mån, Sep 21, 2015 · 16:00
ÄldstaSenaste
WWLWWW
1.22
6.00
9.50
SenasteÄldsta
LLDLWL
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 3.5
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
+1.5
Stabæk 2
Finnsnes IL vs Stabæk 2 Lagprofil
Finnsnes IL
WDLLWWLWWWSenasteBrinner+0.7 p/match, senaste 5 vs föregående 11
Över 9.5 hörnorUnder3/10
Över 2.5 målÖver9/10
Asiatiskt handikappJämnt4/9
Stabæk 2
DWLWLWLDLLSenasteNedåt-1.1 p/match, senaste 5 vs föregående 21
Över 9.5 hörnorÖver6/10
Över 2.5 målÖver9/10
Asiatiskt handikappMissar3/10
Andra halvlek-lagTappar ledningarBåda gjorde mål i 10 av senaste 10Mål i 1:a halvlek i 8 av senaste 10
Senaste
| Finnsnes IL | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Stabæk 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Finnsnes IL | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Stabæk 2 | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.5
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 34,
Snitt: 3.94,
Std.avv.: 1.76, Median: 3,
Typvärde: 3,
Över: 50%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Finnsnes IL vs Stabæk 2 Mål/hörn-tidsfördelning
Finnsnes IL vs Stabæk 2 Inbördes möten
Finnsnes IL vs Stabæk 2 Visa fullständig H2H →| Finnsnes IL Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-08 | Stabæk 2 |
3 - 0
7 - 1
|
Finnsnes IL 1 | F | -0.5 | Över |
|
||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Finnsnes IL Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-09-13 | 2 Grorud |
1 - 2
1 - 2
|
Finnsnes IL 3 | V |
|
||||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-09-06 | Finnsnes IL |
2 - 1
2 - 1
|
Holmen 1 | V | -2.0 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-16 | 1 Ullern |
0 - 2
0 - 2
|
Finnsnes IL 1 | V | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-09 | 2 Skeid |
1 - 1
2 - 1
|
Finnsnes IL 2 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-01 | 1 Finnsnes IL |
2 - 2
3 - 2
|
Tromsdalen 3 | V | +1.0 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-07-11 | Finnsnes IL |
2 - 0
4 - 0
|
FK Mjolner 2 | V | -1.5 | Över |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-07-05 | KFUM |
3 - 0
5 - 0
|
Finnsnes IL 1 | F | -2 | Över | 9.5 | Under |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-29 | 2 Finnsnes IL |
1 - 3
2 - 3
|
Vålerenga 2 2 | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-20 | 3 Harstad |
0 - 1
3 - 3
|
Finnsnes IL 3 | O | 0.0, +0.5 | Över |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-14 | 1 Finnsnes IL |
4 - 0
4 - 2
|
Lyn Oslo 2 | V | -1.5 | Över |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-08 | Stabæk 2 |
3 - 0
7 - 1
|
Finnsnes IL 1 | F | -0.5 | Över |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-05-25 | 1 2 Holmen |
0 - 2
0 - 3
|
Finnsnes IL | V | +0.5, +1.0 |
|
5-6 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Norge - Cup | 2015-05-06 | 1 Tromsdalen |
0 - 0
3 - 1
|
Finnsnes IL 7 | F |
|
9-6 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Norge - Cup | 2015-04-22 | Finnsnes IL |
3 - 0
3 - 0
|
Harstad 2 | V | -1.0 | Under |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-03-29 | 2 Alta |
2 - 0
4 - 0
|
Finnsnes IL | F | -1.0 | Över |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Norge - Div 2 - Grupp 4 | 2014-09-07 | Lörenskog |
0 - 1
0 - 2
|
Finnsnes IL | V | Under |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 4 | 2014-08-25 | Vålerenga 2 |
1 - 1
3 - 4
|
Finnsnes IL | V | Över |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 4 | 2014-08-10 | Skeid |
1 - 2
3 - 2
|
Finnsnes IL | F | Över |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 4 | 2014-07-26 | KFUM |
1 - 0
2 - 0
|
Finnsnes IL | F |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| Norge - Div 2 - Grupp 4 | 2014-06-15 | Dröbak/Frogn |
0 - 2
1 - 2
|
Finnsnes IL | V | Under |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 4 | 2014-05-31 | Harstad |
1 - 0
2 - 0
|
Finnsnes IL | F |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Stabæk 2 Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-09-14 | Stabæk 2 |
0 - 2
1 - 2
|
Tromsdalen | F | +1.0, +1.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-09-06 | 1 FK Mjolner |
1 - 0
2 - 1
|
Stabæk 2 | F | +0.5 |
|
|||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-31 | 2 Stabæk 2 |
0 - 0
1 - 1
|
KFUM | O | +1.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-24 | 2 Vålerenga 2 |
2 - 1
3 - 2
|
Stabæk 2 1 | F | -0.5 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-17 | 1 Stabæk 2 |
0 - 1
2 - 1
|
Harstad | V | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-10 | 1 Lyn Oslo |
1 - 1
3 - 1
|
Stabæk 2 2 1 | F | +1.5 |
|
9-2 (11) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | |||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-08-03 | 3 Stabæk 2 |
0 - 0
2 - 1
|
Skeid 2 | V | -1.5, -2.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-07-13 | Grorud |
2 - 1
4 - 2
|
Stabæk 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 9.0 | Under |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-07-06 | Stabæk 2 |
1 - 0
4 - 1
|
Holmen | V | -1.5 | Över | 10.0 | Över |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-22 | 2 Stabæk 2 |
2 - 1
2 - 2
|
Kjelsås 1 | O | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-12 | Ullern |
0 - 1
2 - 3
|
Stabæk 2 1 | V |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-08 | Stabæk 2 |
3 - 0
7 - 1
|
Finnsnes IL 1 | V | -0.5 | Över |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-06-01 | Tromsdalen |
1 - 0
3 - 0
|
Stabæk 2 1 | F | -1.0 | Under |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-05-26 | 1 Stabæk 2 |
1 - 0
4 - 0
|
FK Mjolner 1 | V |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-05-10 | 2 Stabæk 2 |
0 - 0
2 - 1
|
Vålerenga 2 2 | V | -0.5 | Under |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-05-04 | 1 Harstad |
1 - 1
1 - 2
|
Stabæk 2 3 | V | -1.0, -1.5 |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-04-27 | 1 Stabæk 2 |
0 - 0
3 - 1
|
Lyn Oslo 1 | V | -1.0, -1.5 | Över | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2015-04-20 | Skeid |
2 - 1
3 - 3
|
Stabæk 2 | O | -1.5 | Över | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-10-18 | 2 Stabæk 2 |
1 - 1
1 - 3
|
Grorud | F | -0.5 |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-10-11 | Stabæk 2 |
2 - 2
4 - 3
|
Fyllingsdalen | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-10-06 | Florø |
0 - 3
0 - 4
|
Stabæk 2 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-09-29 | Stabæk 2 |
3 - 1
7 - 2
|
Stord | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-09-15 | Stabæk 2 |
0 - 0
1 - 1
|
Førde | O | Under |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-09-06 | Åsane Fotball |
0 - 0
3 - 0
|
Stabæk 2 | F | Under |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-08-25 | Vard Haugesund |
0 - 0
1 - 0
|
Stabæk 2 | F | Under |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-08-18 | Stabæk 2 |
0 - 0
2 - 0
|
Egersund | V | Under |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-08-11 | Lyn Oslo |
2 - 0
6 - 0
|
Stabæk 2 | F | Över |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | |||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-08-04 | Stabæk 2 |
1 - 0
2 - 0
|
Vidar | V |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | (-) | (-) | ||||
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-07-07 | Grorud |
1 - 2
2 - 3
|
Stabæk 2 | V | Över | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Norge - Div 2 - Grupp 3 | 2014-06-28 | Fyllingsdalen |
1 - 3
1 - 3
|
Stabæk 2 | V | Över |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | |||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 1.22 | 6 | 9.5 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-1.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 4 - 2 , Hörna: 6 - 2
Hörna: , Handikapp: -1.5 , Mål: 3.5
-
6' - 1st Goal - Finnsnes IL -
21' - 2nd Goal - Finnsnes IL -
22' - 1st Corner - Finnsnes IL - 27' - Stabæk 2 - Missed Penalty
-
31' - 3rd Goal - Stabæk 2 -
34' - 2nd Corner - Finnsnes IL - Race to 3 Corners - Finnsnes IL
-
35' - 3rd Corner - Finnsnes IL -
36' - 4th Corner - Stabæk 2 -
2-1 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Finnsnes IL -
48' - Red Card - Stabæk 2 -
56' - 4th Goal - Stabæk 2 -
65' - 5th Goal - Finnsnes IL -
73' - 6th Goal - Finnsnes IL - Race to 5 Corners - Finnsnes IL
-
79' - 6th Corner - Finnsnes IL -
88' - 7th Corner - Stabæk 2 -
90+2' - 8th Corner - Finnsnes IL -
4-2 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

