lör, May 16, 2015 · 18:00
ÄldstaSenaste
WWWDWW
1.18
6.00
10.00
SenasteÄldsta
LLLDWW
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 3.25
Totalt antal mål
Över 11.0
Totalt antal hörnor
-2.0
AS Trencin
AS Trencin vs Spartak Myjava Lagprofil
AS Trencin
WWWWWWWDWWSenasteStabilt+0.3 p/match, senaste 5 vs föregående 18
Över 9.5 hörnorÖver8/10
Över 2.5 målJämnt5/10
Asiatiskt handikappTäcker5/8
Spartak Myjava
LLLDWWDLLLSenasteNedåt-0.6 p/match, senaste 5 vs föregående 19
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappMissar3/10
AS Trencin vs Spartak Myjava Matchfakta
AS Trencin
9V-1O-0F i de senaste 10 matcherna, med 22 gjorda mål och 4 insläppta. Snittmål: 2.2 framåt, 0.4 bakåt. Vinst 90%, AH-vinst 62%, mål Över 40%, hörna Över 70%.
Fulltidsresultat
Vunnen 90%9
Oavgjort 10%1
Förlust 0%0
Totalt antal mål 3.0, 3.5
Över 40%4
Annullerad 0%0
Under 60%6
Totalt antal hörnor 11.0
Över 70%7
Annullerad 10%1
Under 20%2
Asiatiskt handikapp
Vunnen 62%5
Annullerad 25%2
Förlust 12%1
Spartak Myjava
2V-2O-6F i de senaste 10 matcherna, med 13 gjorda mål och 23 insläppta. Snittmål: 1.3 framåt, 2.3 bakåt. Vinst 20%, AH-vinst 30%, mål Över 40%, hörna Över 30%.
Fulltidsresultat
Vunnen 20%2
Oavgjort 20%2
Förlust 60%6
Totalt antal mål 3.0, 3.5
Över 40%4
Annullerad 0%0
Under 60%6
Totalt antal hörnor 11.0
Över 30%3
Annullerad 10%1
Under 60%6
Asiatiskt handikapp
Vunnen 30%3
Annullerad 0%0
Förlust 70%7
Senaste
| AS Trencin | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Spartak Myjava | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| AS Trencin | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Spartak Myjava | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 3.0, 3.5
HörnfördelningLinje 11.0
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 36,
Snitt: 2.64,
Std.avv.: 1.81, Median: 2,
Typvärde: ,
Över: 25%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
AS Trencin vs Spartak Myjava Mål/hörn-tidsfördelning
AS Trencin vs Spartak Myjava Inbördes möten
AS Trencin vs Spartak Myjava Visa fullständig H2H →| AS Trencin Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Slovakien - Super Liga | 2014-08-30 | AS Trencin |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava | V | Under | 10.5 |
|
||||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| AS Trencin Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Slovakien - Super Liga | 2015-05-08 | 2 FK Senica |
0 - 2
0 - 4
|
AS Trencin 1 | V | +0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-05-05 | AS Trencin |
1 - 0
1 - 0
|
MFK Kosice 2 | V | -2.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Slovakien - Cup | 2015-05-01 | 2 AS Trencin |
1 - 1
2 - 2
|
FK Senica 3 | O |
|
||||||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-25 | 1 1 MFK Ruzomberok |
0 - 0
0 - 1
|
AS Trencin 2 | V | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Slovakien - Cup | 2015-04-21 | Dukla Banska Bystrica |
0 - 1
0 - 1
|
AS Trencin | V | +1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-17 | 2 AS Trencin |
0 - 0
1 - 0
|
Spartak Trnava 3 | V | -0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-12 | 1 AS Trencin |
1 - 0
4 - 1
|
ZP Sport Podbrezova | V | -1.5 | Över | 11.0 | Över |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Slovakien - Cup | 2015-04-08 | 1 AS Trencin |
1 - 0
2 - 0
|
Dukla Banska Bystrica 2 | V | -2.0 | Under | 10.0 | Över |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-05 | 1 Slovan Bratislava |
0 - 1
1 - 3
|
AS Trencin 1 | V | 11.0 | Över |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 4 (1-3) | ||
| Slovakien - Super Liga | 2015-03-21 | 2 AS Trencin |
1 - 0
3 - 0
|
Dunajska Streda 6 | V | -1.0, -1.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Slovakien - Cup | 2015-03-18 | 1 1 AS Trencin |
0 - 0
2 - 1
|
Slovan Bratislava 3 | V | -0.5 | Över | 10.0 | Över |
|
15-2 (17) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-03-13 | 1 AS Trencin |
1 - 0
2 - 0
|
FC Vion Zlate Moravce 1 | V | -1.5, -2.0 | Under | 10.5 | Över |
|
13-1 (14) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-03-08 | 2 MSK Zilina |
1 - 0
1 - 1
|
AS Trencin 1 | O | -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-02-28 | AS Trencin |
2 - 0
2 - 0
|
Dukla Banska Bystrica 1 | V | -1.5 | Under | 11.0 | Över |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-02-10 | Esbjerg |
1 - 1
1 - 1
|
AS Trencin | O | 0.0, -0.5 | Under |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-02-06 | 1 FC Botosani |
0 - 0
0 - 1
|
AS Trencin | V |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-24 | Sparta Prag |
1 - 0
2 - 1
|
AS Trencin | F | -1.0 |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-21 | Slavia Prag |
0 - 0
1 - 2
|
AS Trencin | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-20 | Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
AS Trencin 1 | F | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-17 | AS Trencin |
2 - 0
2 - 2
|
Sigma Olomouc | O |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-14 | AS Trencin |
1 - 1
4 - 1
|
MFK Skalica 1 | V | -1.0 | Över |
|
7-0 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Slovakien - Super Liga | 2014-11-22 | AS Trencin |
2 - 1
3 - 1
|
FK Senica | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
14-3 (17) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Cup | 2014-11-12 | 3 FC Vion Zlate Moravce |
1 - 2
1 - 3
|
AS Trencin 3 | V | +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-11-08 | 3 MFK Kosice |
1 - 0
2 - 0
|
AS Trencin 2 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-31 | 2 AS Trencin |
1 - 1
4 - 3
|
MFK Ruzomberok 3 | V | -1.5 | Över | 10.5 | Under |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-25 | 4 Spartak Trnava |
1 - 0
1 - 0
|
AS Trencin 3 1 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-18 | 3 ZP Sport Podbrezova |
1 - 2
2 - 2
|
AS Trencin 1 1 | O | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-05 | 1 AS Trencin |
1 - 0
4 - 0
|
Slovan Bratislava 2 | V | Över | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |
| Slovakien - Super Liga | 2014-09-30 | 1 Dukla Banska Bystrica |
1 - 1
1 - 3
|
AS Trencin 2 | V | +0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-09-27 | 2 Dunajska Streda |
0 - 2
3 - 2
|
AS Trencin 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Spartak Myjava Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| Slovakien - Super Liga | 2015-05-08 | 1 Spartak Myjava |
1 - 1
3 - 6
|
Slovan Bratislava 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-05-05 | 1 Dunajska Streda |
1 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava 1 | F | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-29 | 1 ZP Sport Podbrezova |
0 - 0
2 - 1
|
Spartak Myjava 3 | F | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-25 | 1 Spartak Myjava |
0 - 1
2 - 2
|
FC Vion Zlate Moravce 2 | O | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-19 | 1 MSK Zilina |
0 - 0
0 - 1
|
Spartak Myjava 2 | V | -1.5, -2.0 | Under |
|
||||||
| Slovakien - Super Liga | 2015-04-12 | 2 Spartak Myjava |
2 - 0
3 - 2
|
Dukla Banska Bistryka 1 | V | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-03-20 | FK Senica |
0 - 0
1 - 1
|
Spartak Myjava | O | -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 7 (5-2) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-03-14 | 1 MFK Kosice |
2 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava 1 | F | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-03-07 | 3 MFK Ruzomberok |
2 - 1
2 - 1
|
Spartak Myjava 3 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 | Över |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Slovakien - Super Liga | 2015-02-28 | 3 Spartak Trnava |
2 - 1
5 - 1
|
Spartak Myjava 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 10.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-02-21 | 2 Spartak Myjava |
0 - 1
0 - 1
|
FC Fastav Zlín | F |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-02-14 | Banik Ostrava |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava | F |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-24 | 1 Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 1
|
Slovacko | O | +0.5 | Under |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-17 | Spartak Myjava |
1 - 3
2 - 3
|
MFK Skalica 3 | F |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-14 | Spartak Myjava |
0 - 1
0 - 5
|
MSK Zilina | F | +0.5 | Över |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vänskapsmatcher | 2015-01-14 | Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 1
|
FC Nitra | O | -0.5 | Under |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Slovakien - Super Liga | 2014-11-23 | Slovan Bratislava |
0 - 0
0 - 1
|
Spartak Myjava | V | -1.0 | Under | 10.5 | Över |
|
8-8 (16) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-11-07 | 3 Spartak Myjava |
1 - 0
3 - 1
|
Dunajska Streda 1 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-11-01 | 2 Spartak Myjava |
0 - 0
2 - 0
|
FC Vion Zlate Moravce 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-25 | Spartak Myjava |
0 - 3
1 - 4
|
MSK Zilina | F | 0.0, +0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-18 | 1 Spartak Myjava |
1 - 0
2 - 1
|
Dukla Banska Bystrica 2 | V | -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-10-04 | 2 Spartak Myjava |
1 - 0
1 - 0
|
ZP Sport Podbrezova | V | Under | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |
| Slovakien - Super Liga | 2014-09-26 | 1 2 Spartak Myjava |
0 - 0
1 - 2
|
FK Senica 1 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-09-20 | Spartak Myjava |
0 - 2
0 - 2
|
MFK Kosice | F | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |
| Slovakien - Super Liga | 2014-09-16 | 1 MFK Ruzomberok |
1 - 1
2 - 2
|
Spartak Myjava | O | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Över |
|
6-7 (13) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-09-12 | 3 Spartak Myjava |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Trnava 2 | V | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Slovakien - Cup | 2014-09-03 | SK Sered |
0 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava | F | Under |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Slovakien - Super Liga | 2014-08-30 | AS Trencin |
1 - 0
2 - 0
|
Spartak Myjava | F | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | |
| Slovakien - Super Liga | 2014-08-23 | Spartak Myjava |
1 - 1
2 - 1
|
Slovan Bratislava | V | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Slovakien - Super Liga | 2014-08-16 | Dunajska Streda |
0 - 0
1 - 0
|
Spartak Myjava | F |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 1.18 | 6 | 10 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (11.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (3.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 3 - 1 , Hörna: 19 - 2
Hörna: 11.0 , Handikapp: -2.0 , Mål: 3.0, 3.5
-
8' - 1st Corner - AS Trencin -
10' - 2nd Corner - Spartak Myjava -
11' - 3rd Corner - AS Trencin -
26' - Red Card - Spartak Myjava -
27' - 1st Yellow Card - Spartak Myjava -
29' - 1st Goal - AS Trencin -
32' - 2nd Yellow Card - Spartak Myjava -
37' - 2nd Goal - Spartak Myjava -
39' - 4th Corner - Spartak Myjava -
1-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - AS Trencin
-
46' - 5th Corner - AS Trencin -
47' - 6th Corner - AS Trencin - Race to 5 Corners - AS Trencin
-
48' - 7th Corner - AS Trencin -
55' - 3rd Goal - AS Trencin -
58' - 8th Corner - AS Trencin - Race to 7 Corners - AS Trencin
-
62' - 9th Corner - AS Trencin -
66' - 10th Corner - AS Trencin - Race to 9 Corners - AS Trencin
-
66' - 11th Corner - AS Trencin -
67' - 12th Corner - AS Trencin -
68' - 13th Corner - AS Trencin -
69' - 14th Corner - AS Trencin -
70' - 15th Corner - AS Trencin -
70' - 16th Corner - AS Trencin -
73' - 17th Corner - AS Trencin -
77' - 3rd Yellow Card - Spartak Myjava -
78' - 4th Goal - AS Trencin -
83' - 18th Corner - AS Trencin -
86' - 19th Corner - AS Trencin -
87' - 20th Corner - AS Trencin -
88' - 21th Corner - AS Trencin -
3-1 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

