Guaratingueta U20 Štatistiky rohov a výsledky
Brazília - Campeonato Paulista Serie B U20
Najstarší
PV Najnovší
Série a forma Všetky série
Trendy Posledných 20
3.5 gólov na zápas
8 rohov na zápas
7.5 kariet na zápas
Na základe posledných 2 odohraných zápasov · Viac% = úspešnosť
Vzorce
1. polčas vs 2. polčas
Každý polčas sa počíta ako samostatný zápas. 1. polčas podľa stavu cez prestávku, 2. len podľa gólov po prestávke.
V R P sčíta tieto polčasové výsledky v zápasoch vzorky. Rozdiel skóre / zápas sú góly tímu mínus góly súpera v danom polčase, na zápas.
Verdikt porovnáva body na polčas (výhra 3, remíza 1). Jasný rozdiel dáva Rýchly štart alebo Tím druhého polčasu. V závere odpadá: vedenie v prvých polčasoch, prehry v druhých.
| V R P | Rozdiel skóre / zápas | |
|---|---|---|
| 1. polčas | 1V 0R 1P | +1.0 |
| 2. polčas | 1V 1R 0P | +0.5 |
Vyrovnané polčasy · podobné v oboch polčasoch
Prvý gól a obraty
Dáva gól prvý / Inkasuje prvý: v koľkých zápasoch vzorky tím strelil, alebo inkasoval, prvý gól, a výsledok týchto zápasov (V R P).
Obraty: zápasy, v ktorých tím inkasoval prvý a napriek tomu získal bod alebo vyhral. Stratené vedenia: zápasy, v ktorých tím v niektorej chvíli viedol, ale nevyhral.
Verdikt vyberá najsilnejší vzorec: Tím obratov (polovica zápasov po inkasovanom prvom góle zachránená), Neudrží vedenie (35 % a viac vedení nepremenených), Udáva tempo (dáva gól prvý vo väčšine a väčšinu z nich vyhráva), Pomalý štart (inkasuje prvý vo väčšine). Zápasy s neúplnou časovou osou sa nepočítajú.
Časové osi gólov zatiaľ nie sú k dispozícii
Doma / Vonku Odomknúť s VIP Posledných 20
Na základe posledných 2 odohraných zápasov · Viac% = úspešnosť · línia rohov v 1 zápasoch
Prihlásiť sa
Prihláste sa, aby ste mohli sledovať tímy, ukladať poznámky a nastaviť upozornenia. Vrátite sa rovno sem.
Nástroje:
1X2 na ázijský handicap · Sken a backtest
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Hendikep | Roh | Rohová čiara | Rohy V/M | Góly spolu | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé udalosti | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/07 19:00 | Guaratingueta U20 | 0 - 0 | Sao Jose SP U20 | -0.25 |
0 - 0
|
|
2.5
|
-
|
|||||||
| 06/26 19:00 | Koniec | 3 Guaratingueta U20 | 4 - 0 | Pinda FC U20 2 | 0.0 |
1 - 4
(0-1)
|
|
3.0
|
Viac |
43 - 93
-
|
|
||||
| 01/07 16:00 | Koniec | 2 Guaratingueta U20 | 1 - 2 | Sao Jose SP U20 8 | -0.75 |
10 - 1
(1-1)
|
10.0
|
Viac |
2.5
|
Viac |
99 - 39
-
|
|
|||
| 07/18 19:00 | Koniec | Guaratingueta U20 | 3 - 0 | Comercial FC Tiete U20 1 | -0.5 |
5 - 3
(3-2)
|
9.5
|
Menej |
3.0
|
Push |
68 - 62
-
|
|
|||
| 01/11 16:00 | Koniec | 1 Guaratingueta U20 | 1 - 1 | Gremio U20 3 | +1.25 |
2 - 3
(1-2)
|
10.0
|
Menej |
2.75
|
Menej |
69 - 100
-
|
|
|||
| 01/08 15:45 | Koniec | 2 Guaratingueta U20 | 0 - 0 | Primeiro Passo U20 1 | -1.0 |
10 - 3
(4-2)
|
10.0
|
Viac |
2.75
|
Menej |
126 - 66
-
|
|
|||
| 01/05 15:45 | Koniec | 5 Guaratingueta U20 | 0 - 2 | Porto Vitoria U20 1 | -0.25 |
8 - 5
(3-3)
|
10.0
|
Viac |
2.75
|
Menej |
75 - 53
-
|
|
|||
| 01/17 18:00 | Koniec | Aster Brasil FC U20 | 2 - 1 | Guaratingueta U20 2 | -0.5 |
6 - 3
(5-1)
|
10.5
|
Menej |
2.5
|
Viac |
71 - 54
-
|
|
|||
| 01/13 14:00 | Koniec | 4 Guaratingueta U20 | 1 - 0 | Cuiaba U20 2 | +0.5 |
10 - 6
(8-1)
|
|
2.5
|
Menej |
40 - 57
-
|
|
||||
| 01/10 14:00 | Koniec | Guaratingueta U20 | 1 - 1 | Bahia U20 1 | +0.25 |
6 - 0
(2-0)
|
10.0
|
Menej |
2.25
|
Menej |
77 - 63
-
|
|
|||
| 01/04 16:00 | Koniec | 3 Guaratingueta U20 | 1 - 2 | Bragantino U20 3 | +1.25 |
7 - 5
(2-2)
|
10.0
|
Viac |
3.0
|
Push |
73 - 61
-
|
|
|||
| 01/12 18:00 | Koniec | 2 Guaratingueta U20 | 0 - 0 | Fluminense U20 3 | +2.25 |
10 - 4
(6-2)
|
11.0
|
Viac |
3.25
|
Menej |
82 - 64
-
|
|
|||
| 01/09 18:15 | Guaratingueta U20 | 0 - 0 | Goias U20 | +0.5 |
0 - 0
|
|
2.5
|
-
|
|||||||
| 01/06 16:00 | Koniec | 1 4 Guaratingueta U20 | 1 - 1 | Pague Menos U20 1 | +1.25 |
8 - 5
(3-2)
|
|
2.5
|
Menej |
65 - 66
-
|
|
||||
| 01/08 18:00 | Koniec | 4 Guaratingueta U20 | 0 - 0 | Londrina U20 3 | +1.75 |
3 - 8
(1-5)
|
|
3.25
|
Menej |
27 - 42
-
|
|
||||
| 01/06 16:00 | Koniec | 2 2 Guaratingueta U20 | 0 - 5 | EC Juventude U20 1 | +1.5 |
1 - 11
(0-5)
|
|
3.5
|
Viac |
16 - 60
-
|
|
||||
| 01/04 16:00 | Koniec | 1 Guaratingueta U20 | 2 - 4 | Estanciano SE U20 3 | +1.0 |
8 - 8
(3-4)
|
|
3.25
|
Viac |
42 - 29
-
|
|
||||
| 09/30 19:00 | Koniec | 1 Guaratingueta U20 | 1 - 2 | Sao Jose Dos Campos U20 1 | +0.75 |
7 - 4
(1-4)
|
10.5
|
Viac |
3.25
|
Menej |
50 - 40
-
|
|
|||
| 09/24 19:00 | Koniec | 1 SC Corinthians Paulista U20 | 3 - 0 | Guaratingueta U20 | -2.75 |
14 - 0
(6-0)
|
10.5
|
Viac |
3.5
|
Menej |
204 - 38
-
|
|
|||
| 09/07 14:00 | Koniec | 1 2 Guaratingueta U20 | 0 - 5 | Flamengo SP U20 1 | +2.75 |
3 - 8
(2-7)
|
10.0
|
Viac |
3.75
|
Viac |
30 - 56
-
|
|
|||
| 09/07 14:00 | Guaratingueta U20 | 0 - 0 | Flamengo RJ U20 |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 08/27 19:00 | Koniec | 3 Guaratingueta U20 | 0 - 4 | Atibaia U20 1 | +1.5 |
2 - 13
(0-5)
|
|
3.0
|
Viac |
26 - 47
-
|
|
||||
| 08/20 19:00 | Koniec | 1 EC Taubate U20 | 10 - 0 | Guaratingueta U20 3 | -1.25 |
17 - 0
(9-0)
|
|
2.75
|
Viac |
117 - 43
-
|
|
||||
| 08/20 19:00 | Taubate U20 | 0 - 0 | Guaratingueta U20 |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 06/25 19:00 | Koniec | 2 Sao Paulo U20 | 10 - 0 | Guaratingueta U20 3 | -2.25 |
12 - 1
(5-1)
|
10.0
|
Viac |
3.5
|
Viac |
173 - 42
-
|
|
|||
| 06/11 19:00 | Koniec | 3 Flamengo SP U20 | 3 - 0 | Guaratingueta U20 6 | -1.25 |
9 - 3
(3-0)
|
10.0
|
Viac |
2.5
|
Viac |
105 - 77
-
|
|
|||
| 05/28 19:00 | Koniec | SC Atibaia U20 | 4 - 0 | Guaratingueta U20 2 | -1.75 |
3 - 4
(1-4)
|
|
3.5
|
Viac |
102 - 61
-
|
|
||||
| 05/22 14:00 | Koniec | 1 Guaratingueta U20 | 0 - 4 | EC Taubate U20 1 | +0.25 |
7 - 5
(2-4)
|
|
2.75
|
Viac |
35 - 43
-
|
|
||||
| 01/06 18:13 | Koniec | 3 Guaratingueta U20 | 0 - 2 | Ceara U20 1 | +1.5 |
0 - 9
|
11.0
|
Menej |
3.5
|
Menej |
32 - 47
|
|
|||
| 01/02 16:00 | Koniec | 2 2 Guaratingueta U20 | 1 - 3 | Paraibano U20 | 0.0 |
1 - 8
|
|
3.0
|
Viac |
26 - 52
|
|
||||

