Chantilly vs Furiani Agliani Inbördes möten
Senaste mötet
Chantilly 0 - 4
Furiani Agliani
Chantilly vs Furiani Agliani: inbördes statistik
3
Möten
0 - 1 - 2
V - O - F
6.7
Snitt hörnor
33%
Över 9,5 hörnor
3
Snitt mål
H2H-vinstprocent
Chantilly Vinst 0%0
Oavgjort 33%1
Furiani Agliani Vinst 67%2
I de senaste 3 mötena mellan Chantilly och Furiani Agliani vann Chantilly 0, 1 slutade oavgjort och Furiani Agliani vann 2. Mötena hade i genomsnitt 6.7 hörnor och 33% av matcherna gick över 9,5. Med Chantilly på hemmaplan var snittet 6.7 hörnor. Genomsnittligt antal mål per möte: 3.
Chantilly vs Furiani Agliani H2H-statistik uppdaterad 2026-09-26 11:19.
Chantilly vs Furiani Agliani: inbördes historik
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankrike - Championnat National | 2026-09-12 | Chantilly | 0 - 4 | Furiani Agliani | 0 - 3 | 4 - 3 | 7 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2025-08-31 | Chantilly | 1 - 2 | Furiani Agliani | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2024-12-15 | Chantilly | 1 - 1 | Furiani Agliani | 1 - 1 | 4 - 6 | 10 | O |
Senaste form
Chantilly
F
F
F
O
V
Gjorda mål / match1.2
Insläppta mål / match2.6
Hörnor för / match4.6
Hörnor emot / match4.8
Över 2,5 mål80%
Furiani Agliani
V
F
F
F
V
Gjorda mål / match1.8
Insläppta mål / match1.6
Hörnor för / match3.4
Hörnor emot / match5.4
Över 2,5 mål80%
Senaste 5 matcherna för Chantilly
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankrike - Championnat National | 2026-09-18 | Créteil | 3 - 1 | Chantilly | 1 - 1 | 7 - 4 | 11 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2026-09-12 | Chantilly | 0 - 4 | Furiani Agliani | 0 - 3 | 4 - 3 | 7 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2026-08-29 | Chantilly | 1 - 3 | Haguenau | 1 - 1 | 4 - 8 | 12 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2026-08-22 | Chantilly | 1 - 1 | AS Montlouis | 1 - 0 | 7 - 2 | 9 | O |
| Frankrike - Championnat National | 2026-05-02 | Chantilly | 3 - 2 | St Pryve St Hilaire | 2 - 1 | 4 - 4 | 8 | V |
Senaste 5 matcherna för Furiani Agliani
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankrike - Championnat National | 2026-09-12 | Chantilly | 0 - 4 | Furiani Agliani | 0 - 3 | 4 - 3 | 7 | V |
| Frankrike - Championnat National | 2026-04-25 | Haguenau | 2 - 1 | Furiani Agliani | 1 - 1 | 6 - 4 | 10 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2026-04-12 | FC Chambly Oise | 3 - 2 | Furiani Agliani | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2026-03-29 | Bourges Foot 18 | 2 - 0 | Furiani Agliani | 0 - 0 | 4 - 7 | 11 | F |
| Frankrike - Championnat National | 2026-03-14 | Colmar | 1 - 2 | Furiani Agliani | 0 - 1 | 12 - 2 | 14 | V |
Matcher för Chantilly
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Matcher för Furiani Agliani
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Fler möten med Chantilly och Furiani Agliani
- Créteil vs Chantilly Inbördes möten
- Chantilly vs Haguenau Inbördes möten
- Chantilly vs AS Montlouis Inbördes möten
- Chantilly vs St Pryve St Hilaire Inbördes möten
- Haguenau vs Furiani Agliani Inbördes möten
- FC Chambly Oise vs Furiani Agliani Inbördes möten
- Bourges Foot 18 vs Furiani Agliani Inbördes möten
- Colmar vs Furiani Agliani Inbördes möten