Delhi United Štatistiky rohov a výsledky
India - Delhi Senior Division
Série a forma Všetky série
Trendy Posledných 20
Zatiaľ žiadne odohrané zápasy
Vzorce
1. polčas vs 2. polčas
Každý polčas sa počíta ako samostatný zápas. 1. polčas podľa stavu cez prestávku, 2. len podľa gólov po prestávke.
V R P sčíta tieto polčasové výsledky v zápasoch vzorky. Rozdiel skóre / zápas sú góly tímu mínus góly súpera v danom polčase, na zápas.
Verdikt porovnáva body na polčas (výhra 3, remíza 1). Jasný rozdiel dáva Rýchly štart alebo Tím druhého polčasu. V závere odpadá: vedenie v prvých polčasoch, prehry v druhých.
Zatiaľ žiadne odohrané zápasy
Prvý gól a obraty
Dáva gól prvý / Inkasuje prvý: v koľkých zápasoch vzorky tím strelil, alebo inkasoval, prvý gól, a výsledok týchto zápasov (V R P).
Obraty: zápasy, v ktorých tím inkasoval prvý a napriek tomu získal bod alebo vyhral. Stratené vedenia: zápasy, v ktorých tím v niektorej chvíli viedol, ale nevyhral.
Verdikt vyberá najsilnejší vzorec: Tím obratov (polovica zápasov po inkasovanom prvom góle zachránená), Neudrží vedenie (35 % a viac vedení nepremenených), Udáva tempo (dáva gól prvý vo väčšine a väčšinu z nich vyhráva), Pomalý štart (inkasuje prvý vo väčšine). Zápasy s neúplnou časovou osou sa nepočítajú.
Časové osi gólov zatiaľ nie sú k dispozícii
Doma / Vonku Odomknúť s VIP Posledných 20
Zatiaľ žiadne odohrané zápasy
Prihlásiť sa
Prihláste sa, aby ste mohli sledovať tímy, ukladať poznámky a nastaviť upozornenia. Vrátite sa rovno sem.
Nástroje:
1X2 na ázijský handicap · Sken a backtest
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Hendikep | Roh | Rohová čiara | Rohy V/M | Góly spolu | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé udalosti | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/10 06:15 | Delhi United | 0 - 0 | Youngmen SC |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 12/07 09:00 | Jaguar FC | 0 - 0 | Delhi United |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 12/04 09:00 | United Bharat FC | 0 - 0 | Delhi United | -1.0 |
0 - 0
|
8.5
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 11/30 06:15 | Koniec | 1 Delhi United | 1 - 6 | City FC New Delhi 3 | 0.0 |
3 - 2
(1-2)
|
|
3.25
|
Viac |
37 - 60
-
|
|
||||
| 11/22 06:15 | Koniec | 2 Delhi United | 1 - 4 | Jaguar FC 1 | -0.25 |
2 - 2
(1-1)
|
|
3.75
|
Viac |
46 - 65
-
|
|
||||
| 11/17 09:00 | Koniec | Youngmen SC | 1 - 2 | Delhi United 3 | +1.75 |
2 - 11
(1-6)
|
9.0
|
Viac |
3.25
|
Menej |
61 - 100
-
|
|
|||
| 11/13 06:15 | Koniec | Delhi United | 2 - 3 | National United SC 2 | +0.75 |
4 - 4
(1-3)
|
|
3.75
|
Viac |
95 - 75
-
|
|
||||
| 11/09 06:15 | Koniec | Delhi United | 0 - 8 | CISF 2 | +1.0 |
2 - 11
(0-8)
|
9.0
|
Viac |
3.25
|
Viac |
49 - 83
-
|
|
|||
| 11/05 06:15 | Koniec | 2 Ahbab FC | 3 - 2 | Delhi United 2 | -0.75 |
6 - 3
(2-1)
|
|
3.25
|
Viac |
67 - 63
-
|
|
||||
| 11/03 06:15 | Koniec | Delhi United | 1 - 0 | Delhi Tigers 1 | +1.25 |
7 - 9
(3-4)
|
|
3.25
|
Menej |
75 - 90
-
|
|
||||
| 10/30 06:15 | Koniec | 3 City FC New Delhi | 2 - 1 | Delhi United | 0.0 |
6 - 1
(1-0)
|
|
3.25
|
Menej |
92 - 42
-
|
|
||||
| 11/03 09:30 | Koniec | Delhi United | 1 - 5 | Garhwal FC | +2.5 |
3 - 7
(3-5)
|
9.0
|
Viac |
4.0
|
Viac |
65 - 114
-
|
|
|||
| 10/30 08:00 | Koniec | 2 Delhi United | 1 - 3 | Sudeva FC 1 | +0.75 |
3 - 6
(1-4)
|
8.5
|
Viac |
3.0
|
Viac |
70 - 87
-
|
|
|||
| 10/26 10:30 | Koniec | 2 Garhwal Diamond FC | 0 - 2 | Delhi United 1 | +1.0 |
10 - 3
(6-1)
|
8.0
|
Viac |
4.0
|
Menej |
56 - 50
-
|
|
|||
| 10/24 10:30 | Koniec | 1 Hindustan FC | 3 - 1 | Delhi United 1 1 | -2.75 |
8 - 3
(6-1)
|
8.0
|
Viac |
3.75
|
Viac |
105 - 53
-
|
|
|||
| 10/19 08:30 | Koniec | 2 Rangers SC | 6 - 1 | Delhi United | +0.25 |
8 - 1
(5-0)
|
8.0
|
Viac |
2.75
|
Viac |
-
-
|
|
|||
| 10/17 11:00 | Delhi United | 0 - 0 | Garhwal FC | +1.75 |
0 - 0
|
8.5
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 10/12 11:00 | Koniec | 1 Shastri FC | 1 - 2 | Delhi United | +1.75 |
5 - 7
(1-4)
|
8.5
|
Viac |
2.75
|
Viac |
80 - 65
-
|
|
|||
| 07/27 09:30 | Koniec | 2 Delhi United | 2 - 7 | Ahbab FC 3 1 | +0.5 |
2 - 7
(0-5)
|
|
3.0
|
Viac |
73 - 69
-
|
|
||||
| 05/18 12:15 | Koniec | 1 National United SC | 1 - 2 | Delhi United 2 | 0.0 |
10 - 12
(5-11)
|
|
2.0
|
Viac |
56 - 57
-
|
|
||||
| 04/20 09:30 | Koniec | City FC | 0 - 3 | Delhi United | +1.5 |
0 - 2
(0-2)
|
|
3.0
|
Push |
43 - 62
-
|
|
||||
| 04/15 09:30 | Delhi United | 0 - 0 | Rangers SC | -0.5 |
0 - 0
|
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 04/12 12:16 | Koniec | 1 Friends United | 2 - 0 | Delhi United | +0.25 |
2 - 3
(1-1)
|
|
2.5
|
Menej |
46 - 49
-
|
|
||||
| 04/06 12:00 | Koniec | 1 2 Indian National FC | 0 - 1 | Delhi United 2 1 | 0.0 |
15 - 3
(11-1)
|
|
3.0
|
Menej |
59 - 35
-
|
|
||||
| 04/04 12:00 | Koniec | Delhi United | 4 - 0 | Youngmen SC 1 | +0.5 |
1 - 5
(0-4)
|
|
2.25
|
Viac |
52 - 46
-
|
|
||||
| 05/10 11:30 | Koniec | 1 Delhi United | 0 - 1 | Delhi Dynamos II 3 | -0.5 |
5 - 7
(2-4)
|
9.0
|
Viac |
2.5
|
Menej |
59 - 42
-
|
|
|||
| 05/02 12:00 | Koniec | Pune City B | 3 - 3 | Delhi United 1 | -0.25 |
4 - 2
(4-0)
|
9.0
|
Menej |
2.25
|
Viac |
48 - 62
-
|
|
|||
| 04/22 09:30 | Lonestar Kashmir FC | 0 - 0 | Delhi United |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 04/18 10:30 | Koniec | 3 Real Kashmir FC | 1 - 0 | Delhi United 2 | -0.25 |
4 - 4
(3-1)
|
9.0
|
Menej |
2.0
|
Menej |
99 - 84
-
|
|
|||
| 04/13 11:30 | Koniec | 1 Delhi Dynamos II | 0 - 0 | Delhi United 1 | +0.25 |
4 - 4
(3-1)
|
9.0
|
Menej |
2.25
|
Menej |
74 - 75
-
|
|
|||

