
1 - 0
|
Llay Miners Welfare 1 | V | -1.5 | Under |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-03-08 | 1 4 Penrhyncoch |
0 - 0
1 - 3
|
Airbus UK 2 | F | +1.5, +2.0 | Över |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 4 (4-0) | ||
| Wales - Championship North | 2025-03-01 | 2 Caersws |
1 - 1
1 - 2
|
Penrhyncoch 1 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales - Championship North | 2025-02-18 | 1 Penrhyncoch |
2 - 1
4 - 1
|
Caersws 3 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Wales - Championship North | 2025-02-15 | 1 1 Penrhyncoch |
0 - 0
0 - 0
|
Buckley Town 3 | O | +0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.4 | 4 | 2.2 |
| Halv | 2.875 | 2.5 | 2.75 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (0.0) | Hemma@2 | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 3 - 2 , Hörna: 3 - 6
Hörna: , Handikapp: 0.0 , Mål: 3.0, 3.5
Resultat: 0 - 1 , Hörna: 2 - 1 Halv
Hörna: , Handikapp: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Penrhyncoch -
23' - 2nd Corner - Gresford Athletic -
30' - 3rd Corner - Gresford Athletic -
45+2' - 1st Goal - Penrhyncoch -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 2nd Goal - Gresford Athletic -
58' - 3rd Goal - Gresford Athletic -
67' - 4th Corner - Gresford Athletic - Race to 3 Corners - Gresford Athletic
-
73' - 1st Yellow Card - Gresford Athletic -
81' - 5th Corner - Penrhyncoch -
81' - 6th Corner - Penrhyncoch -
81' - 4th Goal - Penrhyncoch -
86' - 5th Goal - Gresford Athletic -
90+2' - 7th Corner - Penrhyncoch -
90+4' - 8th Corner - Penrhyncoch - Race to 5 Corners - Penrhyncoch
-
90+4' - 9th Corner - Penrhyncoch -
3-2 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

