Cavalier vs Lime Hall Inbördes möten
Senaste mötet
Cavalier 4 - 0
Lime Hall
Cavalier vs Lime Hall: inbördes statistik
2
Möten
1 - 1 - 0
V - O - F
14
Snitt hörnor
50%
Över 9,5 hörnor
3
Snitt mål
H2H-vinstprocent
Cavalier Vinst 50%1
Oavgjort 50%1
Lime Hall Vinst 0%0
I de senaste 2 mötena mellan Cavalier och Lime Hall vann Cavalier 1, 1 slutade oavgjort och Lime Hall vann 0. Mötena hade i genomsnitt 14 hörnor och 50% av matcherna gick över 9,5. Med Cavalier på hemmaplan var snittet 9 hörnor. Genomsnittligt antal mål per möte: 3.
Cavalier vs Lime Hall H2H-statistik uppdaterad 2026-09-22 21:24.
Cavalier vs Lime Hall: inbördes historik
Senaste form
Cavalier
F
V
F
O
O
Gjorda mål / match0.4
Insläppta mål / match0.8
Hörnor för / match4.8
Hörnor emot / match4.4
Över 2,5 mål20%
Lime Hall
F
F
F
F
F
Gjorda mål / match0.4
Insläppta mål / match4.2
Hörnor för / match3
Hörnor emot / match9
Över 2,5 mål100%
Senaste 5 matcherna för Cavalier
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Caribbean Cup | 2026-09-18 | Mount Pleasant FA | 1 - 0 | Cavalier | 1 - 0 | 5 - 6 | 11 | F |
| Jamaica - Premier League | 2026-09-13 | Dunbeholden FC | 1 - 2 | Cavalier | 1 - 1 | 6 - 3 | 9 | V |
| CONCACAF Caribbean Cup | 2026-09-04 | Cavalier | 0 - 2 | Portmore United | 0 - 1 | 6 - 4 | 10 | F |
| CONCACAF Caribbean Cup | 2026-08-21 | Cavalier | 0 - 0 | Salcedo FC | 0 - 0 | 8 - 1 | 9 | O |
| CONCACAF Caribbean Cup | 2026-08-06 | Cibao FC | 0 - 0 | Cavalier | 0 - 0 | 6 - 1 | 7 | O |
Senaste 5 matcherna för Lime Hall
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jamaica - Premier League | 2024-03-31 | Lime Hall | 1 - 4 | Tivoli Gardens | 1 - 2 | 1 - 14 | 15 | F |
| Jamaica - Premier League | 2024-03-25 | Humble Lions | 6 - 0 | Lime Hall | 3 - 0 | 6 - 1 | 7 | F |
| Jamaica - Premier League | 2024-03-20 | Lime Hall | 0 - 6 | Harbour View FC | 0 - 4 | 6 - 5 | 11 | F |
| Jamaica - Premier League | 2024-03-12 | Arnett Gardens | 3 - 0 | Lime Hall | 0 - 0 | 9 - 3 | 12 | F |
| Jamaica - Premier League | 2024-03-03 | Lime Hall | 1 - 2 | Molynes United FC | 0 - 0 | 4 - 11 | 15 | F |
Matcher för Cavalier
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Matcher för Lime Hall
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Fler möten med Cavalier och Lime Hall
- Mount Pleasant FA vs Cavalier Inbördes möten
- Dunbeholden FC vs Cavalier Inbördes möten
- Cavalier vs Portmore United Inbördes möten
- Cavalier vs Salcedo FC Inbördes möten
- Cibao FC vs Cavalier Inbördes möten
- Lime Hall vs Tivoli Gardens Inbördes möten
- Humble Lions vs Lime Hall Inbördes möten
- Lime Hall vs Harbour View FC Inbördes möten
- Arnett Gardens vs Lime Hall Inbördes möten
- Lime Hall vs Molynes United FC Inbördes möten