Eidsvold TF vs Alta Lagprofil
Eidsvold TF vs Alta Matchfakta
4V-1O-5F i de senaste 10 matcherna, med 13 gjorda mål och 17 insläppta. Snittmål: 1.3 framåt, 1.7 bakåt. Vinst 40%, AH-vinst 50%, mål Över 70%, hörna Över 0%.
4V-1O-5F i de senaste 10 matcherna, med 16 gjorda mål och 18 insläppta. Snittmål: 1.6 framåt, 1.8 bakåt. Vinst 40%, AH-vinst 40%, mål Över 50%, hörna Över 0%.
| Eidsvold TF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Alta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Eidsvold TF | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Alta | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
Eidsvold TF vs Alta Mål/hörn-tidsfördelning
Eidsvold TF vs Alta Inbördes möten
Eidsvold TF vs Alta Visa fullständig H2H →| Eidsvold TF Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-04 | 1 Eidsvold TF |
2 - 0
4 - 0
|
Alta 1 | V | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2020-09-26 | 2 Eidsvold TF |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Eidsvold TF Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Cup | 2022-06-29 | 1 Eidsvold TF |
1 - 1
1 - 4
|
Molde 1 | F | +3.0, +3.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-25 | 4 Frigg |
0 - 0
3 - 0
|
Eidsvold TF 2 | F | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-18 | 3 Eidsvold TF |
0 - 0
1 - 2
|
Ullensaker/Kisa 1 | F | +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Cup | 2022-06-14 | 3 Eidsvold TF |
1 - 0
3 - 2
|
Kongsvinger 1 | V | +1.0, +1.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-11 | 3 Hödd |
0 - 0
2 - 1
|
Eidsvold TF 2 | F | -1.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-06 | 2 Eidsvold TF |
1 - 1
1 - 1
|
Asker 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-28 | 2 Eidsvold TF |
0 - 1
2 - 1
|
Levanger | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-21 | 1 Tromsdalen |
0 - 0
1 - 0
|
Eidsvold TF 2 | F | -1.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Norge - Cup | 2022-05-18 | 4 Lokomotiv Oslo |
0 - 1
1 - 2
|
Eidsvold TF 2 | V | +1.5, +2.0 | Under | 10.5 | Över |
|
4-12 (16) | 0-9 (9) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-14 | Eidsvold TF |
1 - 0
2 - 0
|
Vålerenga 2 | V | -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-07 | 2 Brattvåg |
0 - 1
0 - 2
|
Eidsvold TF 1 | V | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-01 | 2 Eidsvold TF |
1 - 1
1 - 1
|
SK Traeff | O | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-04-23 | 1 Baerum |
0 - 0
0 - 2
|
Eidsvold TF 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
10-2 (12) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-04-09 | 1 Kjelsås |
6 - 0
6 - 0
|
Eidsvold TF 1 | F | -1 | Över | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-04-02 | 5 Baerum |
1 - 1
1 - 1
|
Eidsvold TF 1 | O | 0.0 | Under |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-03-19 | Eidsvold TF |
4 - 0
4 - 0
|
Notodden 1 | V | 0.0,-0.5 | Över |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-03-05 | 2 Ullern |
1 - 0
3 - 1
|
Eidsvold TF 1 | F |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-02-16 | Raufoss |
2 - 0
4 - 1
|
Eidsvold TF 2 | F | -2.0, -2.5 | Över | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-02-05 | Strømmen |
0 - 0
1 - 1
|
Eidsvold TF | O | -1 | Under | 9.0 | Under |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-01-29 | Eidsvold TF |
0 - 1
0 - 2
|
Grorud | F |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-31 | 1 1 Eidsvold TF |
0 - 0
2 - 0
|
Fløya 2 | V | -1.5, -2.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-09 | 1 Hödd |
1 - 0
2 - 0
|
Eidsvold TF | F | -2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-04 | 2 Eidsvold TF |
2 - 2
3 - 2
|
Vålerenga 2 3 1 | V | -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-09-25 | Kongsvinger |
1 - 0
6 - 0
|
Eidsvold TF 1 | F | -1.5, -2.0 | Över | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-09-18 | 1 Eidsvold TF |
1 - 2
2 - 2
|
Moss 2 | O | -1 | Över |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-09-05 | 1 Eidsvold TF |
1 - 2
2 - 2
|
Asker 3 | O | 0.0 | Över | 10.5 | Över |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-24 | 2 Asker |
2 - 0
4 - 2
|
Eidsvold TF 2 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-19 | 1 Eidsvold TF |
0 - 1
0 - 4
|
Hödd 1 | F | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-16 | Vålerenga 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Eidsvold TF | V | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-04 | 1 Eidsvold TF |
2 - 0
4 - 0
|
Alta 1 | V | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Alta Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-26 | 1 Alta |
1 - 0
1 - 1
|
Kjelsås 2 | O | 0.0 | Under |
|
||||||
| Norge - Cup | 2022-06-22 | Tromsdalen |
2 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-19 | 3 SK Traeff |
0 - 0
2 - 0
|
Alta | F | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-11 | 1 Asker |
0 - 1
0 - 1
|
Alta 2 | V | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-06-06 | 1 Alta |
1 - 0
3 - 0
|
Frigg 2 | V | -1.0 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-07 | 2 Baerum |
0 - 0
2 - 1
|
Alta 2 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-05-01 | 1 Alta |
3 - 0
5 - 0
|
Gjövik-Lyn | V | -1.0 | Över |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-04-25 | 1 Vålerenga 2 |
4 - 1
7 - 2
|
Alta 2 | F | -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-04-18 | 2 Alta |
0 - 0
2 - 0
|
Tromsdalen 2 | V | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 2 | 2022-04-10 | 3 Ullensaker/Kisa |
3 - 0
4 - 1
|
Alta 3 | F | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2022-03-11 | Asker |
0 - 1
2 - 2
|
Alta | O | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-11-14 | Alta |
0 - 1
5 - 1
|
Fløya 1 | V | -2.0 | Över |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-11-01 | 1 Vålerenga 2 |
1 - 2
2 - 3
|
Alta | V | +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
9-10 (19) | 4-6 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-24 | 2 Alta |
1 - 0
3 - 1
|
Asker 1 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-17 | 1 Alta |
0 - 2
1 - 4
|
Hödd | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
7-4 (11) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 1 (1-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-09 | Baerum |
1 - 1
3 - 2
|
Alta 1 | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-10-02 | 4 Moss |
1 - 0
3 - 0
|
Alta 1 1 | F | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-09-04 | 3 Brattvåg |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | F | 0.0,-0.5 | Under |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-28 | Kvik Halden FK |
0 - 0
0 - 0
|
Alta 2 | O | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-18 | 2 Fløya |
1 - 1
2 - 4
|
Alta 1 | V | +1.5, +2.0 | Över | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-08-04 | 1 Eidsvold TF |
2 - 0
4 - 0
|
Alta 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-07-21 | Kongsvinger |
2 - 1
3 - 2
|
Alta 3 | F | -0.5, -1.0 | Över |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-07-11 | 2 Asker |
0 - 1
1 - 2
|
Alta 3 | V | -0.5 | Push | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2021-07-07 | Alta |
2 - 1
2 - 2
|
Vålerenga 2 2 | O | -2.5 | Över |
|
19-1 (20) | 9-1 (10) | 5 (5-0) | 6 (6-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2021-05-30 | 1 Tromsdalen |
2 - 1
2 - 1
|
Alta 2 | F |
|
7-9 (16) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2020-11-07 | 1 Fredrikstad |
1 - 0
2 - 1
|
Alta 1 | F | -1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2020-09-26 | 2 Eidsvold TF |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 2 1 | F | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
5-7 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2020-09-12 | 1 Fredrikstad |
2 - 0
3 - 0
|
Alta 2 | F | -1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2020-08-23 | 1 Fløya |
0 - 0
1 - 4
|
Alta 2 | V | +3.0, +3.5 | Över | 11.0 | Över |
|
2-13 (15) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 2 - Grupp 1 | 2020-08-01 | 2 Moss |
0 - 1
0 - 2
|
Alta 3 | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.25 | 3.5 | 2.55 |
| Halv | 2.875 | 2.25 | 3.1 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (0.0) | [email protected] | Borta@2 |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.75) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Status: Fulltid , Resultat: 1 - 3 , Hörna: 10 - 6
Hörna: , Handikapp: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0
Resultat: 1 - 2 , Hörna: 2 - 5 Halv
Hörna: , Handikapp: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
11' - 1st Corner - Alta -
17' - 2nd Corner - Alta -
17' - 1st Goal - Alta -
26' - 3rd Corner - Eidsvold TF - Race to 3 Corners - Alta
-
32' - 4th Corner - Alta -
32' - 5th Corner - Alta -
35' - 6th Corner - Eidsvold TF - Race to 5 Corners - Alta
-
43' - 7th Corner - Alta -
43' - 2nd Goal - Alta -
45' - 3rd Goal - Eidsvold TF -
1-2 score at the end of First Half -
50' - 8th Corner - Eidsvold TF -
53' - 9th Corner - Eidsvold TF -
54' - 10th Corner - Eidsvold TF -
55' - 11th Corner - Eidsvold TF - Race to 7 Corners - Eidsvold TF
-
55' - 12th Corner - Eidsvold TF -
57' - 1st Yellow Card - Alta -
65' - 13th Corner - Eidsvold TF -
76' - 2nd Yellow Card - Alta -
81' - 14th Corner - Alta -
82' - 3rd Yellow Card - Eidsvold TF -
87' - 15th Corner - Eidsvold TF - Race to 9 Corners - Eidsvold TF
-
89' - 4th Goal - Alta -
90+2' - 4th Yellow Card - Eidsvold TF -
90+4' - 16th Corner - Eidsvold TF -
1-3 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

