Connah's Quay Štatistiky rohov a výsledky
Wales Premier League
Série a forma Všetky série
Trendy Posledných 20
2.5 gólov na zápas
8.8 rohov na zápas
3.8 kariet na zápas
Profil tímov Wales Premier League · Sila v porovnaní s 18 tímami ligy, posledných 365 dní
Vzorce
1. polčas vs 2. polčas
| V R P | Rozdiel skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. polčas | 5V 4R 1P | +0.5 |
| 2. polčas | 7V 2R 1P | +1.0 |
Vyrovnané polčasy · podobné v oboch polčasoch
Prvý gól a obraty
- Dal gól prvý v 7 z 9 · potom 6V 0R 1P
- Inkasoval prvý v 2 z 9 · potom 1V 1R 0P
- Bod alebo výhra po inkasovanom prvom góle: 2 z 2
- Viedol, ale nevyhral: 1 z 8
Udáva tempo · vyhráva 6 z 7 zápasov, v ktorých dá gól prvý
Doma / Vonku Odomknúť s VIP Posledných 20
Prihlásiť sa
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Hendikep | Roh | Rohová čiara | Rohy V/M | Góly spolu | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé udalosti | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/27 14:30 | Koniec | 1 1 Connah's Quay | 2 - 1 | Briton Ferry 3 | -1.5 |
8 - 6
(6-5)
|
10.0
|
Viac |
3.25
|
Menej |
91 - 71
-
|
|
|||
| 10/22 19:45 | Koniec | 2 Connah's Quay | 1 - 2 | Aberystwyth | -1.0 |
9 - 5
(3-4)
|
|
2.75
|
Viac |
71 - 31
-
|
|
||||
| 10/19 14:00 | Koniec | Connah's Quay | 5 - 0 | Guilsfield 1 | -2.25 |
7 - 1
(4-0)
|
10.5
|
Menej |
3.5
|
Viac |
-
-
|
|
|||
| 10/15 19:45 | Koniec | Bala Town | 0 - 0 | Connah's Quay 1 | 0.0 |
7 - 3
(4-2)
|
9.5
|
Viac |
2.25
|
Menej |
53 - 59
-
|
|
|||
| 10/12 14:30 | Koniec | 2 Haverfordwest | 0 - 0 | Connah's Quay 5 | -0.5 |
4 - 4
(4-3)
|
|
2.5
|
Menej |
49 - 40
-
|
|
||||
| 10/04 19:45 | Koniec | 3 Connah's Quay | 3 - 0 | Aberystwyth 2 | -1.75 |
4 - 0
(2-0)
|
11.0
|
Menej |
3.25
|
Menej |
77 - 70
-
|
|
|||
| 09/28 17:15 | Koniec | 2 Caernarfon | 3 - 1 | Connah's Quay 1 | +0.25 |
5 - 2
(4-1)
|
|
3.0
|
Viac |
42 - 43
-
|
|
||||
| 09/24 19:45 | Koniec | 2 Connah's Quay | 1 - 1 | Newtown 2 | -0.5 |
7 - 6
(4-1)
|
10.0
|
Viac |
2.75
|
Menej |
70 - 91
-
|
|
|||
| 09/21 14:30 | Koniec | Cardiff Met Uni | 2 - 1 | Connah's Quay 2 | +0.25 |
14 - 8
(7-4)
|
8.5
|
Viac |
2.5
|
Viac |
59 - 51
-
|
|
|||
| 09/17 19:45 | Koniec | 2 Connah's Quay | 3 - 2 | Caernarfon 1 | +0.25 |
4 - 8
(1-3)
|
10.5
|
Viac |
3.0
|
Viac |
34 - 43
-
|
|
|||
| 09/15 14:30 | Koniec | 1 Connah's Quay | 0 - 1 | Penybont 2 | 0.0 |
6 - 12
(3-8)
|
9.5
|
Viac |
2.5
|
Menej |
25 - 33
-
|
|
|||
| 09/07 14:30 | Koniec | 1 Connah's Quay | 1 - 2 | Barry Town 3 | -0.75 |
8 - 10
(2-3)
|
10.0
|
Viac |
2.75
|
Viac |
86 - 85
-
|
|
|||
| 08/31 14:30 | Koniec | 4 Briton Ferry | 1 - 5 | Connah's Quay | +2.25 |
2 - 3
(0-2)
|
9.5
|
Menej |
3.5
|
Viac |
35 - 64
-
|
|
|||
| 08/26 14:30 | Koniec | 2 Flint Town Utd | 0 - 1 | Connah's Quay | +1.25 |
6 - 3
(2-1)
|
10.0
|
Menej |
3.0
|
Menej |
55 - 78
-
|
|
|||
| 08/16 20:00 | Koniec | 3 Aberystwyth | 1 - 1 | Connah's Quay 3 | +1.0 |
1 - 14
(0-5)
|
|
2.5
|
Menej |
20 - 93
-
|
|
||||
| 08/11 14:30 | Koniec | Connah's Quay | 0 - 1 | Haverfordwest 3 | -1.25 |
4 - 1
(1-1)
|
9.5
|
Menej |
3.25
|
Menej |
66 - 52
-
|
|
|||
| 08/03 14:30 | Koniec | 2 Buckley Town | 0 - 3 | Connah's Quay | +2.5 |
4 - 7
(1-4)
|
|
4.0
|
Menej |
41 - 67
-
|
|
||||
| 07/18 18:30 | Koniec | 4 Connah's Quay | 0 - 1 | NK Bravo 3 | +0.75 |
1 - 8
(1-3)
|
10.0
|
Menej |
2.75
|
Menej |
44 - 65
-
|
|
|||
| 07/11 17:00 | Koniec | 4 NK Bravo | 0 - 1 | Connah's Quay 2 | -2.25 |
8 - 6
(5-3)
|
|
3.25
|
Menej |
80 - 64
-
|
|
||||
| 07/03 19:45 | Koniec | Flint Mountain FC | 3 - 4 | Connah's Quay | +3.75 |
1 - 14
(1-8)
|
|
4.75
|
Viac |
35 - 53
-
|
|
||||
| 04/28 17:25 | Koniec | 2 Connah's Quay | 2 - 1 | The New Saints 3 | +1.5 |
1 - 10
(0-4)
|
10.0
|
Viac |
3.25
|
Menej |
47 - 79
-
|
|
|||
| 04/21 14:15 | Koniec | The New Saints | 2 - 0 | Connah's Quay 4 | -2.25 |
5 - 5
(3-4)
|
10.0
|
Push |
3.75
|
Menej |
72 - 41
-
|
|
|||
| 04/12 19:45 | Koniec | 2 Connah's Quay | 0 - 0 | Bala Town 3 | -0.5 |
7 - 1
(4-1)
|
9.5
|
Menej |
2.5
|
Menej |
90 - 84
-
|
|
|||
| 04/06 14:30 | Koniec | 3 Cardiff Met Uni | 0 - 3 | Connah's Quay 1 | +0.25 |
5 - 2
(4-0)
|
8.5
|
Menej |
2.5
|
Viac |
34 - 52
-
|
|
|||
| 03/29 12:30 | Koniec | 1 Connah's Quay | 0 - 0 | Newtown 2 | -1.0 |
10 - 8
(3-2)
|
9.5
|
Viac |
3.0
|
Menej |
90 - 79
-
|
|
|||
| 03/23 17:15 | Koniec | 1 Connah's Quay | 1 - 0 | Bala Town 2 1 | -0.5 |
6 - 4
(4-0)
|
|
2.5
|
Menej |
60 - 46
-
|
|
||||
| 03/15 19:45 | Koniec | 2 Caernarfon | 2 - 1 | Connah's Quay 1 | +0.75 |
9 - 6
(7-1)
|
11.0
|
Viac |
3.25
|
Menej |
77 - 58
-
|
|
|||
| 03/08 19:45 | Koniec | 1 Connah's Quay | 1 - 5 | The New Saints | +1.25 |
5 - 4
(1-3)
|
10.0
|
Menej |
3.0
|
Viac |
56 - 84
-
|
|
|||
| 03/01 19:45 | Koniec | 1 Bala Town | 1 - 0 | Connah's Quay 1 | 0.0 |
5 - 5
(5-2)
|
9.0
|
Viac |
2.5
|
Menej |
68 - 49
-
|
|
|||
| 02/24 17:15 | Koniec | 2 Connah's Quay | 2 - 1 | Cardiff Met Uni 3 | -1.25 |
5 - 1
(2-0)
|
8.5
|
Menej |
3.0
|
Push |
56 - 60
-
|
|
|||

