lör, Jan 24, 2015 · 10:00
ÄldstaSenaste
DLLL
2.62
3.40
2.25
SenasteÄldsta
D
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 2.5
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
0.0
RC Arba U21
CS Constantine U21 vs RC Arba U21 Lagprofil
CS Constantine U21
DLLLSenaste
Över 9.5 hörnorJämnt2/4
Över 2.5 målÖver3/4
Asiatiskt handikappMissar0/4
RC Arba U21
D
Över 9.5 hörnorUnder0/1
Över 2.5 målUnder0/1
CS Constantine U21 vs RC Arba U21 Matchfakta
CS Constantine U21
0V-1O-3F i de senaste 4 matcherna, med 4 gjorda mål och 12 insläppta. Snittmål: 1.0 framåt, 3.0 bakåt. Vinst 0%, AH-vinst 0%, mål Över 75%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 0%0
Oavgjort 25%1
Förlust 75%3
Totalt antal mål 2.5
Över 75%3
Annullerad 0%0
Under 25%1
Asiatiskt handikapp
Vunnen 0%0
Annullerad 0%0
Förlust 100%4
RC Arba U21
0V-1O-0F i de senaste 1 matcherna, med 0 gjorda mål och 0 insläppta. Snittmål: 0.0 framåt, 0.0 bakåt. Vinst 0%, AH-vinst 0%, mål Över 0%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 0%0
Oavgjort 100%1
Förlust 0%0
Totalt antal mål 2.5
Över 0%0
Annullerad 0%0
Under 100%1
Senaste
| CS Constantine U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| RC Arba U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| CS Constantine U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| RC Arba U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.5
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 1,
Snitt: 0.00,
Std.avv.: 0.00, Median: 0,
Typvärde: 0,
Över: 0%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
CS Constantine U21 vs RC Arba U21 Mål/hörn-tidsfördelning
CS Constantine U21 vs RC Arba U21 Inbördes möten
CS Constantine U21 vs RC Arba U21 Visa fullständig H2H →Ingen data
| CS Constantine U21 Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Algeriet - Ungdomsligan | 2015-01-20 | CR Belouizdad U21 |
2 - 0
5 - 0
|
CS Constantine U21 2 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Algeriet - Ungdomsligan | 2014-12-21 | 2 CS Constantine U21 |
1 - 3
2 - 4
|
ES Setif U21 | F | 0.0, +0.5 | Över |
|
||||||
| Algeriet - Ungdomsligan | 2014-11-29 | 2 CS Constantine U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASM Oran U21 1 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Algeriet - Ungdomsligan | 2014-10-31 | 1 2 NA Hussein Dey U21 |
1 - 1
2 - 2
|
CS Constantine U21 1 | O | +1.0 | Över |
|
||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| RC Arba U21 Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Algeriet - Ungdomsligan | 2014-10-02 | RC Arba U21 |
0 - 0
0 - 0
|
MC El Eulma U21 | O |
|
||||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.62 | 3.4 | 2.25 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 2 - 1 , Hörna: 6 - 9
Hörna: , Handikapp: 0.0 , Mål: 2.5
-
3' - 1st Corner - CS Constantine U21 -
10' - 2nd Corner - CS Constantine U21 -
13' - 1st Goal - CS Constantine U21 -
20' - 2nd Goal - RC Arba U21 -
24' - 3rd Corner - RC Arba U21 -
26' - 4th Corner - RC Arba U21 - Race to 3 Corners - CS Constantine U21
-
29' - 5th Corner - CS Constantine U21 -
33' - 6th Corner - CS Constantine U21 - Race to 5 Corners - CS Constantine U21
-
34' - 7th Corner - CS Constantine U21 -
37' - 3rd Goal - CS Constantine U21 -
42' - 8th Corner - RC Arba U21 -
2-1 score at the end of First Half -
53' - 9th Corner - RC Arba U21 -
58' - 1st Yellow Card - CS Constantine U21 -
69' - 2nd Yellow Card - CS Constantine U21 -
74' - 10th Corner - RC Arba U21 -
78' - 11th Corner - CS Constantine U21 -
88' - 12th Corner - RC Arba U21 - Race to 7 Corners - RC Arba U21
-
90+1' - 13th Corner - RC Arba U21 -
90+1' - 14th Corner - RC Arba U21 - Race to 9 Corners - RC Arba U21
-
90+2' - 15th Corner - RC Arba U21 -
2-1 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

