Artsul vs AA Carapebus Inbördes möten
Senaste mötet
Artsul 0 - 0
AA Carapebus
Artsul vs AA Carapebus: inbördes statistik
2
Möten
1 - 1 - 0
V - O - F
17.5
Snitt hörnor
100%
Över 9,5 hörnor
2
Snitt mål
H2H-vinstprocent
Artsul Vinst 50%1
Oavgjort 50%1
AA Carapebus Vinst 0%0
I de senaste 2 mötena mellan Artsul och AA Carapebus vann Artsul 1, 1 slutade oavgjort och AA Carapebus vann 0. Mötena hade i genomsnitt 17.5 hörnor och 100% av matcherna gick över 9,5. Med Artsul på hemmaplan var snittet 17.5 hörnor. Genomsnittligt antal mål per möte: 2.
Artsul vs AA Carapebus H2H-statistik uppdaterad 2026-09-26 04:12.
Artsul vs AA Carapebus: inbördes historik
Senaste form
Artsul
O
V
O
F
V
Gjorda mål / match1.2
Insläppta mål / match0.6
Hörnor för / match9.4
Hörnor emot / match3.8
Över 2,5 mål20%
AA Carapebus
F
O
F
F
F
Gjorda mål / match0.2
Insläppta mål / match1.6
Hörnor för / match3.4
Hörnor emot / match9
Över 2,5 mål20%
Senaste 5 matcherna för Artsul
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-19 | Artsul | 0 - 0 | AA Carapebus | 0 - 0 | 19 - 0 | 19 | O |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-06 | Audax RJ | 0 - 2 | Artsul | 0 - 1 | 5 - 5 | 10 | V |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2025-11-08 | Artsul | 1 - 1 | Sao Cristovao | 0 - 1 | 9 - 3 | 12 | O |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2025-11-05 | Petropolis | 1 - 0 | Artsul | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | F |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2025-10-25 | Artsul | 3 - 1 | AA Carapebus | 2 - 1 | 12 - 4 | 16 | V |
Senaste 5 matcherna för AA Carapebus
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-25 | AA Carapebus | 0 - 1 | Sao Cristovao | 0 - 1 | 5 - 9 | 14 | F |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-19 | Artsul | 0 - 0 | AA Carapebus | 0 - 0 | 19 - 0 | 19 | O |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-11 | AA Carapebus | 1 - 4 | Duque de Caxias FC | 0 - 2 | 2 - 4 | 6 | F |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-05 | Campo Grande AC | 1 - 0 | AA Carapebus | 1 - 0 | 5 - 7 | 12 | F |
| Brazil Campeonato Carioca B | 2025-11-08 | AA Carapebus | 0 - 2 | Duque de Caxias FC | 0 - 0 | 3 - 8 | 11 | F |
Matcher för Artsul
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Carioca B | 2026-09-26 | Macae | vs | Artsul | - | - | - |
Matcher för AA Carapebus
| Liga | Datum | Hemma | Resultat | Borta | Halvtid | Hörnor | Totalt antal hörnor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||