Wellington Phoenix rezervný tím Štatistiky rohov a výsledky
Posledné
zápasy
10Zápasy
11.9Priemer rohov
2.3Priemer gólov
2.3Priemerné karty
80%Rohy Viac 9.5
70%Rohy Viac 10.5
50%Góly Viac 2.5
80%Góly Viac 1.5
Na základe posledných 10 odohraných zápasov · Viac% = úspešnosť
Nástroje:
1X2 na ázijský handicap · Sken a backtest
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Hendikep | Roh | Rohová čiara | Rohy V/M | Góly spolu | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé udalosti | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07/01 04:30 | Celý | 3 Petone FC | 1 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím 2 | +1.0 |
1 - 3
(0-0)
|
|
4.0
|
Push |
31 - 44
-
|
|
||||
| 06/24 04:00 | Celý | Wellington Phoenix rezervný tím | 4 - 1 | Whanganui Athletic 4 1 | -4.0 |
6 - 4
(5-2)
|
|
5.25
|
Menej |
54 - 29
-
|
|
||||
| 06/21 08:00 | Celý | 3 Wellington Phoenix rezervný tím | 3 - 1 | Miramar Rangers 2 | -1.0 |
2 - 4
(0-3)
|
10.5
|
Menej |
4.0
|
Push |
51 - 33
-
|
|
|||
| 06/10 03:30 | Celý | 1 5 Waterside Karori | 1 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím 2 1 | +0.75 |
6 - 6
(4-3)
|
|
3.75
|
Viac |
47 - 63
-
|
|
||||
| 05/07 03:00 | Celý | 2 Napier City Rovers | 2 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím 1 | +0.25 |
8 - 4
(5-3)
|
|
3.5
|
Viac |
69 - 40
-
|
|
||||
| 05/03 08:00 | Celý | Wellington Phoenix rezervný tím | 0 - 1 | Western Suburbs 4 | -1.5 |
10 - 3
(3-1)
|
10.5
|
Viac |
3.75
|
Menej |
46 - 33
-
|
|
|||
| 04/29 04:00 | Celý | 1 Wellington Phoenix rezervný tím | 2 - 0 | Stop Out 2 | -1.75 |
8 - 8
(4-4)
|
|
4.0
|
Menej |
55 - 47
-
|
|
||||
| 04/22 04:00 | Celý | 1 North Wellington AFC | 0 - 4 | Wellington Phoenix rezervný tím 1 | +1.25 |
4 - 8
(2-3)
|
|
3.5
|
Viac |
17 - 52
-
|
|
||||
| 04/15 04:00 | Celý | Wellington Phoenix rezervný tím | 3 - 1 | Petone FC 1 | -1.5 |
4 - 5
(2-0)
|
|
4.0
|
Push |
37 - 26
-
|
|
||||
| 04/07 04:00 | Celý | 3 Wellington Phoenix rezervný tím | 1 - 2 | Wellington Olympic 2 | +1.0 |
3 - 4
(1-1)
|
|
3.5
|
Menej |
26 - 37
-
|
|
||||
| 03/25 02:00 | Celý | 3 Wellington Phoenix rezervný tím | 3 - 2 | Waterside Karori | -1.25 |
2 - 2
(0-1)
|
|
3.5
|
Viac |
54 - 54
-
|
|
||||
| 11/27 00:00 | Celý | Wellington Phoenix rezervný tím | 4 - 2 | Birkenhead United 3 | 0.0 |
5 - 4
(4-2)
|
|
3.5
|
Viac |
44 - 33
-
|
|
||||
| 11/20 03:00 | Celý | Cashmere Technical | 1 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím 2 | -0.25 |
5 - 5
(2-3)
|
11.0
|
Menej |
3.5
|
Viac |
28 - 43
-
|
|
|||
| 11/12 23:00 | Celý | 1 Wellington Phoenix rezervný tím | 1 - 1 | Wellington Olympic 1 | +1.25 |
5 - 5
(3-3)
|
|
3.75
|
Menej |
71 - 55
-
|
|
||||
| 11/05 00:00 | Celý | 1 Auckland City | 2 - 0 | Wellington Phoenix rezervný tím 2 | -1.5 |
5 - 2
(1-0)
|
10.5
|
Menej |
3.75
|
Menej |
51 - 18
-
|
|
|||
| 10/29 02:00 | Celý | 1 Wellington Phoenix rezervný tím | 2 - 3 | Miramar Rangers 1 1 | +0.25 |
6 - 3
(1-1)
|
|
3.5
|
Viac |
-
-
|
|
||||
| 10/22 03:00 | Celý | 1 1 Christchurch United | 1 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím 2 | -0.75 |
5 - 9
(3-5)
|
|
3.5
|
Viac |
47 - 56
-
|
|
||||
| 10/16 00:00 | Celý | Wellington Phoenix rezervný tím | 1 - 1 | Melville United 1 | -0.25 |
5 - 1
(2-0)
|
11.0
|
Menej |
3.25
|
Menej |
44 - 38
-
|
|
|||
| 10/09 00:00 | Celý | 2 Wellington Phoenix rezervný tím | 2 - 2 | Auckland United FC 3 1 | +0.5 |
2 - 10
(1-4)
|
|
3.0
|
Viac |
41 - 53
-
|
|
||||
| 10/01 02:00 | Celý | 1 Napier City Rovers | 1 - 0 | Wellington Phoenix rezervný tím 1 | 0.0 |
6 - 4
(2-3)
|
|
3.25
|
Menej |
-
-
|
|
||||
| 08/28 03:30 | Celý | 2 Wellington Phoenix rezervný tím | 1 - 2 | Wellington United 2 | -1.75 |
5 - 1
(1-0)
|
|
3.75
|
Menej |
65 - 27
-
|
|
||||
| 08/20 01:30 | Celý | 5 Waterside Karori | 1 - 0 | Wellington Phoenix rezervný tím | +0.5 |
8 - 10
(5-3)
|
|
3.25
|
Menej |
41 - 75
-
|
|
||||
| 08/13 04:00 | Celý | 1 Wellington Phoenix rezervný tím | 2 - 0 | North Wellington AFC 3 | -1.25 |
7 - 3
(3-1)
|
|
4.0
|
Menej |
55 - 47
-
|
|
||||
| 08/07 03:00 | Napier City Rovers | 0 - 0 | Wellington Phoenix rezervný tím | +0.75 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 07/23 04:00 | Celý | 2 Wellington Phoenix rezervný tím | 4 - 0 | Havelock North Wanderers 3 | -1.5 |
9 - 2
(2-2)
|
|
3.25
|
Viac |
65 - 35
-
|
|
||||
| 07/16 04:45 | Celý | 3 Wellington Olympic | 0 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím 1 | -0.75 |
7 - 3
(4-0)
|
|
3.5
|
Menej |
-
-
|
|
||||
| 07/02 03:30 | Celý | 2 Miramar Rangers | 2 - 1 | Wellington Phoenix rezervný tím 1 | -1 |
6 - 2
(4-1)
|
11.0
|
Menej |
3.75
|
Menej |
53 - 32
-
|
|
|||
| 06/25 04:00 | Celý | 2 Petone FC | 0 - 3 | Wellington Phoenix rezervný tím | +0.75 |
2 - 13
(2-7)
|
11.0
|
Viac |
3.0
|
Push |
30 - 56
-
|
|
|||
| 06/11 04:00 | Celý | 1 Wellington Phoenix rezervný tím | 2 - 1 | Western Suburbs 2 1 | -2.0 |
8 - 3
(6-2)
|
|
3.5
|
Menej |
60 - 23
-
|
|
||||
| 05/28 03:30 | Celý | 5 Wellington United | 1 - 0 | Wellington Phoenix rezervný tím 2 1 | +1.5 |
0 - 9
(0-7)
|
|
3.5
|
Menej |
25 - 75
-
|
|
||||
