Bryne vs Strømmen Lagprofil
Bryne vs Strømmen Matchfakta
5V-1O-4F i de senaste 10 matcherna, med 15 gjorda mål och 12 insläppta. Snittmål: 1.5 framåt, 1.2 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 60%, mål Över 30%, hörna Över 20%.
1V-2O-7F i de senaste 10 matcherna, med 15 gjorda mål och 27 insläppta. Snittmål: 1.5 framåt, 2.7 bakåt. Vinst 10%, AH-vinst 50%, mål Över 70%, hörna Över 50%.
| Bryne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Strømmen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Bryne | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Strømmen | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
Bryne vs Strømmen Mål/hörn-tidsfördelning
Bryne vs Strømmen Inbördes möten
Bryne vs Strømmen Visa fullständig H2H →| Bryne Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2021-05-25 | 2 Strømmen |
0 - 1
0 - 2
|
Bryne | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2016-07-03 | 1 3 Bryne |
0 - 0
0 - 1
|
Strømmen | F | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2016-05-29 | 2 Strømmen |
1 - 0
2 - 2
|
Bryne 1 | O | -0.5 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 1 | 2015-08-13 | 1 Bryne |
0 - 0
0 - 0
|
Strømmen 1 | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2015-04-30 | 2 Strømmen |
0 - 1
2 - 2
|
Bryne 1 | O | 0.0 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 1 | 2014-08-17 | Strømmen |
0 - 1
0 - 3
|
Bryne | V | Push |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Bryne Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2021-11-20 | 2 Ranheim |
1 - 1
2 - 4
|
Bryne 1 | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-11-06 | 1 Bryne |
1 - 0
2 - 0
|
FK Jerv 1 | V | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-11-01 | Asane |
1 - 1
2 - 1
|
Bryne | F | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-10-29 | 1 Grorud |
0 - 2
4 - 2
|
Bryne 2 | F | 0.0 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-10-24 | Bryne |
1 - 1
3 - 1
|
Raufoss | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-10-20 | KFUM |
0 - 0
0 - 1
|
Bryne 1 | V | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Över |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-10-16 | 1 Bryne |
0 - 1
0 - 1
|
Fredrikstad 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-10-02 | 2 Sandnes Ulf |
0 - 0
2 - 0
|
Bryne | F | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-29 | Bryne |
1 - 0
2 - 0
|
Ullensaker/Kisa 1 | V | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-25 | 2 Sogndal |
0 - 0
0 - 0
|
Bryne 1 | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Cup | 2021-09-22 | 1 Bryne |
1 - 2
1 - 4
|
Molde 1 1 | F | +1.0, +1.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-18 | 2 Bryne |
2 - 0
4 - 2
|
IK Start 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-11 | 1 Bryne |
1 - 1
2 - 3
|
Ålesund 3 | F | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-08-29 | 1 Stjørdals/Blink |
1 - 1
2 - 1
|
Bryne 3 | F | 0.0 | Över | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-08-26 | 2 Ullensaker/Kisa |
2 - 0
2 - 1
|
Bryne | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-08-23 | 4 Bryne |
1 - 1
1 - 1
|
Asane 2 | O | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Cup | 2021-07-31 | 1 Sola |
0 - 3
0 - 6
|
Bryne | V | +1.5, +2.0 | Över | 10.5 | Under |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Norge - Cup | 2021-07-24 | 2 Hinna |
0 - 2
0 - 4
|
Bryne 2 | V | +2.0 | Över | 10.5 | Under |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-21 | Bryne |
0 - 1
0 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | F | 0.0 | Under | 10.5 | Över |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 5 (5-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-18 | Fredrikstad |
2 - 0
3 - 1
|
Bryne 1 | F | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 | Under |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-12 | 1 Bryne |
0 - 0
0 - 1
|
Sogndal 3 1 | F | +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
7-7 (14) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-05 | 1 Raufoss |
2 - 1
4 - 1
|
Bryne 1 | F | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-02 | 3 Bryne |
0 - 0
1 - 0
|
Stjørdals/Blink 1 | V | -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-27 | 1 IK Start |
1 - 1
2 - 3
|
Bryne 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-22 | 1 Bryne |
1 - 0
1 - 1
|
KFUM 1 | O | -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
3-13 (16) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-18 | Bryne |
2 - 0
3 - 2
|
Grorud | V | -1.0 | Över | 10.0 | Över |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-12 | 1 1 FK Jerv |
0 - 0
2 - 1
|
Bryne 2 | F | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-05-29 | 2 Bryne |
0 - 0
1 - 1
|
Ham-Kam | O | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-05-25 | 2 Strømmen |
0 - 1
0 - 2
|
Bryne | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
6-8 (14) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-05-19 | 1 Bryne |
3 - 2
5 - 2
|
Ranheim | V | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Strømmen Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2021-11-20 | 1 Strømmen |
0 - 2
1 - 3
|
Grorud 4 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-11-06 | 2 Raufoss |
1 - 1
4 - 2
|
Strømmen 1 | F | -1.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-11-01 | 1 Strømmen |
2 - 0
2 - 1
|
Ullensaker/Kisa 1 | V | 0.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-10-29 | 1 IK Start |
2 - 1
3 - 2
|
Strømmen | F | -1.0, -1.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-10-24 | Strømmen |
0 - 1
0 - 2
|
Sogndal 2 | F | +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2021-10-20 | 3 Fredrikstad |
2 - 1
3 - 1
|
Strømmen 1 | F | -1.0, -1.5 | Över | 11.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-10-16 | 1 Strømmen |
1 - 1
2 - 2
|
Sandnes Ulf | O | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
11-1 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-10-02 | 2 Ranheim |
1 - 0
5 - 2
|
Strømmen 3 | F | -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-29 | Strømmen |
0 - 0
1 - 1
|
KFUM 1 | O | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-25 | 2 Ålesund |
3 - 1
3 - 2
|
Strømmen | F | -1.5, -2.0 | Över | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-18 | 1 Strømmen |
0 - 0
0 - 0
|
Ham-Kam | O | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-09-11 | 2 Strømmen |
1 - 1
2 - 3
|
FK Jerv 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-08-28 | 1 Asane |
1 - 0
2 - 1
|
Strømmen 2 | F | -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-08-23 | 4 Strømmen |
0 - 0
0 - 0
|
Ålesund 2 | O | +1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-08-18 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 2
3 - 2
|
Strømmen 2 | F | -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Cup | 2021-07-31 | 1 Kongsvinger |
1 - 0
3 - 0
|
Strømmen | F | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Norge - Cup | 2021-07-25 | 1 2 Lörenskog |
1 - 0
1 - 2
|
Strømmen | V | +1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-21 | 2 Strømmen |
1 - 1
1 - 1
|
Fredrikstad 3 | O | +0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-17 | 1 Ullensaker/Kisa |
0 - 0
0 - 0
|
Strømmen 2 | O | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-12 | 2 Strømmen |
1 - 2
1 - 2
|
Stjørdals/Blink | F | 0.0 | Över | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-05 | Sogndal |
0 - 0
1 - 1
|
Strømmen 1 | O | -1.5, -2.0 | Under | 10.5 | Över |
|
9-8 (17) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-07-02 | 2 Strømmen |
1 - 0
2 - 1
|
IK Start 1 | V | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
3-18 (21) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-27 | 1 KFUM |
0 - 0
1 - 1
|
Strømmen | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Över |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-22 | FK Jerv |
1 - 0
1 - 1
|
Strømmen 2 | O | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-18 | 1 Strømmen |
1 - 0
1 - 0
|
Asane 1 | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-06-12 | 1 Ham-Kam |
2 - 0
2 - 0
|
Strømmen 2 | F | -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2021-06-03 | 1 Strømmen |
1 - 0
2 - 0
|
Moss FK | V | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Över |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norge - Division 1 | 2021-05-30 | 2 Strømmen |
0 - 0
0 - 0
|
Ranheim 3 | O | +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-05-25 | 2 Strømmen |
0 - 1
0 - 2
|
Bryne | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
6-8 (14) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2021-05-20 | 1 Grorud |
0 - 0
1 - 0
|
Strømmen 2 | F | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 1.571 | 4.333 | 5.25 |
| Halv | 2.05 | 2.6 | 5 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (10.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.25) | Över@2 | [email protected] |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Status: Fulltid , Resultat: 0 - 2 , Hörna: 8 - 0
Hörna: 10.0 , Handikapp: -1.0, -1.5 , Mål: 3.0, 3.5
Resultat: 0 - 2 , Hörna: 5 - 0 Halv
Hörna: 5.0 , Handikapp: -0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - Bryne -
9' - 2nd Corner - Bryne - Race to 3 Corners - Bryne
-
19' - 3rd Corner - Bryne -
22' - 4th Corner - Bryne -
33' - 1st Goal - Strømmen -
44' - 2nd Goal - Strømmen - Race to 5 Corners - Bryne
-
45+1' - 5th Corner - Bryne -
0-2 score at the end of First Half -
68' - 1st Yellow Card - Bryne -
70' - 6th Corner - Bryne -
74' - 7th Corner - Bryne - Race to 7 Corners - Bryne
-
82' - 2nd Yellow Card - Strømmen -
90' - 8th Corner - Bryne -
90+1' - Red Card - Bryne -
0-2 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

