Flatirons Rush vs Union Omaha Inbördes möten
Senaste mötet
Flatirons Rush 1 - 2
Union Omaha
Flatirons Rush vs Union Omaha: inbördes statistik
1
Möten
0 - 0 - 1
V - O - F
5
Snitt hörnor
0%
Över 9,5 hörnor
3
Snitt mål
H2H-vinstprocent
Flatirons Rush Vinst 0%0
Oavgjort 0%0
Union Omaha Vinst 100%1
I de senaste 1 mötena mellan Flatirons Rush och Union Omaha vann Flatirons Rush 0, 0 slutade oavgjort och Union Omaha vann 1. Mötena hade i genomsnitt 5 hörnor och 0% av matcherna gick över 9,5. Med Flatirons Rush på hemmaplan var snittet 5 hörnor. Genomsnittligt antal mål per möte: 3.
Flatirons Rush vs Union Omaha H2H-statistik uppdaterad 2026-09-24 08:40.
Flatirons Rush vs Union Omaha: inbördes historik
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USA - US Open Cup | 2025-03-22 | Flatirons Rush | 1 - 2 | Union Omaha | 0 - 1 | 2 - 3 | 5 | F |
Senaste form
Flatirons Rush
F
F
F
F
V
Gjorda mål / match1.2
Insläppta mål / match2
Hörnor för / match4.2
Hörnor emot / match4.6
Över 2,5 mål80%
Union Omaha
V
V
V
V
O
Gjorda mål / match2
Insläppta mål / match0.8
Hörnor för / match4.8
Hörnor emot / match3
Över 2,5 mål60%
Senaste 5 matcherna för Flatirons Rush
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USA - USL League Two | 2026-06-12 | Utah United | 2 - 1 | Flatirons Rush | 1 - 0 | 10 - 3 | 13 | F |
| USA - USL League Two | 2025-05-28 | Utah United | 2 - 0 | Flatirons Rush | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 | F |
| USA - US Open Cup | 2025-03-22 | Flatirons Rush | 1 - 2 | Union Omaha | 0 - 1 | 2 - 3 | 5 | F |
| USA - USL League Two | 2024-07-20 | FC Tucson | 3 - 2 | Flatirons Rush | 0 - 0 | 5 - 7 | 12 | F |
| USA - USL League Two | 2024-06-22 | Utah United | 1 - 2 | Flatirons Rush | 1 - 0 | 3 - 9 | 12 | V |
Senaste 5 matcherna för Union Omaha
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USA - USL League One | 2026-09-20 | Union Omaha | 2 - 1 | One Knoxville SC | 1 - 0 | 5 - 1 | 6 | V |
| USA - USL League One | 2026-09-16 | Union Omaha | 3 - 1 | Spokane Velocity FC | 2 - 0 | 2 - 3 | 5 | V |
| USA - USL League One | 2026-09-13 | Corpus Christi FC | 1 - 2 | Union Omaha | 0 - 1 | 6 - 5 | 11 | V |
| USA - USL League One | 2026-09-06 | Union Omaha | 2 - 0 | Charlotte Independence | 1 - 0 | 9 - 3 | 12 | V |
| USA - USL League One | 2026-08-30 | Union Omaha | 1 - 1 | New York Cosmos | 1 - 1 | 3 - 2 | 5 | O |
Matcher för Flatirons Rush
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Matcher för Union Omaha
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Fler möten med Flatirons Rush och Union Omaha
- Utah United vs Flatirons Rush Inbördes möten
- FC Tucson vs Flatirons Rush Inbördes möten
- Union Omaha vs One Knoxville SC Inbördes möten
- Union Omaha vs Spokane Velocity FC Inbördes möten
- Corpus Christi FC vs Union Omaha Inbördes möten
- Union Omaha vs Charlotte Independence Inbördes möten
- Union Omaha vs New York Cosmos Inbördes möten