Slovakien - Cup Hörnstatistik & resultat
TotalCorner erbjuder Slovakien - Cup hörnstatistik, spelschema, resultat, ligatabell, kortstatistik och oddsjämförelse. Följ de senaste Slovakien - Cup matcherna med fulltidshörnor, halvtidshörnor, mål, kort och matchdata.
| starttid | Hemma | Resultat | Borta | Handikapp | Hörna | HT Hörna | Asiat. hörn. | Hörnor Ö/U | Mål | Mål Ö/U | Anfall | Skott | Analys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/06 16:00 | Fullt | SK Slavia Lackovce | 2 - 2 | FC Lokomotiva Kosice | +1.5, +2.0 | 5 - 1 | 1 - 0 | 3.0, 3.5 | Över | 89 - 92 | 11 - 11 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | SK Sasova | 1 - 6 | SK Novohrad Lucenec | +2.5 | 3 - 4 | 3 - 3 | 4.0 | Över | 82 - 110 | 13 - 22 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | OSK Slovensky Grob | 0 - 0 | FK Karpaty Limbach | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 1 - 0 | 3.5 | Under | 91 - 88 | 13 - 8 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | MFK Detva | 1 - 5 | SK Badin | +1.5 | 3 - 7 | 3 - 3 | 3.0, 3.5 | Över | 84 - 122 | 6 - 19 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | ZFC 1939 Trencin | 2 - 4 | MSK Kysucke Nove Mesto | +2.5 | 1 - 7 | 0 - 2 | 3.5, 4.0 | Över | 89 - 104 | 5 - 10 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | MSK Zeliezovce | 0 - 4 | Banik Kalinovo | +3.0 | 2 - 8 | 1 - 3 | 4.0, 4.5 | Under | 59 - 72 | 3 - 13 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | TJ Horny Hricov | 1 - 2 | TJ Tatran Oravske Vesele | +2.0 | 4 - 7 | 0 - 4 | 3.5 | Under | 65 - 87 | 9 - 21 | |||
| 08/06 16:00 | Fullt | MFK Gelnica | 0 - 1 | MFK Vranov nad Toplou | +2.0, +2.5 | 6 - 16 | 2 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 69 - 102 | 11 - 24 | |||
| 08/05 16:30 | Fullt | TFK Opatova | 0 - 4 | Trencianske Stankovce | +1.5, +2.0 | 8 - 1 | 2 - 1 | 3.0, 3.5 | Över | 96 - 110 | 9 - 13 | |||
| 08/05 16:00 | Fullt | FC 34 Liptovsky Mikulas-Paludzka | 0 - 4 | Spisska Nova Ves | +3.0 | 1 - 6 | 1 - 4 | 3.5, 4.0 | Över | 77 - 133 | 1 - 21 | |||
| 08/03 16:30 | Fullt | TJ Jarovce Bratislava | 1 - 2 | Rusovce | +1.0 | 7 - 6 | 4 - 3 | 3.5 | Under | 88 - 99 | 13 - 12 | |||
| 08/03 16:30 | Fullt | SK Nova Dedinka | 1 - 1 | NSK 1922 Bratislava | -1.0 | 8 - 1 | 6 - 0 | 3.0 | Under | 89 - 83 | 10 - 7 | |||
| 08/03 16:30 | Fullt | SK Tomasov | 0 - 2 | OFK Dunajska Luzna | -1.0 | 0 - 9 | 0 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 78 - 77 | 8 - 7 | |||
| July 2025 | ||||||||||||||
| 07/30 16:30 | Fullt | SK Bernolakovo | 1 - 1 | TJ Malinovo | -1.0, -1.5 | 10 - 0 | 5 - 0 | 3.5, 4.0 | Under | 80 - 71 | 18 - 5 | |||
| 07/29 16:30 | Fullt | FK Kolarovo | 2 - 3 | TJ Imel | +1.5, +2.0 | 3 - 4 | 2 - 3 | 3.0, 3.5 | Över | 76 - 142 | 7 - 16 | |||
| 07/27 16:00 | Fullt | Slovan Brvniste | 1 - 1 | SK LR Crystal | +1.0, +1.5 | 5 - 5 | 4 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | - | 1 - 1 | |||
| 07/27 16:00 | TFK Opatova | 0 - 0 | Trencianske Stankovce | +1.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| 07/27 16:00 | Fullt | SK Cifer 1919 | 0 - 3 | SK Blava 1928 | +1.5 | 7 - 4 | 4 - 2 | 3.5 | Under | 94 - 95 | 8 - 14 | |||
| 07/27 16:00 | Fullt | FC Jelka | 0 - 0 | TJ Kostolne Kracany | +1.0 | 1 - 8 | 0 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 73 - 94 | 5 - 6 | |||
| 07/27 16:00 | Fullt | TJ Spartak Kvasov | 0 - 3 | Dubnica nad Vahom | +1.5 | 0 - 8 | 0 - 5 | 3.5 | Under | - | - 3 | |||
| 07/27 16:00 | Fullt | FK Junior Kanianka | 2 - 1 | Partizan Domaniza | 0.0 | 5 - 5 | 2 - 4 | 3.0 | Push | 61 - 60 | 14 - 12 | |||
| 07/27 16:00 | Fullt | Tj Besenov | 0 - 5 | FC Nitra | +2.0 | 0 - 7 | 0 - 3 | 3.0, 3.5 | Över | 70 - 128 | 4 - 15 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/01 14:00 | Fullt | MFK Ruzomberok | 0 - 1 | Spartak Trnava | +0.5 | 3 - 2 | 3 - 2 | 9.5 | Under | 2.0 | Under | 71 - 65 | 12 - 4 | |
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/16 17:00 | Fullt | Dukla Banska Bystrica | 0 - 2 | MFK Ruzomberok | 0.0 | 4 - 5 | 2 - 3 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 124 - 101 | 8 - 8 | |
| 04/15 17:00 | Fullt | Spartak Trnava | 2 - 1 | Slovan Bratislava | 0.0 | 5 - 7 | 1 - 3 | 9.5 | Över | 2.5 | Över | 86 - 59 | 14 - 15 | |
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/02 17:00 | Fullt | Slovan Bratislava | 2 - 1 | Spartak Trnava | -0.5 | 5 - 4 | 3 - 2 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Över | 117 - 86 | 9 - 14 | |
| 04/01 17:00 | Fullt | MFK Ruzomberok | 2 - 1 | Dukla Banska Bystrica | -0.5, -1.0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Över | 108 - 106 | 5 - 9 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/12 17:00 | Fullt | FC Kosice | 0 - 1 | Slovan Bratislava | +0.5 | 9 - 3 | 4 - 2 | 10.0 | Över | 2.5, 3.0 | Under | 96 - 87 | 19 - 3 | |
| 03/12 14:30 | Fullt | Dukla Banska Bystrica | 1 - 0 | FC Tatran Presov | 0.0, -0.5 | 6 - 4 | 4 - 1 | 2.5 | Under | 108 - 117 | 8 - 10 | |||
| 03/11 17:00 | Fullt | MSK Zilina | 0 - 2 | Spartak Trnava | 0.0 | 3 - 5 | 3 - 3 | 9.0 | Under | 2.5 | Under | 125 - 102 | 6 - 7 | |
| 03/11 15:00 | Fullt | FC Vion Zlate Moravce | 1 - 2 | MFK Ruzomberok | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 2 - 5 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Över | 79 - 108 | 6 - 8 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/04 17:00 | Fullt | Slovan Bratislava | 3 - 1 | AS Trencin | -1.5, -2.0 | 5 - 3 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 3.0, 3.5 | Över | 106 - 78 | 9 - 7 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/14 17:00 | Fullt | Spartak Trnava | 1 - 1 | FK Zeleziarne Podbrezova | -0.5, -1.0 | 4 - 3 | 2 - 2 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | 103 - 123 | 8 - 13 | |
| 11/13 15:00 | Fullt | MFK Ruzomberok | 2 - 0 | KFC Komarno | -0.5, -1.0 | 4 - 5 | 2 - 1 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 104 - 94 | 11 - 13 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/06 17:00 | Fullt | Dunajska Streda | 0 - 2 | Dukla Banska Bystrica | -1.5 | 14 - 3 | 5 - 1 | 10.0 | Över | 2.5, 3.0 | Under | - | - 2 | |
| 11/06 16:00 | Fullt | Spartak Myjava | 1 - 3 | FC Kosice | +1.5 | 2 - 8 | 1 - 5 | 9.5 | Över | 3.0, 3.5 | Över | 37 - 62 | 8 - 12 | |
| 11/06 15:30 | Fullt | MFK Zemplin Michalovce | 1 - 1 | MSK Zilina | +0.5 | 8 - 5 | 2 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 102 - 83 | 12 - 9 | |||
| 11/06 12:00 | Fullt | FC Tatran Presov | 2 - 1 | Raca Bratislava | -2.0 | 11 - 2 | 7 - 1 | 2.5, 3.0 | Över | 154 - 97 | 11 - 7 | |||
| 11/05 15:00 | Fullt | FC Vion Zlate Moravce | 6 - 1 | MFK Dolny Kubin | -2.0 | 6 - 4 | 4 - 1 | 3.0, 3.5 | Över | 114 - 78 | 21 - 7 | |||
| October 2024 | ||||||||||||||
| 10/26 12:30 | Fullt | Spisska Nova Ves | 0 - 2 | Slovan Bratislava | +2.5 | 3 - 3 | 1 - 2 | 3.5 | Under | 77 - 140 | 5 - 11 | |||
