lör, Feb 21, 2026 · 15:00
ÄldstaSenaste
WLLWLD
2.80
3.30
2.45
SenasteÄldsta
LDWDDW
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 2.25
Totalt antal mål
Under 9.5
Totalt antal hörnor
0.0
Colchester
Colchester vs Barnet Lagprofil
Colchester
DDWWWLLWLDSenasteNedåt-1.0 p/match, senaste 5 vs föregående 25
Över 9.5 hörnorUnder4/10
Över 2.5 målUnder1/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
VändningslagÖver 2.5 kort i 9 av senaste 10
Barnet
WWLWWDDWDLSenasteStabilt-0.3 p/match, senaste 5 vs föregående 25
Över 9.5 hörnorJämnt5/10
Över 2.5 målUnder4/10
Asiatiskt handikappMissar4/10
Senaste
| Colchester | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Barnet | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Colchester | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Barnet | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.0, 2.5
HörnfördelningLinje 9.5
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 40,
Snitt: 2.58,
Std.avv.: 1.39, Median: 2,
Typvärde: 2,
Över: 50%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Colchester vs Barnet Mål/hörn-tidsfördelning
Colchester vs Barnet Inbördes möten
Colchester vs Barnet Visa fullständig H2H →| Colchester Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2025-08-30 | 2 Barnet |
0 - 1
1 - 1
|
Colchester | O | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-24 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
Barnet 2 | F | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-11-11 | Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Colchester 2 | V | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-02-11 | 2 Colchester |
2 - 0
2 - 1
|
Barnet 1 | V | -0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-09-17 | Barnet |
0 - 1
1 - 1
|
Colchester 2 | O | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Colchester Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2026-02-17 | 2 Cambridge Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Colchester 2 | O | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-02-14 | 2 Barrow |
0 - 0
1 - 0
|
Colchester 3 | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-02-07 | 4 Colchester |
2 - 0
2 - 0
|
Shrewsbury 2 | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-01-31 | Crewe |
0 - 0
1 - 0
|
Colchester 3 | F | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-01-27 | 3 Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
Grimsby 2 1 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-01-24 | 2 Colchester |
2 - 0
2 - 1
|
Fleetwood Town 2 | V | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2026-01-17 | 4 Bristol Rovers |
0 - 0
0 - 1
|
Colchester 2 | V | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2026-01-01 | 1 Colchester |
0 - 0
1 - 0
|
Milton Keynes Dons 2 | V | 0.0 | Under | 8.5 | Över |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2025-12-29 | 1 Gillingham |
0 - 0
1 - 1
|
Colchester 1 | O | 0.0 | Under | 8.5 | Över |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2025-12-26 | 2 Crawley Town |
1 - 1
1 - 1
|
Colchester 2 | O | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-12-20 | 1 Colchester |
2 - 0
4 - 1
|
Newport County 2 | V | -1.0 | Över | 9.5 | Under |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2025-12-13 | 3 Salford City |
1 - 1
4 - 3
|
Colchester | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England - EFL Trophy | 2025-12-09 | 1 Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
West Ham U21 3 | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2025-12-06 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 4 | O | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-11-29 | 1 Colchester |
1 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 2 | V | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2025-11-22 | 1 Notts County |
1 - 1
1 - 3
|
Colchester 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-11-15 | 2 Walsall |
0 - 2
0 - 2
|
Colchester 4 | V | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - EFL Trophy | 2025-11-11 | 2 Colchester |
0 - 0
2 - 0
|
Fulham U21 1 | V | -1.5 | Under | 9.5 | Över |
|
14-1 (15) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2025-11-08 | 2 Colchester |
0 - 0
0 - 2
|
Bromley 3 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| England - FA-cupen | 2025-11-01 | 2 Colchester |
1 - 1
2 - 3
|
Milton Keynes Dons 4 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-10-25 | 1 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Colchester | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2025-10-18 | 1 Colchester |
3 - 1
3 - 1
|
Harrogate Town 3 | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2025-10-11 | 3 Grimsby |
1 - 1
1 - 2
|
Colchester 4 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England - EFL Trophy | 2025-10-07 | 1 Colchester |
0 - 1
2 - 1
|
Gillingham 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.0 | Över |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2025-10-04 | 1 Colchester |
4 - 1
6 - 2
|
Chesterfield 1 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2025-09-27 | Fleetwood Town |
1 - 2
4 - 2
|
Colchester | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2025-09-20 | 2 Colchester |
0 - 1
1 - 1
|
Bristol Rovers 5 | O | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-09-13 | 2 Accrington Stanley |
1 - 0
1 - 0
|
Colchester 3 1 | F | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2025-09-06 | 2 Colchester |
0 - 1
1 - 1
|
Crewe 4 | O | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England - EFL Trophy | 2025-09-02 | 2 Wycombe |
1 - 1
1 - 2
|
Colchester 1 | V | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Barnet Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2026-02-17 | 1 Barnet |
1 - 0
1 - 2
|
Swindon 1 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-02-14 | 4 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Cheltenham 2 1 | O | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-02-07 | 5 Walsall |
0 - 1
1 - 3
|
Barnet 1 | V | 0.0 | Över | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-02-03 | Barnet |
1 - 1
1 - 1
|
Crewe 3 | O | -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-01-31 | 2 Shrewsbury |
0 - 0
0 - 0
|
Barnet 1 | O | +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2026-01-27 | 2 Barnet |
0 - 0
1 - 0
|
Tranmere 3 | V | -1.0 | Under | 10.0 | Över |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2026-01-24 | 1 3 Barnet |
2 - 1
3 - 2
|
Oldham 1 | V | -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2026-01-17 | 1 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Barnet 1 1 | F | 0.0 | Under | 10.0 | Över |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2026-01-01 | 1 Barnet |
1 - 1
2 - 1
|
Crawley Town 2 | V | -0.5, -1.0 | Över | 11.5 | Över |
|
13-5 (18) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2025-12-29 | 3 Bristol Rovers |
0 - 1
0 - 2
|
Barnet 2 | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-12-26 | 1 Newport County |
0 - 0
0 - 0
|
Barnet | O | +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2025-12-20 | Barnet |
0 - 2
1 - 3
|
Salford City 2 | F | -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2025-12-13 | 3 Chesterfield |
2 - 1
3 - 1
|
Barnet | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
5-13 (18) | 2-6 (8) | 6 (2-4) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2025-12-09 | 2 Barnet |
2 - 0
4 - 0
|
Bristol Rovers 1 | V | -0.5, -1.0 | Över | 9.5 | Över |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2025-11-29 | Barnet |
1 - 0
1 - 1
|
Harrogate Town 2 | O | -1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2025-11-22 | 4 Gillingham |
1 - 1
1 - 1
|
Barnet 3 | O | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-11-15 | 2 Cambridge Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Barnet | O | 0.0 | Under | 9.5 | Över |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 5 (0-5) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2025-11-08 | 1 Barnet |
2 - 1
2 - 2
|
Milton Keynes Dons 4 | O | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England - FA-cupen | 2025-11-01 | 1 Fleetwood Town |
1 - 0
2 - 1
|
Barnet | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-10-25 | 1 2 Barrow |
1 - 0
2 - 2
|
Barnet 1 | O | +0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
4-7 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England - EFL Trophy | 2025-10-21 | 2 Barnet |
1 - 2
3 - 2
|
Cambridge Utd 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2025-10-18 | 3 Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | F | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2025-10-11 | Tranmere |
0 - 2
0 - 2
|
Barnet 4 | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2025-10-04 | 1 Barnet |
1 - 0
2 - 0
|
Accrington Stanley 3 | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - EFL Trophy | 2025-09-30 | 1 Barnet |
0 - 1
1 - 1
|
Brighton U21 4 | O | -0.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| England League 2 | 2025-09-27 | 2 Oldham |
0 - 1
1 - 1
|
Barnet 3 | O | 0.0 | Under | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-09-20 | 2 Barnet |
1 - 0
3 - 0
|
Grimsby | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2025-09-13 | 1 Crewe |
0 - 0
1 - 2
|
Barnet 4 | V | 0.0 | Över | 9.5 | Över |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2025-09-06 | 1 Barnet |
1 - 3
1 - 3
|
Shrewsbury 5 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England - EFL Trophy | 2025-09-02 | Luton |
3 - 0
4 - 1
|
Barnet 2 | F | -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.8 | 3.3 | 2.45 |
| Halv | 3.4 | 2.1 | 3.25 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (9.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | Över@2 | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | Över@2 | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 4 - 1 , Hörna: 2 - 5
Hörna: 9.5 , Handikapp: 0.0 , Mål: 2.0, 2.5
Resultat: 1 - 1 , Hörna: 1 - 2 Halv
Hörna: 4.5 , Handikapp: 0.0 , Mål: 1.0
-
7' - 1st Corner - Barnet -
13' - 2nd Corner - Barnet -
25' - 1st Yellow Card - Colchester -
31' - 2nd Yellow Card - Barnet - 29' ~ Substitution ~ Kizzi ~ Smith ~(Barnet)
-
39' - 1st Goal - Colchester -
45+1' - 2nd Goal - Barnet -
45+5' - 3rd Corner - Colchester -
1-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Back ~ Vincent-Young ~(Colchester)
- 46' ~ Substitution ~ Hawkins ~ Winterburn ~(Barnet)
- 46' ~ Substitution ~ Goodwin ~ Tovide ~(Colchester)
- Race to 3 Corners - Barnet
-
51' - 4th Corner - Barnet -
53' - 5th Corner - Colchester - 61' ~ Substitution ~ Chinedu ~ Tavares ~(Barnet)
-
64' - 3rd Yellow Card - Colchester - 68' ~ Substitution ~ Williams ~ Akachukwu ~(Colchester)
-
75' - 3rd Goal - Colchester -
77' - 4th Goal - Colchester - 3-1%Colchester extend their lead and Early Payout is awarded
-
78' - 4th Yellow Card - Barnet - 78' ~ Substitution ~ Barbrook ~ Bishop ~(Colchester)
- 82' ~ Substitution ~ Adeniran ~ Kanu ~(Barnet)
- 82' ~ Substitution ~ Howland ~ Hawkins ~(Barnet)
-
89' - 6th Corner - Barnet - Race to 5 Corners - Barnet
-
89' - 7th Corner - Barnet - 86' ~ Substitution ~ Gordon ~ Lisbie ~(Colchester)
-
90+4' - 5th Goal - Colchester -
90+6' - 5th Yellow Card - Barnet -
4-1 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

