Asane vs Stabaek Lagprofil
Asane vs Stabaek Matchfakta
5V-4O-1F i de senaste 10 matcherna, med 24 gjorda mål och 10 insläppta. Snittmål: 2.4 framåt, 1.0 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 40%, mål Över 50%, hörna Över 30%.
6V-1O-3F i de senaste 10 matcherna, med 18 gjorda mål och 13 insläppta. Snittmål: 1.8 framåt, 1.3 bakåt. Vinst 60%, AH-vinst 50%, mål Över 40%, hörna Över 40%.
| Asane | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Stabaek | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Asane | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Stabaek | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
Asane vs Stabaek Mål/hörn-tidsfördelning
Asane vs Stabaek Inbördes möten
Asane vs Stabaek Visa fullständig H2H →| Asane Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2022-10-03 | 1 Stabaek |
2 - 0
4 - 0
|
Asane | F | -2.0 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2022-04-19 | 1 Asane |
0 - 2
0 - 4
|
Stabaek | F | +0.5 | Över | 9.5 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Asane Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Division 1 | 2024-04-20 | 1 Ranheim |
0 - 1
2 - 2
|
Asane 3 | O | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2024-04-15 | 2 Asane |
0 - 1
1 - 1
|
Sogndal 3 | O | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - Cup | 2024-04-10 | 3 Fjøra |
1 - 3
2 - 5
|
Asane 2 | V | +3.5 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 1 | 2024-04-01 | 1 Asane |
1 - 1
2 - 2
|
Levanger 1 | O | 0.0 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-03-14 | Asane |
1 - 1
1 - 2
|
Haugesund 1 | F | +1.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-02-15 | 2 Asane |
2 - 0
3 - 1
|
Bjarg 1 | V | -3.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-02-08 | 1 Asane |
0 - 0
2 - 0
|
Lysekloster 1 | V | -2.0 | Under | 9.0 | Över |
|
10-0 (10) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-02-01 | Asane |
3 - 0
6 - 0
|
Fana 2 | V | -3.0, -3.5 | Över |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norge - Division 1 | 2023-11-12 | 2 Asane |
1 - 0
2 - 0
|
Sandnes Ulf | V | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-11-05 | 1 FK Jerv |
0 - 0
0 - 0
|
Asane 2 | O | 0.0 | Under | 10.5 | Över |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-10-29 | Asane |
2 - 0
2 - 0
|
Moss | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-10-21 | 1 Kristiansund BK |
4 - 1
4 - 1
|
Asane 3 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-10-08 | 2 Asane |
0 - 2
0 - 4
|
Fredrikstad 1 | F | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 1 | 2023-10-01 | 1 Asane |
2 - 0
3 - 0
|
Ranheim | V | -0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-09-23 | Sogndal |
0 - 0
1 - 1
|
Asane | O | -1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-09-17 | 3 Asane |
1 - 0
1 - 0
|
Hödd 1 | V | -0.5 | Under | 9.5 | Över |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Division 1 | 2023-09-01 | 2 Skeid |
1 - 2
1 - 3
|
Asane 2 | V | +0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-08-27 | 1 Asane |
2 - 0
3 - 1
|
Raufoss | V | 0.0 | Över | 11.5 | Under |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-08-23 | 1 IK Start |
1 - 0
1 - 0
|
Asane 2 | F | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2023-08-20 | 3 Asane |
2 - 0
2 - 1
|
Bryne | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2023-08-13 | 3 Kongsvinger |
1 - 1
3 - 1
|
Asane 1 | F | -1.0, -1.5 | Över | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-08-09 | 1 Asane |
1 - 1
3 - 2
|
Mjøndalen 1 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Division 1 | 2023-08-06 | 1 KFUM |
1 - 0
2 - 1
|
Asane 1 | F | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Över |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Norge - Division 1 | 2023-07-09 | 2 Asane |
0 - 0
0 - 0
|
Skeid 1 | O | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2023-07-01 | 1 Sandnes Ulf |
2 - 1
3 - 3
|
Asane | O | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Division 1 | 2023-06-25 | 1 Asane |
0 - 2
2 - 2
|
Kristiansund BK | O | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Norge - Division 1 | 2023-06-11 | 3 Bryne |
0 - 2
1 - 2
|
Asane 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norge - Cup | 2023-06-07 | 1 2 KFUM |
1 - 0
2 - 2
|
Asane 1 | O | -1.0 | Över | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norge - Division 1 | 2023-06-04 | 1 Asane |
0 - 1
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | F | 0.0 | Push | 10.0 | Under |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norge - Cup | 2023-06-01 | 1 Fana |
0 - 1
0 - 1
|
Asane 2 | V | +1.5 | Under |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Stabaek Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - Cup | 2024-04-24 | 2 Baerum |
0 - 3
0 - 5
|
Stabaek 1 | V | +1.5 | Över |
|
||||||
| Norge - Division 1 | 2024-04-14 | 1 Vålerenga |
1 - 1
1 - 3
|
Stabaek 1 | V | -1.0 | Över | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Cup | 2024-04-10 | 1 Asker |
0 - 0
0 - 2
|
Stabaek | V | +2.0 | Under |
|
||||||
| Norge - Division 1 | 2024-04-06 | 1 Stabaek |
1 - 0
1 - 0
|
Bryne 3 | V | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Division 1 | 2024-04-01 | 1 Ålesund |
0 - 0
1 - 1
|
Stabaek 1 | O | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-03-23 | 1 Stabaek |
0 - 0
0 - 1
|
Lilleström 2 | F | +0.5, +1.0 | Under |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-03-10 | Viking FK |
1 - 0
3 - 0
|
Stabaek 1 | F | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-03-01 | Stabaek |
1 - 1
2 - 1
|
Start 2 | V | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-02-02 | 1 Kjelsås |
2 - 0
4 - 1
|
Stabaek | F | +1.0, +1.5 | Över | 8.5 | Över |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2024-01-26 | Raufoss |
1 - 3
2 - 3
|
Stabaek | V | -0.5 | Över |
|
9-3 (12) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Norge - Eliteserien | 2023-12-03 | 3 Haugesund |
0 - 0
3 - 0
|
Stabaek 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.0 | Över |
|
6-7 (13) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norge - Eliteserien | 2023-11-26 | 1 Stabaek |
1 - 0
2 - 1
|
Sandefjord 2 | V | -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-11-12 | 1 Vålerenga |
0 - 0
0 - 0
|
Stabaek 1 | O | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norge - Eliteserien | 2023-11-05 | Stabaek |
0 - 3
0 - 4
|
Bodö/Glimt | F | +1.0, +1.5 | Över | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-10-29 | Sarpsborg |
1 - 0
2 - 2
|
Stabaek | O | -1.0 | Över | 10.5 | Under |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-10-22 | 3 Rosenborg |
1 - 1
1 - 1
|
Stabaek 1 1 | O | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-10-08 | 1 Stabaek |
0 - 0
1 - 0
|
Lilleström 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-10-04 | 1 Stabaek |
2 - 1
5 - 2
|
HamKam 1 | V | -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-09-30 | 2 Stabaek |
0 - 0
0 - 1
|
Tromsö | F | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-09-23 | 3 Ålesund |
1 - 1
1 - 1
|
Stabaek | O | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norge - Eliteserien | 2023-09-17 | 2 Stabaek |
0 - 1
0 - 1
|
SK Brann 1 | F | +0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
12-5 (17) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-09-03 | Strömsgodset |
1 - 1
2 - 1
|
Stabaek | F | -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
5-9 (14) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norge - Eliteserien | 2023-08-20 | 1 Viking FK |
0 - 0
1 - 0
|
Stabaek 2 1 | F | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-08-06 | 1 2 Odd BK |
2 - 0
4 - 0
|
Stabaek 1 | F | 0.0 | Över | 9.5 | Över |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norge - Eliteserien | 2023-07-29 | Stabaek |
0 - 0
0 - 1
|
Molde 1 | F | +0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norge - Eliteserien | 2023-07-23 | 1 HamKam |
1 - 0
3 - 2
|
Stabaek | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norge - Eliteserien | 2023-07-16 | 2 Stabaek |
0 - 0
0 - 1
|
Viking FK 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Över |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - Eliteserien | 2023-07-09 | 2 Sandefjord |
0 - 0
0 - 0
|
Stabaek 1 | O | 0.0 | Under | 10.5 | Över |
|
4-7 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norge - Eliteserien | 2023-07-03 | 1 Stabaek |
0 - 1
0 - 1
|
Strömsgodset 3 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Norge - Eliteserien | 2023-06-25 | Tromsö |
2 - 1
2 - 1
|
Stabaek 1 1 | F | 0.0, -0.5 | Över | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.9 | 3.8 | 2.05 |
| Halv | 3.4 | 2.4 | 2.625 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (10.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Status: Fulltid , Resultat: 2 - 2 , Hörna: 6 - 13
Hörna: 10.5 , Handikapp: 0.0, +0.5 , Mål: 3.0
Resultat: 2 - 1 , Hörna: 3 - 5 Halv
Hörna: 5.0 , Handikapp: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Stabaek -
12' - 2nd Corner - Stabaek - Race to 3 Corners - Stabaek
-
12' - 3rd Corner - Stabaek -
16' - 1st Goal - Stabaek -
20' - 4th Corner - Stabaek -
22' - 5th Corner - Asane -
22' - 2nd Goal - Asane -
29' - 6th Corner - Asane -
34' - 7th Corner - Asane -
42' - 8th Corner - Stabaek - Race to 5 Corners - Stabaek
-
45+1' - 3rd Goal - Asane -
2-1 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - Stabaek - 47' ~ Substitution ~ Andresen ~ Wendt ~(Stabaek)
-
52' - 9th Corner - Stabaek - 53' ~ Substitution ~ Opseth ~ Veum ~(Stabaek)
-
57' - 10th Corner - Asane -
61' - 11th Corner - Stabaek - Race to 7 Corners - Stabaek
-
63' - 12th Corner - Stabaek -
65' - 13th Corner - Stabaek - Race to 9 Corners - Stabaek
-
71' - 2nd Yellow Card - Asane - 67' ~ Substitution ~ Hegardt ~ Olderheim ~(Stabaek)
- 71' ~ Substitution ~ Bruun-Hansen ~ Ueland ~(Asane)
- 71' ~ Substitution ~ Nygard ~ Skalevik ~(Asane)
-
78' - 14th Corner - Stabaek - 77' ~ Substitution ~ Spiten-Nysaeter ~ Christensen ~(Stabaek)
- 78' ~ Substitution ~ Lotsberg ~ Kolskogen ~(Asane)
-
89' - 15th Corner - Stabaek -
89' - 16th Corner - Stabaek -
90' - 17th Corner - Asane -
90+1' - 18th Corner - Stabaek -
90+3' - 4th Goal - Stabaek - 94' ~ Substitution ~ Bangoura ~ Larsen ~(Asane)
-
90+8' - 19th Corner - Asane
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

