Yuen Long vs R&F Profil tímov
Yuen Long vs R&F Fakty o zápase
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 80%, góly Over 40%, rohy Over 20%.
5V-0R-5P v posledných 10 zápasoch, s 24 strelenými a 19 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.4 za, 1.9 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 40%.
| Yuen Long | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| R&F | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Yuen Long | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| R&F | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Yuen Long vs R&F Časové rozloženie gólov/rohov
Yuen Long vs R&F Vzájomné zápasy
Yuen Long vs R&F Zobraziť celé H2H →| Yuen Long Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - Premier League | 2018-01-20 | 1 R&F |
1 - 1
2 - 1
|
Yuen Long 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Hongkongský pohár | 2017-12-30 | 1 Yuen Long |
2 - 0
4 - 0
|
R&F 2 | V | 0.0 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2017-10-28 | 1 4 Yuen Long |
1 - 1
1 - 2
|
R&F 2 | P | -0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2017-04-22 | 2 Yuen Long |
1 - 0
4 - 0
|
R&F 2 | V | -2.0 | Viac |
|
||||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Yuen Long Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - Premier League | 2018-10-20 | 3 Yuen Long |
1 - 0
5 - 1
|
Dreams SC | V | -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-10-07 | 1 2 Yuen Long |
0 - 2
2 - 2
|
Kitchee 4 | R | +2.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-09-30 | 5 Yuen Long |
0 - 1
1 - 2
|
Southern District 4 | P | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-09-15 | 1 3 Lee Man FC |
0 - 1
0 - 2
|
Yuen Long 1 | V | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-09-02 | 2 Yuen Long |
2 - 1
4 - 4
|
Wofoo Tai Po FC 1 | R | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-05-13 | 2 Kitchee |
0 - 0
2 - 0
|
Yuen Long 3 | P | -2.0, -2.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-05-01 | 4 Yuen Long |
1 - 0
3 - 3
|
HK Pegasus 4 | R | +0.5 | Viac | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hongkong - Premier League | 2018-04-15 | 3 Dreams SC |
0 - 0
0 - 1
|
Yuen Long 1 | V | +0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hongkongský pohár | 2018-04-07 | 4 Southern District |
1 - 0
1 - 0
|
Yuen Long | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-04-01 | 2 Lee Man FC |
0 - 0
0 - 1
|
Yuen Long 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Sapling Cup | 2018-03-17 | 1 Eastern Long Lions |
0 - 0
0 - 0
|
Yuen Long 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hongkong - Premier League | 2018-03-11 | 1 4 Yuen Long |
0 - 1
2 - 2
|
Wofoo Tai Po FC 2 | R | +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-10 (14) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 7 (3-4) |
| Hongkong - Premier League | 2018-03-03 | 2 Yuen Long |
0 - 0
2 - 1
|
Southern District 4 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Hongkong - Premier League | 2018-02-25 | 3 Yuen Long |
0 - 0
2 - 1
|
HK Rangers FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
10-5 (15) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Hongkong - Sapling Cup | 2018-02-11 | 1 4 Yuen Long |
1 - 0
1 - 2
|
Warriors FC 2 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Hongkong - Premier League | 2018-02-04 | 3 Eastern Long Lions |
1 - 0
1 - 1
|
Yuen Long 5 | R | -1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Hong Kong - Senior Shield | 2018-01-27 | 3 Eastern Long Lions |
0 - 1
0 - 3
|
Yuen Long 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
13-4 (17) | 9-1 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-01-20 | 1 R&F |
1 - 1
2 - 1
|
Yuen Long 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Viac |
|
12-4 (16) | 7-2 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Hongkong - Premier League | 2018-01-12 | 3 HK Pegasus |
1 - 0
2 - 2
|
Yuen Long 3 | R | -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Hongkongský pohár | 2017-12-30 | 1 Yuen Long |
2 - 0
4 - 0
|
R&F 2 | V | 0.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (6-0) |
| Hong Kong - Senior Shield | 2017-12-24 | 2 Kitchee |
1 - 1
1 - 1
|
Yuen Long 1 | R | -2.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Hongkong - Sapling Cup | 2017-12-17 | 3 Yuen Long |
0 - 0
1 - 1
|
Dreams SC 4 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Hongkong - Premier League | 2017-12-10 | 4 Wofoo Tai Po FC |
0 - 1
2 - 2
|
Yuen Long 4 | R | -1.0, -1.5 | Viac |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Hongkong - Sapling Cup | 2017-11-26 | 1 Wofoo Tai Po FC |
3 - 0
3 - 0
|
Yuen Long 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-11-19 | 3 Yuen Long |
0 - 1
0 - 3
|
Kitchee 2 | P | +2.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
4-18 (22) | 3-10 (13) | 7 (1-6) | 2 (0-2) |
| Hongkong - Premier League | 2017-11-05 | 1 Yuen Long |
0 - 0
0 - 3
|
Eastern Salon 2 | P | +1.0 | Push | 9.5 | Viac |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-10-28 | 1 4 Yuen Long |
1 - 1
1 - 2
|
R&F 2 | P | -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Hong Kong - Senior Shield | 2017-10-21 | 1 Wofoo Tai Po FC |
1 - 1
2 - 2
|
Yuen Long | R | -0.5 | Viac |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Hongkong - Premier League | 2017-10-14 | 3 Southern District |
1 - 0
3 - 0
|
Yuen Long 4 | P | -0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-10-01 | 4 HK Rangers FC |
0 - 1
0 - 1
|
Yuen Long 3 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| R&F Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - Premier League | 2018-10-20 | 1 5 R&F |
1 - 0
2 - 1
|
Lee Man FC 1 | V | -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-10-07 | 2 Hoi King |
0 - 1
0 - 5
|
R&F 1 | V | +1.0, +1.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-09-29 | 1 R&F |
1 - 0
4 - 2
|
HK Pegasus 1 | V | +1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-09-02 | 1 Eastern Long Lions |
0 - 1
3 - 2
|
R&F 3 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - Premier League | 2018-05-13 | Lee Man FC |
0 - 1
1 - 4
|
R&F 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
||||||
| Hongkong - Premier League | 2018-04-29 | 2 Wofoo Tai Po FC |
1 - 0
2 - 0
|
R&F 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-0 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-04-22 | 1 HK Rangers FC |
0 - 1
1 - 3
|
R&F 2 | V | +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-04-14 | 2 R&F |
1 - 0
1 - 2
|
Southern District 4 | P | 0.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Hongkong - Premier League | 2018-03-31 | 2 R&F |
0 - 1
1 - 3
|
HK Pegasus 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Sapling Cup | 2018-03-17 | 1 R&F |
1 - 1
2 - 4
|
Southern District | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Viac |
|
4-10 (14) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 5 (2-3) |
| Hongkong - Premier League | 2018-03-09 | 2 Eastern Long Lions |
3 - 0
5 - 0
|
R&F 1 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-02-26 | 2 Kitchee |
0 - 1
3 - 1
|
R&F 2 | P | -2.5, -3.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hongkong - Sapling Cup | 2018-02-10 | 4 HK Rangers FC |
0 - 1
1 - 2
|
R&F 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Hongkong - Premier League | 2018-02-03 | 2 Dreams SC |
0 - 1
0 - 3
|
R&F 1 | V | -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hongkong - Premier League | 2018-01-28 | 2 R&F |
0 - 1
0 - 2
|
Wofoo Tai Po FC 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 2 (2-0) |
| Hongkong - Premier League | 2018-01-20 | 1 R&F |
1 - 1
2 - 1
|
Yuen Long 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Viac |
|
12-4 (16) | 7-2 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Hongkongský pohár | 2017-12-30 | 1 Yuen Long |
2 - 0
4 - 0
|
R&F 2 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (6-0) |
| Hongkong - Sapling Cup | 2017-12-16 | 1 Kitchee |
1 - 0
1 - 0
|
R&F 5 | P | -2.5 | Menej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Hongkong - Premier League | 2017-12-09 | 1 R&F |
1 - 1
1 - 2
|
Eastern Salon 4 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
9-9 (18) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Hongkong - Sapling Cup | 2017-12-02 | 1 R&F |
1 - 0
1 - 2
|
HK Pegasus 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-11-25 | 3 R&F |
1 - 1
1 - 3
|
Kitchee | P | +1.5, +2.0 | Viac |
|
0-12 (12) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hongkong - Premier League | 2017-11-18 | 2 R&F |
0 - 0
1 - 0
|
Lee Man FC 2 | V | -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hongkong - Premier League | 2017-11-05 | 5 R&F |
1 - 0
2 - 1
|
Hong Kong Sapling 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hongkong - Premier League | 2017-10-28 | 1 4 Yuen Long |
1 - 1
1 - 2
|
R&F 2 | V | -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Hong Kong - Senior Shield | 2017-09-24 | 3 R&F |
0 - 1
1 - 2
|
Warriors FC 1 | P | +0.5 | Menej |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hongkong - Premier League | 2017-09-16 | 1 Southern District |
2 - 0
3 - 1
|
R&F 1 1 | P | -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hongkong - Premier League | 2017-09-09 | 1 HK Pegasus |
1 - 1
3 - 2
|
R&F | P | +1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Hongkong - Premier League | 2017-05-06 | 5 R&F |
0 - 2
0 - 3
|
HK Rangers FC 1 | P | +1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - Premier League | 2017-04-22 | 2 Yuen Long |
1 - 0
4 - 0
|
R&F 2 | P | -2.0 | Viac |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Hongkong - Premier League | 2017-04-08 | R&F |
0 - 0
0 - 0
|
Hong Kong Sapling 2 | R | 0.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.4 | 4 | 2.25 |
| Polčas | 2.87 | 2.6 | 2.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.25) | [email protected] | Menej@2 |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 2 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 1 Polčas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Goal - R&F -
13' - 1st Yellow Card - Yuen Long -
14' - 1st Corner - R&F -
35' - 2nd Yellow Card - Yuen Long -
39' - 2nd Corner - Yuen Long -
43' - 3rd Yellow Card - R&F -
0-1 score at the end of First Half -
57' - 4th Yellow Card - R&F -
71' - 3rd Corner - R&F -
72' - 5th Yellow Card - R&F -
75' - 4th Corner - R&F - Race to 3 Corners - R&F
-
81' - 5th Corner - R&F -
82' - 2nd Goal - R&F -
83' - 6th Yellow Card - Yuen Long -
85' - 6th Corner - Yuen Long -
87' - 3rd Goal - Yuen Long -
90+2' - 7th Yellow Card - Yuen Long -
90+2' - 8th Yellow Card - R&F -
90+5' - 9th Yellow Card - Yuen Long -
1-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

