sön, Oct 4, 2020 · 12:30
ÄldstaSenaste
WDLWLD
2.05
4.00
2.88
SenasteÄldsta
DWWWDW
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 3.5
Totalt antal mål
–
Totalt antal hörnor
-0.25
Cottbus
Cottbus vs BFC Dynamo Lagprofil
Cottbus
Betygen beräknas
LWWWWDLWLDSenasteNedåt-1.5 p/match, senaste 5 vs föregående 14
Över 9.5 hörnorUnder2/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappTäcker6/10
VändningslagMål i 1:a halvlek i 10 av senaste 10
BFC Dynamo
Betygen beräknas
LWLLWDWWWDSenasteBrinner+0.5 p/match, senaste 5 vs föregående 22
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målÖver8/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
Cottbus vs BFC Dynamo Matchfakta
Cottbus
6V-2O-2F i de senaste 10 matcherna, med 20 gjorda mål och 10 insläppta. Snittmål: 2.0 framåt, 1.0 bakåt. Vinst 60%, AH-vinst 60%, mål Över 40%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 60%6
Oavgjort 20%2
Förlust 20%2
Totalt antal mål 3.5
Över 40%4
Annullerad 0%0
Under 60%6
Asiatiskt handikapp
Vunnen 60%6
Annullerad 10%1
Förlust 30%3
BFC Dynamo
5V-2O-3F i de senaste 10 matcherna, med 28 gjorda mål och 19 insläppta. Snittmål: 2.8 framåt, 1.9 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 50%, mål Över 60%, hörna Över 0%.
Fulltidsresultat
Vunnen 50%5
Oavgjort 20%2
Förlust 30%3
Totalt antal mål 3.5
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Asiatiskt handikapp
Vunnen 50%5
Annullerad 0%0
Förlust 50%5
Senaste
| Cottbus | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| BFC Dynamo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Cottbus | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| BFC Dynamo | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.5
Hörnfördelning
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 3.40,
Std.avv.: 2.43, Median: 3,
Typvärde: 4,
Över: 43%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Cottbus vs BFC Dynamo Mål/hörn-tidsfördelning
Cottbus vs BFC Dynamo Inbördes möten
Cottbus vs BFC Dynamo Visa fullständig H2H →| Cottbus Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-28 | 2 Cottbus |
3 - 0
6 - 0
|
BFC Dynamo 4 1 | V | -1.0 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2018-04-25 | BFC Dynamo |
1 - 1
2 - 2
|
Cottbus 1 | O | 0.0, +0.5 | Över | 8.5 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2017-09-17 | 3 Cottbus |
2 - 0
3 - 1
|
BFC Dynamo 2 | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
||||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2017-02-25 | 3 Cottbus |
1 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 5 | V | -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2016-08-26 | 1 4 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 2
|
Cottbus 3 | V | -0.5 | Över | 8.5 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Cottbus Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-09-27 | 5 FC Lok Leipzig |
1 - 1
1 - 1
|
Cottbus 2 | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-08-23 | 3 ZFC Meuselwitz |
1 - 0
2 - 0
|
Cottbus 3 1 | F | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-29 | Cottbus |
2 - 0
4 - 0
|
Optik Rathenow 1 | V | -2.0 | Över |
|
||||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-22 | VfB Auerbach |
1 - 1
3 - 2
|
Cottbus 2 | F | +0.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-08 | 3 Cottbus |
0 - 2
2 - 2
|
FC Lok Leipzig 3 | O | 0.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2020-01-18 | Cottbus |
1 - 0
2 - 1
|
Chemnitzer 1 | V | 0.0 | Push |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-12-14 | 3 Cottbus |
1 - 1
3 - 1
|
Hertha Berlin II 3 | V | 0.0, +0.5 | Över |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-12-07 | 1 VSG Altglienicke |
0 - 2
0 - 3
|
Cottbus 1 | V | 0.0 | Push |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-12-01 | 2 Lichtenberg 47 |
0 - 1
0 - 2
|
Cottbus 1 | V | +0.5 | Under | 9.0 | Över |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-11-23 | Cottbus |
1 - 0
1 - 0
|
Halberstadt 1 | V | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Landespokal | 2019-11-16 | 2 FSV 63 Luckenwalde |
1 - 0
2 - 1
|
Cottbus | F | +0.5 | Under |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-11-09 | 1 Union Furstenwalde |
1 - 2
3 - 3
|
Cottbus 3 | O | +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-11-03 | 1 Cottbus |
0 - 0
2 - 0
|
Bischofswerdaer FV 2 | V | -2.0 | Under | 9.0 | Över |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-10-27 | 4 Babelsberg 03 |
0 - 1
0 - 1
|
Cottbus 3 | V | +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-10-20 | 1 Cottbus |
0 - 0
2 - 1
|
BSG Chemie Leipzig 3 | V | -1.0 | Push | 8.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-10-06 | 1 2 Wacker Nordhausen |
1 - 2
1 - 2
|
Cottbus 2 1 | V | -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-28 | 2 Cottbus |
3 - 0
6 - 0
|
BFC Dynamo 4 1 | V | -1.0 | Över | 9.0 | Under |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-20 | Berliner AK 07 |
1 - 1
2 - 2
|
Cottbus 2 | O | -0.5 | Över | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-15 | 3 Cottbus |
0 - 1
3 - 2
|
ZFC Meuselwitz 3 | V | -0.5 | Över |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-02 | 2 Optik Rathenow |
1 - 1
1 - 4
|
Cottbus 3 | V | +0.5 | Över |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-08-28 | 3 Viktoria 89 Berlin |
0 - 0
0 - 0
|
Cottbus 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Över |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-08-23 | 3 Cottbus |
1 - 2
1 - 4
|
VfB Auerbach 3 | F | -1.0 | Över | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Landespokal | 2019-08-20 | 1 SR Neustadt |
0 - 1
0 - 7
|
Cottbus | V | +3.0, +3.5 | Över |
|
0-18 (18) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 4 (0-4) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-08-17 | 4 FC Lok Leipzig |
0 - 1
3 - 2
|
Cottbus 2 1 | F | -0.5 | Över | 8.5 | Över |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - DFB Pokal | 2019-08-12 | 2 Cottbus |
0 - 1
1 - 3
|
Bayern München 2 | F | +4.0 | Under | 10.5 | Över |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-08-04 | 2 Cottbus |
2 - 2
5 - 3
|
Rot-Weiss Erfurt 2 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-07-30 | 3 Hertha Berlin II |
2 - 2
5 - 2
|
Cottbus 5 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 | Över |
|
6-4 (10) | 6-4 (10) | 6 (2-4) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-07-27 | 2 Cottbus |
2 - 0
3 - 1
|
VSG Altglienicke 3 | V | -0.5 | Över | 8.5 | Över |
|
3-11 (14) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2019-07-13 | 1 Wolfsburg II |
3 - 0
6 - 0
|
Cottbus | F | -0.5, -1.0 | Över | 9.0 | Över |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2019-06-29 | Cottbus |
0 - 2
2 - 3
|
Erzgebirge Aue | F | +1.0 | Över | 8.0 | Över |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| BFC Dynamo Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-09-27 | 2 4 BFC Dynamo |
1 - 1
2 - 2
|
Optik Rathenow 3 | O | -1.5, -2.0 | Över |
|
||||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-09-23 | 1 Chemnitzer |
0 - 1
0 - 1
|
BFC Dynamo 4 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-09-19 | BFC Dynamo |
3 - 0
6 - 2
|
Bischofswerdaer FV | V | -1.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-09-06 | 3 FSV 63 Luckenwalde |
0 - 3
2 - 5
|
BFC Dynamo 4 | V | +0.5 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-09-02 | 4 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 1
|
Carl Zeiss Jena 6 | O | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-08-30 | Berliner AK 07 |
1 - 1
1 - 3
|
BFC Dynamo 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
8-8 (16) | 3-7 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-08-23 | 2 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
Hertha Berlin II 1 | F | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-08-15 | 1 2 BSG Chemie Leipzig |
2 - 0
3 - 1
|
BFC Dynamo 6 | F | 0.0 | Över | 9.5 | Över |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-28 | 2 Hertha Berlin II |
2 - 2
4 - 7
|
BFC Dynamo 2 | V | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-21 | 3 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
VSG Altglienicke 4 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-16 | 3 Lichtenberg 47 |
0 - 0
1 - 1
|
BFC Dynamo 3 | O | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Landespokal | 2020-02-12 | 3 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
SV Tasmania Berlin 5 | V | -2.5 | Under | 10.0 | Över |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-08 | 4 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Halberstadt 6 1 | O | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Över |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-02-02 | 3 Union Furstenwalde |
2 - 0
3 - 0
|
BFC Dynamo 1 | F | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2020-01-26 | 2 BSG Chemie Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 3 | O | 0.0 | Under | 9.0 | Över |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2020-01-18 | BFC Dynamo |
1 - 0
8 - 1
|
SV Petershagen | V | -4.0 | Över | 9.0 | Över |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2020-01-11 | 1 SV Empor Berlin |
1 - 1
1 - 2
|
BFC Dynamo | V | +4.0 | Under |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2020-01-08 | 2 BFC Dynamo |
4 - 0
5 - 2
|
Optik Rathenow | V | -0.5, -1.0 | Över | 8.5 | Under |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-12-15 | BFC Dynamo |
1 - 0
4 - 0
|
Bischofswerdaer FV 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Över | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-12-08 | 5 Babelsberg 03 |
0 - 3
0 - 3
|
BFC Dynamo 1 | V | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-11-27 | 1 BFC Dynamo |
2 - 1
3 - 1
|
Wacker Nordhausen 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Landespokal | 2019-11-15 | 1 3 Hertha Zehlendorf |
0 - 2
0 - 3
|
BFC Dynamo 2 | V | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-11-08 | 4 Viktoria 89 Berlin |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 2 | O | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Över |
|
8-4 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-11-03 | 1 2 Berliner AK 07 |
0 - 0
0 - 2
|
BFC Dynamo 2 | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-10-27 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 0
|
ZFC Meuselwitz 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Över |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-10-19 | 1 Optik Rathenow |
2 - 1
2 - 1
|
BFC Dynamo 3 | F | 0.0, +0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Tyskland - Landespokal | 2019-10-13 | 2 FSV Berolina Stralau |
0 - 1
0 - 5
|
BFC Dynamo | V | +2.5 | Över |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-10-06 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Auerbach 3 | V | 0.0 | Under | 10.0 | Över |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-28 | 2 Cottbus |
3 - 0
6 - 0
|
BFC Dynamo 4 1 | F | -1.0 | Över | 9.0 | Under |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tyskland - Regionalliga Nordost | 2019-09-22 | 1 5 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
FC Lok Leipzig 4 | O | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
2-11 (13) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.05 | 4 | 2.875 |
| Halv | 2.6 | 2.5 | 3.1 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: , Resultat: 0 - 0 , Hörna: 0 - 0
Hörna: , Handikapp: 0.0, -0.5 , Mål: 3.5
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

