ne, Jan 26, 2020 · 15:00
Young Boys [1]
0
0 - 0
33'
FC Bazilej [2]
1 1
NajstaršieNedávne
VRRPRV
1.91
3.75
3.50
NedávneNajstaršie
PPVPVP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.0
Góly spolu
Viac 10.5
Rohy spolu
+0.5
FC Bazilej
Young Boys
VPRVVPPVRRNedávnePokles-1.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 1/10
Tím obratov · berie body v 2 z 4 zápasov po inkasovanom prvom góle2 remíz v radeViac ako 2.5 karty v 10 z posledných 10
FC Bazilej
VRVVPPVVVPNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
Young Boys

4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 10%, góly Over 30%, rohy Over 60%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0
Viac 30%3 Neplatné 40%4 Menej 30%3
Rohy spolu 10.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 10%1 Neplatné 10%1 Prehra 80%8
FC Bazilej

5V-0R-5P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 0%0 Prehra 50%5
Góly spolu 3.0
Viac 20%2 Neplatné 30%3 Menej 50%5
Rohy spolu 10.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Posledné
Young Boys
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
FC Bazilej
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Young Boys
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
FC Bazilej
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Young Boys Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-01 2 FC Bazilej
2 - 0
3 - 0
Young Boys 2 P 0.0 Menej 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-22 3 Young Boys
0 - 1
1 - 1
FC Bazilej 1 R -0.5 Menej 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2019-05-12 3 Young Boys
0 - 1
3 - 1
FC Bazilej 2 1 V -0.5 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2019-03-17 3 FC Bazilej
1 - 2
2 - 2
Young Boys 3 R 0.0 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2018-12-02 4 FC Bazilej
1 - 0
1 - 3
Young Boys 2 1 V 0.0 Viac 10.0
Švajčiarsko - Superliga 2018-09-23 3 Young Boys
2 - 0
7 - 1
FC Bazilej 2 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2018-05-10 1 FC Bazilej
2 - 0
5 - 1
Young Boys 2 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
3-6 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2018-04-02 1 Young Boys
1 - 1
2 - 2
FC Bazilej 4 R -0.5 Viac 9.5 Viac
6-7 (13) 3-5 (8) 3 (0-3) 3 (2-1)
Švajčiarsky pohár 2018-02-27 2 Young Boys
0 - 0
2 - 0
FC Bazilej 5 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-11-05 2 FC Bazilej
0 - 0
1 - 1
Young Boys 3 R -0.5 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-07-22 3 Young Boys
0 - 0
2 - 0
FC Bazilej 6 V 0.0 Menej 10.0 Menej
1-7 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2017-05-21 Young Boys
1 - 1
2 - 1
FC Bazilej V -0.5 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2017-04-09 3 FC Bazilej
0 - 1
1 - 1
Young Boys 1 1 R -0.5, -1.0 Menej 10.5 Viac
6-5 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2016-12-03 1 Young Boys
1 - 0
3 - 1
FC Bazilej V 0.0 Viac 10.0 Menej
1-6 (7) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2016-08-10 1 FC Bazilej
0 - 0
3 - 0
Young Boys 2 P -0.5, -1.0 Push 10.0 Menej
1-6 (7) 1-6 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Young Boys Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2020-01-18 Young Boys
1 - 0
2 - 1
FC Chiasso V -1.0 Push 8.5
Európa - priateľské zápasy 2020-01-18 1 Young Boys
0 - 0
2 - 2
FC Schaffhausen 1 R -1.0, -1.5 Viac 8.5
Európa - priateľské zápasy 2020-01-08 Young Boys
0 - 2
1 - 2
Hansa Rostock P -1.0 Menej
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-15 1 Lugano
0 - 0
0 - 0
Young Boys 2 R 0.0, +0.5 Menej 10.0
Európska liga UEFA 2019-12-12 1 1 Rangers
1 - 0
1 - 1
Young Boys 1 R -0.5, -1.0 Menej 10.5
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-07 3 Young Boys
0 - 0
1 - 0
Lucerne 4 V -1.5, -2.0 Menej 10.5 Viac
8-5 (13) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-01 2 FC Bazilej
2 - 0
3 - 0
Young Boys 2 P 0.0 Menej 10.0 Viac
4-8 (12) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2019-11-28 1 Young Boys
1 - 0
1 - 2
FC Porto 4 P 0.0 Viac 9.5 Viac
4-8 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-11-24 FC Sion
2 - 3
3 - 4
Young Boys 3 V +1.5 Viac 10.5 Viac
6-8 (14) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-11-10 3 Young Boys
2 - 2
4 - 3
St Gallen 5 V -1.0, -1.5 Viac 10.0 Viac
7-6 (13) 1-3 (4) 1 (0-1) 4 (2-2)
Európska liga UEFA 2019-11-07 4 Feyenoord
0 - 0
1 - 1
Young Boys 3 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Push
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2019-11-03 3 Servette
0 - 0
3 - 0
Young Boys 3 P +0.5, +1.0 Menej 10.5 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsky pohár 2019-10-30 2 Young Boys
2 - 0
4 - 0
FC Zurich 2 V -1.5 Viac 10.5 Menej
4-4 (8) 4-3 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-10-27 2 Young Boys
2 - 1
4 - 2
FC Thun 5 V -1.5 Viac 10.0 Viac
7-5 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 5 (1-4)
Európska liga UEFA 2019-10-24 1 Young Boys
2 - 0
2 - 0
Feyenoord 5 V -0.5 Menej 10.0 Viac
8-9 (17) 4-3 (7) 2 (1-1) 4 (3-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-10-19 1 Young Boys
1 - 0
4 - 1
Neuchatel Xamax 3 V -1.5, -2.0 Viac 10.5 Viac
7-10 (17) 3-6 (9) 1 (0-1) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-10-06 2 FC Zurich
0 - 1
0 - 4
Young Boys 3 V +1.0 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2019-10-03 2 Young Boys
0 - 1
2 - 1
Rangers 3 V -0.5 Viac 11.0 Menej
4-5 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-28 2 Young Boys
2 - 1
3 - 2
FC Sion 3 V -1.5 Viac 10.5 Menej
6-3 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-25 2 FC Thun
0 - 0
1 - 1
Young Boys R +1.0, +1.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-22 3 Young Boys
0 - 1
1 - 1
FC Bazilej 1 R -0.5 Menej 10.0 Viac
10-2 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európska liga UEFA 2019-09-19 2 FC Porto
2 - 1
2 - 1
Young Boys 1 P -1.0 Push 9.5 Menej
5-3 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švajčiarsky pohár 2019-09-14 1 FC Freienbach
0 - 5
2 - 11
Young Boys V +4.0 Viac 11.5 Viac
2-11 (13) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-01 1 4 Lucerne
1 - 2
2 - 2
Young Boys 2 R +1.0 Viac 10.0 Viac
4-10 (14) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
UEFA Champions League - kvalifikácia 2019-08-27 1 5 Červená hviezda
0 - 0
1 - 1
Young Boys 2 R 0.0 Menej 10.5 Menej
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2019-08-24 1 Young Boys
1 - 0
4 - 0
FC Zurich 4 V -1.5 Viac 10.5 Menej
7-1 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League - kvalifikácia 2019-08-21 3 Young Boys
1 - 1
2 - 2
Červená hviezda 1 R -0.5, -1.0 Viac 10.0 Viac
10-5 (15) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Švajčiarsky pohár 2019-08-16 5 Etoile Carouge
0 - 0
0 - 1
Young Boys 1 V +2.5 Menej
2-5 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-08-10 2 St Gallen
1 - 2
2 - 3
Young Boys 4 V +1.0 Viac 10.0 Menej
4-5 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-08-04 2 Young Boys
1 - 0
2 - 0
Lugano 3 V -1.0 Menej 10.0 Menej
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FC Bazilej Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2020-01-21 1 FC Bazilej
1 - 0
1 - 2
Grasshoppers 2 P -1.0 Menej 8.5
Európa - priateľské zápasy 2020-01-19 FC Bazilej
0 - 1
0 - 2
Hamburg 1 P -0.5 Menej 9.0
Európa - priateľské zápasy 2020-01-16 FC Bazilej
0 - 0
1 - 0
FCSB 1 V -0.5, -1.0 Menej 8.5
Európa - priateľské zápasy 2020-01-13 FC Bazilej
0 - 0
0 - 2
VfB Stuttgart P 0.0, -0.5 Menej
Európa - priateľské zápasy 2020-01-10 1 FC Bazilej
2 - 2
3 - 2
Fortuna Düsseldorf 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.0
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-15 3 Lucerne
1 - 0
2 - 1
FC Bazilej 3 P +0.5, +1.0 Push 10.5 Menej
1-5 (6) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Európska liga UEFA 2019-12-12 FC Bazilej
1 - 0
2 - 0
Trabzonspor 2 V -1.5, -2.0 Menej 10.0 Viac
11-4 (15) 3-4 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-08 2 FC Bazilej
2 - 0
4 - 0
FC Sion 2 V -1.0, -1.5 Viac 10.5 Menej
8-1 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-12-01 2 FC Bazilej
2 - 0
3 - 0
Young Boys 2 V 0.0 Menej 10.0 Viac
4-8 (12) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2019-11-28 1 5 Krasnodar
0 - 0
1 - 0
FC Bazilej 2 P -0.5 Menej 9.5 Menej
5-2 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-11-23 3 Servette
1 - 0
2 - 0
FC Bazilej 3 P +0.5 Menej 10.0 Viac
4-11 (15) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-11-10 2 Lugano
0 - 2
0 - 3
FC Bazilej 2 V +0.5 Viac 10.0 Push
7-3 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2019-11-07 2 FC Bazilej
1 - 1
2 - 1
Getafe 1 V 0.0 Viac 9.0 Viac
7-6 (13) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-11-03 1 FC Bazilej
0 - 1
1 - 1
Neuchatel Xamax 7 R -1.5 Menej 10.0 Viac
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Švajčiarsky pohár 2019-10-30 1 Stade Lausanne-Ouchy
0 - 0
1 - 2
FC Bazilej 1 V +1.5 Menej 10.5 Menej
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švajčiarsko - Superliga 2019-10-27 4 FC Zurich
2 - 1
3 - 2
FC Bazilej 5 P +0.5 Viac 10.5 Menej
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2019-10-24 3 Getafe
0 - 1
0 - 1
FC Bazilej 8 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
7-1 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-10-19 FC Bazilej
0 - 0
3 - 1
FC Thun 2 V -1.0, -1.5 Viac 10.5 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-10-06 3 St Gallen
0 - 0
0 - 0
FC Bazilej 5 R +0.5, +1.0 Menej 10.0 Menej
5-1 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Európska liga UEFA 2019-10-03 2 Trabzonspor
1 - 1
2 - 2
FC Bazilej 3 R 0.0 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-29 2 FC Bazilej
1 - 0
3 - 0
Lucerne V -1.0, -1.5 Push 10.5 Viac
3-12 (15) 3-5 (8) 2 (1-1) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-25 1 FC Bazilej
1 - 0
4 - 0
FC Zurich 2 V -1.0, -1.5 Viac 10.5 Menej
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-22 3 Young Boys
0 - 1
1 - 1
FC Bazilej 1 R -0.5 Menej 10.0 Viac
10-2 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európska liga UEFA 2019-09-19 1 FC Bazilej
2 - 0
5 - 0
Krasnodar 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
2-2 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švajčiarsky pohár 2019-09-14 2 Meyrin
0 - 0
0 - 3
FC Bazilej 1 V +3.0 Menej
8-13 (21) 3-5 (8) 2 (0-2) 3 (0-3)
Švajčiarsko - Superliga 2019-09-01 2 FC Bazilej
1 - 0
2 - 1
Lugano 4 V -1.0 Viac 10.0 Viac
9-7 (16) 5-4 (9) 5 (2-3) 2 (0-2)
Švajčiarsko - Superliga 2019-08-24 Neuchatel Xamax
0 - 0
0 - 3
FC Bazilej 3 V +1.0 Menej 10.5 Viac
6-7 (13) 3-2 (5) 2 (1-1) 4 (3-1)
UEFA Champions League - kvalifikácia 2019-08-13 1 LASK Linz
0 - 0
3 - 1
FC Bazilej 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 2-4 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Švajčiarsko - Superliga 2019-08-10 1 FC Bazilej
2 - 1
3 - 1
Servette 2 V -0.5 Viac 10.5 Menej
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
UEFA Champions League - kvalifikácia 2019-08-07 1 FC Bazilej
0 - 0
1 - 2
LASK Linz 1 P -0.5 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.909 3.75 3.5
Polčas 2.5 2.4 3.6
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.5) Viac@2 [email protected]
Polčas (5.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.0) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: 33 ' , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 1

Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0

1
Strely na bránu
1
7
Strely mimo
1
47
Útok
33
26
Nebezpečný útok
17
65
Držanie lopty %
35
  • 13' - 1st Yellow Card - FC Bazilej
  • 29' - 1st Corner - FC Bazilej

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia