lör, Sep 5, 2015 · 17:00
ÄldstaSenaste
WWDDWD
2.40
3.00
2.90
SenasteÄldsta
WLWDLW
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 1.75
Totalt antal mål
Under 9.5
Totalt antal hörnor
-0.25
Colmar
Colmar vs Lucon Vendee Lagprofil
Colmar
WWLWWWDDWDSenasteUppåt+0.6 p/match, senaste 5 vs föregående 25
Över 9.5 hörnorUnder2/10
Över 2.5 målUnder3/10
Asiatiskt handikappTäcker7/10
Lucon Vendee
WWWWLLDWLWSenasteNedåt-0.6 p/match, senaste 5 vs föregående 20
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappMissar3/10
Colmar vs Lucon Vendee Matchfakta
Colmar
6V-3O-1F i de senaste 10 matcherna, med 17 gjorda mål och 11 insläppta. Snittmål: 1.7 framåt, 1.1 bakåt. Vinst 60%, AH-vinst 70%, mål Över 90%, hörna Över 20%.
Fulltidsresultat
Vunnen 60%6
Oavgjort 30%3
Förlust 10%1
Totalt antal mål 1.5, 2.0
Över 90%9
Annullerad 0%0
Under 10%1
Totalt antal hörnor 9.5
Över 20%2
Annullerad 0%0
Under 80%8
Asiatiskt handikapp
Vunnen 70%7
Annullerad 10%1
Förlust 20%2
Lucon Vendee
3V-1O-6F i de senaste 10 matcherna, med 12 gjorda mål och 17 insläppta. Snittmål: 1.2 framåt, 1.7 bakåt. Vinst 30%, AH-vinst 30%, mål Över 80%, hörna Över 70%.
Fulltidsresultat
Vunnen 30%3
Oavgjort 10%1
Förlust 60%6
Totalt antal mål 1.5, 2.0
Över 80%8
Annullerad 0%0
Under 20%2
Totalt antal hörnor 9.5
Över 70%7
Annullerad 0%0
Under 30%3
Asiatiskt handikapp
Vunnen 30%3
Annullerad 10%1
Förlust 60%6
Senaste
| Colmar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Lucon Vendee | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Colmar | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Lucon Vendee | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 1.5, 2.0
HörnfördelningLinje 9.5
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 39,
Snitt: 2.26,
Std.avv.: 1.53, Median: 2,
Typvärde: 2,
Över: 67%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Colmar vs Lucon Vendee Mål/hörn-tidsfördelning
Colmar vs Lucon Vendee Inbördes möten
Colmar vs Lucon Vendee Visa fullständig H2H →| Colmar Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-10 | 2 Colmar |
0 - 1
0 - 1
|
Lucon Vendee 2 | F | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Colmar Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-28 | 2 GS Consolat Marseille |
0 - 1
1 - 1
|
Colmar 1 | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-21 | 4 Colmar |
1 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-14 | 1 Boulogne |
1 - 1
1 - 1
|
Colmar 4 1 | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-07 | 1 Colmar |
0 - 1
1 - 1
|
Chambly Thelle FC 4 3 | O | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-22 | 2 GS Consolat Marseille |
1 - 0
3 - 4
|
Colmar 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-15 | Colmar |
0 - 0
2 - 0
|
Chambly Thelle FC 2 | V | 0.0 | Under |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-08 | 2 Colmar |
0 - 0
3 - 2
|
Boulogne 1 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-01 | 2 Paris FC |
0 - 0
2 - 0
|
Colmar 1 | F | -1.0 | Under | 9.0 | Över |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-24 | 3 Colmar |
1 - 0
2 - 1
|
Epinal 3 1 | V | -1.0 | Över |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-17 | 2 Colomiers |
0 - 1
0 - 2
|
Colmar | V | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-10 | 2 Colmar |
0 - 1
0 - 1
|
Lucon Vendee 2 | F | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-03 | 3 Amiens |
2 - 0
2 - 1
|
Colmar 3 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 | Över |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-27 | Colmar |
1 - 0
1 - 1
|
Frejus 2 | O | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-20 | 1 1 Istres |
0 - 1
0 - 2
|
Colmar 2 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-13 | 1 Colmar |
0 - 1
0 - 1
|
Dunkerque 2 | F | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-06 | Red Star FC 93 |
2 - 0
2 - 0
|
Colmar | F | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Över |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-27 | 2 CA Bastia |
0 - 0
0 - 0
|
Colmar | O | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-20 | 1 1 Colmar |
0 - 1
0 - 3
|
Avranches | F | 0.0 | Över | 9.0 | Under |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-13 | Strasbourg |
1 - 1
3 - 1
|
Colmar 4 | F | -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-06 | Colmar |
1 - 2
2 - 3
|
Poire Sur Vie | F | 0.0, -0.5 |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-01-23 | Colmar |
0 - 1
0 - 2
|
Bourg-Peronnas 1 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-12-19 | 2 Boulogne |
0 - 1
2 - 1
|
Colmar 4 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 | Över |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-12-12 | 2 Colmar |
0 - 1
0 - 1
|
Paris FC 4 | F | 0.0 | Under | 9.0 | Över |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-11-28 | 1 Epinal |
1 - 1
1 - 2
|
Colmar 2 | V | Över |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | |||
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-11-21 | Colmar |
1 - 2
1 - 2
|
Colomiers | F | -0.5 | Över | 9.0 | Under |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-10-31 | 2 Colmar |
0 - 0
1 - 1
|
Amiens 2 | O | 0.0 | Under | 9.0 | Över |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-10-17 | 1 1 Frejus |
1 - 2
1 - 3
|
Colmar 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 8.5 | Över |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-10-03 | 1 Colmar |
0 - 0
1 - 0
|
Istres 2 | V | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-09-26 | 1 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
Colmar 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-09-19 | Colmar |
0 - 0
0 - 0
|
Red Star FC 93 | O | Under | 9.0 | Över |
|
4-9 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 7 (0-7) | |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Lucon Vendee Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-28 | 2 Lucon Vendee |
1 - 1
3 - 2
|
Epinal 4 1 | V | -0.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-21 | 2 Frejus |
3 - 1
3 - 2
|
Lucon Vendee 3 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-14 | 2 Lucon Vendee |
1 - 0
2 - 0
|
Sedan 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-08-07 | 2 Les Herbiers |
0 - 0
0 - 0
|
Lucon Vendee 1 | O | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-29 | Lucon Vendee |
0 - 1
0 - 2
|
Nantes 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-25 | Lucon Vendee |
1 - 0
2 - 0
|
Angers | V | +1.0 | Under |
|
4-10 (14) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-22 | Lucon Vendee |
1 - 1
1 - 2
|
Les Herbiers | F | 0.0, -0.5 | Över |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-18 | Laval |
1 - 0
1 - 0
|
Lucon Vendee | F | -0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-07-15 | Lucon Vendee |
1 - 3
1 - 5
|
Niort | F | +0.5 | Över |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-22 | Avranches |
1 - 1
2 - 1
|
Lucon Vendee 3 | F | 0.0, -0.5 | Över |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-15 | 2 Lucon Vendee |
0 - 1
1 - 3
|
Strasbourg 3 | F | 0.0 | Över |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-08 | 1 Poire Sur Vie |
0 - 0
0 - 2
|
Lucon Vendee 3 | V | 0.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-05-01 | Lucon Vendee |
1 - 1
2 - 1
|
CA Bastia 3 | V | -0.5, -1.0 | Över |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-24 | 2 Bourg-Peronnas |
0 - 1
0 - 1
|
Lucon Vendee 3 | V | -0.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-17 | 2 Lucon Vendee |
1 - 0
3 - 1
|
GS Consolat Marseille 3 1 | V | -1.0 | Över |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-10 | 2 Colmar |
0 - 1
0 - 1
|
Lucon Vendee 2 | V | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-07 | 1 Frejus |
0 - 0
0 - 0
|
Lucon Vendee 1 | O |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 5 (3-2) | ||||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-04-03 | 1 Lucon Vendee |
0 - 0
2 - 0
|
Boulogne 3 1 | V | 0.0 | Under |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-27 | 1 Paris FC |
1 - 1
2 - 2
|
Lucon Vendee 2 | O | -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-20 | Lucon Vendee |
3 - 0
4 - 0
|
Epinal 3 | V | -0.5 | Över | 9.5 | Över |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 4 (1-3) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-13 | 2 Colomiers |
0 - 1
1 - 1
|
Lucon Vendee 3 1 | O | 0.0 | Push | 9.0 | Över |
|
11-3 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-03-06 | Chambly Thelle FC |
0 - 0
0 - 1
|
Lucon Vendee 1 | V | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-27 | 2 Lucon Vendee |
0 - 1
1 - 1
|
Red Star FC 93 3 | O | 0.0, +0.5 |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-20 | 1 Lucon Vendee |
1 - 0
2 - 1
|
Amiens 2 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-02-06 | 1 2 Lucon Vendee |
2 - 0
3 - 0
|
Istres 1 | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-01-30 | 2 Dunkerque |
0 - 0
0 - 1
|
Lucon Vendee 3 | V | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Över |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Frankrike - Ligue 3 | 2015-01-09 | 2 Strasbourg |
0 - 0
1 - 1
|
Lucon Vendee 3 | O | -0.5 | Push | 9.5 | Över |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2015-01-03 | 2 Lucon Vendee |
0 - 0
0 - 1
|
Chateauroux 3 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-12-19 | 1 Lucon Vendee |
0 - 0
0 - 0
|
Poire Sur Vie 3 | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Frankrike - Ligue 3 | 2014-12-12 | 1 CA Bastia |
0 - 0
1 - 0
|
Lucon Vendee | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.4 | 3 | 2.9 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (9.5) | Över@2 | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (1.75) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 0 - 1 , Hörna: 6 - 5
Hörna: 9.5 , Handikapp: 0.0, -0.5 , Mål: 1.5, 2.0
-
0-1 score at the end of Second Half -
18' - 1st Corner - Lucon Vendee -
29' - 2nd Corner - Lucon Vendee -
34' - 1st Yellow Card - Colmar -
42' - 3rd Corner - Colmar -
0-0 score at the end of First Half -
58' - 4th Corner - Colmar - Race to 3 Corners - Lucon Vendee
-
62' - 5th Corner - Lucon Vendee -
62' - 6th Corner - Lucon Vendee -
63' - 2nd Yellow Card - Lucon Vendee -
70' - 3rd Yellow Card - Colmar -
71' - 4th Yellow Card - Lucon Vendee - Race to 5 Corners - Lucon Vendee
-
82' - 7th Corner - Lucon Vendee -
83' - 1st Goal - Lucon Vendee -
88' - 8th Corner - Colmar -
88' - 9th Corner - Colmar -
90+1' - 5th Yellow Card - Colmar -
90+3' - 10th Corner - Colmar -
90+4' - 6th Yellow Card - Lucon Vendee -
90+4' - 11th Corner - Colmar
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

