OK Castkovce vs Inter Bratislava Inbördes möten
Senaste mötet
OK Castkovce 2 - 6
Inter Bratislava
OK Castkovce vs Inter Bratislava: inbördes statistik
3
Möten
1 - 0 - 2
V - O - F
10.7
Snitt hörnor
33%
Över 9,5 hörnor
3.7
Snitt mål
H2H-vinstprocent
OK Castkovce Vinst 33%1
Oavgjort 0%0
Inter Bratislava Vinst 67%2
I de senaste 3 mötena mellan OK Castkovce och Inter Bratislava vann OK Castkovce 1, 0 slutade oavgjort och Inter Bratislava vann 2. Mötena hade i genomsnitt 10.7 hörnor och 33% av matcherna gick över 9,5. Med OK Castkovce på hemmaplan var snittet 7 hörnor. Genomsnittligt antal mål per möte: 3.7.
OK Castkovce vs Inter Bratislava H2H-statistik uppdaterad 2026-10-25 12:25.
OK Castkovce vs Inter Bratislava: inbördes historik
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovakien - 3. Liga | 2025-03-29 | OK Castkovce | 2 - 6 | Inter Bratislava | 0 - 2 | 1 - 6 | 7 | F |
| Slovakien - 3. Liga | 2024-09-07 | Inter Bratislava | 2 - 0 | OK Castkovce | 2 - 0 | 12 - 5 | 17 | F |
| Slovakien - 3. Liga | 2022-10-29 | Inter Bratislava | 0 - 1 | OK Castkovce | 0 - 1 | 6 - 2 | 8 | V |
Senaste form
OK Castkovce
F
F
F
F
O
Gjorda mål / match0.8
Insläppta mål / match2.6
Hörnor för / match5.6
Hörnor emot / match5
Över 2,5 mål60%
Inter Bratislava
O
V
O
F
V
Gjorda mål / match2.4
Insläppta mål / match1.6
Hörnor för / match5.4
Hörnor emot / match5.8
Över 2,5 mål80%
Senaste 5 matcherna för OK Castkovce
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovakien - 3. Liga | 2026-10-24 | FK Nove Zamky | 2 - 0 | OK Castkovce | 1 - 0 | 6 - 7 | 13 | F |
| Slovakien - 3. Liga | 2026-10-09 | Spartak Myjava | 5 - 0 | OK Castkovce | 3 - 0 | 7 - 4 | 11 | F |
| Slovakien - 3. Liga | 2026-10-03 | OK Castkovce | 1 - 2 | Puchov | 0 - 2 | 8 - 2 | 10 | F |
| Slovakien - 3. Liga | 2026-09-26 | OFK Dunajska Luzna | 1 - 0 | OK Castkovce | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | F |
| Slovakien - 3. Liga | 2026-09-13 | OK Castkovce | 3 - 3 | FK Raca | 2 - 1 | 7 - 3 | 10 | O |
Senaste 5 matcherna för Inter Bratislava
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovakien - 2. Liga | 2026-10-17 | Inter Bratislava | 2 - 2 | STK Samorin | 1 - 1 | 11 - 6 | 17 | O |
| Slovakien - 2. Liga | 2026-10-11 | OFK Malzenice | 2 - 5 | Inter Bratislava | 1 - 0 | 7 - 2 | 9 | V |
| Slovakien - 2. Liga | 2026-10-03 | Inter Bratislava | 2 - 2 | FC Vion Zlate Moravce | 1 - 1 | 4 - 4 | 8 | O |
| Slovakien - Cup | 2026-09-29 | Inter Bratislava | 0 - 2 | FK Zeleziarne Podbrezova | 0 - 1 | 2 - 6 | 8 | F |
| Slovakien - 2. Liga | 2026-09-25 | FK Pohronie | 0 - 3 | Inter Bratislava | 0 - 3 | 6 - 8 | 14 | V |
Matcher för OK Castkovce
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Matcher för Inter Bratislava
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovakien - 2. Liga | 2026-10-25 | Slovan Bratislava B | vs | Inter Bratislava | - | - | - |
Fler möten med OK Castkovce och Inter Bratislava
- FK Nove Zamky vs OK Castkovce Inbördes möten
- Spartak Myjava vs OK Castkovce Inbördes möten
- OK Castkovce vs Puchov Inbördes möten
- OFK Dunajska Luzna vs OK Castkovce Inbördes möten
- OK Castkovce vs FK Raca Inbördes möten
- Inter Bratislava vs STK Samorin Inbördes möten
- OFK Malzenice vs Inter Bratislava Inbördes möten
- Inter Bratislava vs FC Vion Zlate Moravce Inbördes möten
- Inter Bratislava vs FK Zeleziarne Podbrezova Inbördes möten
- FK Pohronie vs Inter Bratislava Inbördes möten
