DEAC vs FC Hatvan Inbördes möten
Senaste mötet
DEAC 3 - 1
FC Hatvan
DEAC vs FC Hatvan: inbördes statistik
4
Möten
4 - 0 - 0
V - O - F
8
Snitt hörnor
25%
Över 9,5 hörnor
3.5
Snitt mål
H2H-vinstprocent
DEAC Vinst 100%4
Oavgjort 0%0
FC Hatvan Vinst 0%0
I de senaste 4 mötena mellan DEAC och FC Hatvan vann DEAC 4, 0 slutade oavgjort och FC Hatvan vann 0. Mötena hade i genomsnitt 8 hörnor och 25% av matcherna gick över 9,5. Med DEAC på hemmaplan var snittet 8.5 hörnor. Genomsnittligt antal mål per möte: 3.5.
DEAC vs FC Hatvan H2H-statistik uppdaterad 2026-09-26 11:41.
DEAC vs FC Hatvan: inbördes historik
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungern - NB III | 2026-03-08 | DEAC | 3 - 1 | FC Hatvan | 1 - 0 | 9 - 1 | 10 | V |
| Ungern - NB III | 2025-08-17 | FC Hatvan | 1 - 3 | DEAC | 1 - 2 | 5 - 2 | 7 | V |
| Ungern - NB III | 2025-04-20 | FC Hatvan | 2 - 3 | DEAC | 2 - 3 | 3 - 5 | 8 | V |
| Ungern - NB III | 2023-05-14 | DEAC | 1 - 0 | FC Hatvan | 0 - 0 | 5 - 2 | 7 | V |
Senaste form
DEAC
F
O
F
V
V
Gjorda mål / match1.6
Insläppta mål / match2
Hörnor för / match5.8
Hörnor emot / match4.6
Över 2,5 mål60%
FC Hatvan
F
V
F
F
F
Gjorda mål / match1.2
Insläppta mål / match2.8
Hörnor för / match1.8
Hörnor emot / match9.8
Över 2,5 mål100%
Senaste 5 matcherna för DEAC
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungern - Cup | 2026-09-12 | DEAC | 0 - 7 | Ferencvarosi TC | 0 - 4 | 4 - 8 | 12 | F |
| Ungern - NB III | 2026-09-05 | Mateszalkai MTK | 1 - 1 | DEAC | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | O |
| Ungern - NB III | 2026-08-30 | DEAC | 1 - 2 | Godolloi SK | 1 - 1 | 7 - 5 | 12 | F |
| Ungern - NB III | 2026-08-12 | DEAC | 4 - 0 | Tarpa SC | 1 - 0 | 4 - 2 | 6 | V |
| Ungern - NB III | 2026-07-26 | Tiszafured VSE | 0 - 2 | DEAC | 0 - 1 | 5 - 9 | 14 | V |
Senaste 5 matcherna för FC Hatvan
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungern - NB III | 2026-04-19 | Kisvarda II | 3 - 0 | FC Hatvan | 1 - 0 | 14 - 3 | 17 | F |
| Ungern - NB III | 2026-03-29 | FC Hatvan | 2 - 1 | Ozd Sajovolgye | 0 - 0 | 1 - 10 | 11 | V |
| Ungern - NB III | 2026-03-08 | DEAC | 3 - 1 | FC Hatvan | 1 - 0 | 9 - 1 | 10 | F |
| Ungern - NB III | 2026-03-01 | FC Hatvan | 1 - 4 | Godolloi SK | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | F |
| Ungern - NB III | 2025-11-15 | FC Hatvan | 2 - 3 | FC Tiszaujvaros | 2 - 0 | 2 - 11 | 13 | F |
Matcher för DEAC
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungern - NB III | 2026-09-26 | Diosgyori VTK II | vs | DEAC | - | - | - |
Matcher för FC Hatvan
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Fler möten med DEAC och FC Hatvan
- DEAC vs Ferencvarosi TC Inbördes möten
- Mateszalkai MTK vs DEAC Inbördes möten
- DEAC vs Godolloi SK Inbördes möten
- DEAC vs Tarpa SC Inbördes möten
- Tiszafured VSE vs DEAC Inbördes möten
- Kisvarda II vs FC Hatvan Inbördes möten
- FC Hatvan vs Ozd Sajovolgye Inbördes möten
- FC Hatvan vs Godolloi SK Inbördes möten
- FC Hatvan vs FC Tiszaujvaros Inbördes möten