Spanien - Tercera - Grupp 16 Hörnstatistik & resultat
TotalCorner erbjuder Spanien - Tercera - Grupp 16 hörnstatistik, spelschema, resultat, ligatabell, kortstatistik och oddsjämförelse. Följ de senaste Spanien - Tercera - Grupp 16 matcherna med fulltidshörnor, halvtidshörnor, mål, kort och matchdata.
| starttid | Hemma | Resultat | Borta | Handikapp | Hörna | HT Hörna | Asiat. hörn. | Hörnor Ö/U | Mål | Mål Ö/U | Anfall | Skott | Analys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/15 11:00 | Fullt | Varea | 2 - 1 | CA Vianes | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 2.0 | Över | 98 - 91 | 16 - 5 | |||
| 03/14 17:00 | Fullt | San Marcial | 1 - 0 | Yagüe | 0.0, -0.5 | 6 - 4 | 1 - 3 | 2.5 | Under | 91 - 85 | 15 - 6 | |||
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/08 16:00 | Fullt | CA Vianes | 2 - 2 | Pena Balsamaiso CF | -1.5 | 8 - 4 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Över | 109 - 84 | 17 - 6 | |||
| 03/08 16:00 | Fullt | Haro Deportivo | 2 - 0 | Pradejón | -0.5, -1.0 | 5 - 3 | 3 - 0 | 2.5 | Under | 134 - 127 | 14 - 6 | |||
| 03/08 15:00 | Fullt | Yagüe | 4 - 2 | Anguiano | 0.0, +0.5 | 4 - 6 | 4 - 2 | 2.5, 3.0 | Över | 78 - 74 | 11 - 10 | |||
| 03/08 11:00 | Fullt | Villegas | 2 - 5 | UD Logrones B | +2.0, +2.5 | 6 - 5 | 5 - 3 | 3.5 | Över | 70 - 113 | 6 - 17 | |||
| 03/08 11:00 | Fullt | Comillas | 4 - 0 | Autol | -1.0 | 4 - 8 | 1 - 6 | 2.5 | Över | 94 - 83 | 13 - 7 | |||
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/01 15:00 | Fullt | Pena Balsamaiso CF | 1 - 5 | Arnedo | +2.0 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3.0 | Över | 61 - 56 | 4 - 10 | |||
| 03/01 12:30 | Fullt | Berceo | 1 - 0 | Comillas | -0.5, -1.0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 2.5 | Under | 96 - 115 | 7 - 14 | |||
| 03/01 11:00 | Fullt | Anguiano | 0 - 1 | Haro Deportivo | -0.5, -1.0 | 4 - 4 | 1 - 2 | 2.5 | Under | 84 - 90 | 9 - 10 | |||
| 03/01 11:00 | Fullt | Varea | 1 - 0 | San Marcial | -1.5, -2.0 | 3 - 4 | 1 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 80 - 72 | 10 - 16 | |||
| 03/01 11:00 | Fullt | UD Logrones B | 4 - 2 | CD Calahorra | 0.0, -0.5 | 3 - 6 | 1 - 4 | 2.5, 3.0 | Över | 68 - 102 | 7 - 13 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/22 16:00 | Fullt | FC La Calzada | 1 - 2 | Varea | +0.5 | 5 - 3 | 3 - 1 | 2.0, 2.5 | Över | 78 - 75 | 17 - 13 | |||
| 02/21 17:30 | Fullt | Yagüe | 1 - 2 | Haro Deportivo | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 5 - 2 | 2.5, 3.0 | Över | 117 - 114 | 7 - 16 | |||
| 02/21 15:00 | Fullt | Villegas | 0 - 2 | Pradejón | 0.0 | 10 - 3 | 4 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 112 - 88 | 20 - 9 | |||
| 02/21 15:00 | Fullt | San Marcial | 1 - 0 | Pena Balsamaiso CF | -1.0 | 5 - 4 | 3 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 98 - 117 | 12 - 8 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/15 16:00 | Fullt | Haro Deportivo | 2 - 1 | Agoncillo | 0.0 | 6 - 1 | 4 - 1 | 2.5, 3.0 | Över | 136 - 125 | 12 - 6 | |||
| 02/15 11:00 | Fullt | Varea | 1 - 1 | Yagüe | -1.5 | 4 - 2 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 53 - 81 | 10 - 5 | |||
| 02/15 11:00 | Fullt | UD Logrones B | 4 - 0 | CA Vianes | -2.0 | 5 - 0 | 3 - 0 | 3.0, 3.5 | Över | 85 - 76 | 15 - 11 | |||
| 02/14 17:30 | Fullt | Berceo | 1 - 2 | Arnedo | +0.5 | 3 - 6 | 1 - 4 | 2.5 | Över | 81 - 117 | 9 - 12 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/08 16:00 | Fullt | CA Vianes | 2 - 0 | Oyonesa | 0.0, +0.5 | 4 - 8 | 2 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 75 - 104 | 9 - 9 | |||
| 02/08 11:00 | Fullt | Varea | 3 - 0 | Pena Balsamaiso CF | -2.0, -2.5 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 99 - 101 | 7 - 5 | |||
| 02/08 11:00 | Fullt | Comillas | 3 - 2 | Pradejón | 0.0, +0.5 | 5 - 2 | 2 - 1 | 2.0, 2.5 | Över | 93 - 89 | 14 - 6 | |||
| 02/07 17:30 | Fullt | Yagüe | 1 - 2 | Agoncillo | 0.0 | 8 - 1 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Över | 104 - 77 | 14 - 9 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/01 16:00 | Fullt | Oyonesa | 2 - 3 | Arnedo | 0.0 | 3 - 5 | 1 - 4 | 2.0, 2.5 | Över | 79 - 89 | 10 - 21 | |||
| 02/01 16:00 | Fullt | Haro Deportivo | 1 - 0 | CD Calahorra | +1.5 | 3 - 9 | 1 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 107 - 142 | 9 - 11 | |||
| 02/01 15:30 | Fullt | Pena Balsamaiso CF | 2 - 2 | Yagüe | +1.5, +2.0 | 8 - 4 | 3 - 0 | 3.0, 3.5 | Över | 95 - 59 | 8 - 10 | |||
| 02/01 11:00 | Fullt | UD Logrones B | 5 - 0 | San Marcial | -2.0, -2.5 | 5 - 2 | 1 - 1 | 3.5 | Över | 114 - 95 | 15 - 10 | |||
| 02/01 11:00 | Fullt | Berceo | 1 - 1 | FC La Calzada | 0.0 | 2 - 6 | 0 - 2 | 2.5 | Under | 97 - 106 | 11 - 13 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/25 16:00 | Fullt | CA Vianes | 1 - 3 | Anguiano | +0.5, +1.0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 2.0, 2.5 | Över | 102 - 100 | 8 - 12 | |||
| 01/25 15:00 | Fullt | Pena Balsamaiso CF | 1 - 1 | Autol | 0.0, +0.5 | 1 - 5 | 0 - 3 | 2.5 | Under | 127 - 103 | 9 - 9 | |||
| 01/25 11:00 | Fullt | Varea | 1 - 0 | Berceo | -1.0, -1.5 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 90 - 99 | 4 - 5 | |||
| 01/25 11:00 | Fullt | Comillas | 3 - 1 | Haro Deportivo | +0.5, +1.0 | 3 - 3 | 2 - 1 | 2.5, 3.0 | Över | 114 - 128 | 13 - 18 | |||
| 01/24 17:30 | Fullt | Yagüe | 2 - 1 | Villegas | -1.0, -1.5 | 7 - 3 | 6 - 1 | 2.5, 3.0 | Över | 108 - 100 | 13 - 8 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/18 16:00 | Fullt | Haro Deportivo | 0 - 2 | CA Vianes | -0.5, -1.0 | 4 - 4 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 108 - 86 | 8 - 13 | |||
| 01/18 11:00 | Fullt | UD Logrones B | 2 - 0 | Varea | -0.5 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 106 - 82 | 12 - 3 | |||
| 01/17 16:00 | Fullt | Agoncillo | 4 - 1 | Comillas | -1.0 | 11 - 4 | 9 - 4 | 2.5, 3.0 | Över | 98 - 88 | 22 - 7 | |||
| 01/17 15:00 | Fullt | Villegas | 1 - 4 | CD Calahorra | +2.0 | 8 - 3 | 3 - 3 | 3.0 | Över | 101 - 96 | 5 - 10 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/11 11:00 | Fullt | Agoncillo | 3 - 1 | CA Vianes | -0.5 | 3 - 4 | 2 - 3 | 2.0, 2.5 | Över | 114 - 107 | 11 - 17 | |||
| 01/11 11:00 | Fullt | UD Logrones B | 6 - 1 | Pena Balsamaiso CF | -3.0 | 6 - 2 | 3 - 2 | 4.0 | Över | 70 - 83 | 21 - 3 | |||
