Wycombe vs Brighton U21 Profil tímov
Wycombe vs Brighton U21 Fakty o zápase
5V-1R-4P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
2V-5R-3P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 1.7 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
| Wycombe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Brighton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Wycombe | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Brighton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Wycombe vs Brighton U21 Časové rozloženie gólov/rohov
Wycombe vs Brighton U21 Vzájomné zápasy
Wycombe vs Brighton U21 Zobraziť celé H2H →| Wycombe Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-01-31 | Wycombe |
3 - 0
4 - 1
|
Brighton U21 1 1 | V | -1.0 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wycombe Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - League 1 | 2024-09-14 | 2 Northampton |
1 - 1
1 - 2
|
Wycombe 4 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2024-08-31 | 2 Blackpool |
1 - 1
2 - 2
|
Wycombe 1 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - EFL Cup | 2024-08-28 | 1 Swansea |
0 - 1
0 - 1
|
Wycombe 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2024-08-24 | 1 Wycombe |
0 - 0
2 - 0
|
Rotherham 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-08-20 | 1 AFC Wimbledon |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe | P | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Anglicko - League 1 | 2024-08-17 | 4 Wycombe |
1 - 1
2 - 3
|
Birmingham 2 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - EFL Cup | 2024-08-13 | 1 Northampton |
0 - 2
0 - 2
|
Wycombe 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-08-10 | 3 Wrexham |
2 - 0
3 - 2
|
Wycombe 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2024-08-03 | Swindon |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-30 | Wycombe |
1 - 1
3 - 2
|
Watford 2 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-27 | 2 Wycombe |
1 - 0
1 - 0
|
Charlton 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-23 | 2 Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Wycombe | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-20 | 2 Carlisle |
1 - 1
1 - 3
|
Wycombe 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-16 | 2 Port Vale |
0 - 1
1 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-13 | 1 1 Shrewsbury |
0 - 0
0 - 2
|
Wycombe | V | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-10 | 1 Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 1 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-04-07 | 2 Peterborough |
0 - 0
2 - 1
|
Wycombe 1 | P | -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
15-2 (17) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-04-01 | 2 Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Wycombe 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-03-29 | 2 Wycombe |
1 - 2
1 - 3
|
Portsmouth 4 | P | +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-03-16 | 1 Wycombe |
0 - 0
2 - 0
|
Northampton 3 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-03-12 | 2 Wycombe |
1 - 0
1 - 0
|
Wigan 1 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
1-10 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglicko - League 1 | 2024-03-09 | 2 Reading |
0 - 1
1 - 2
|
Wycombe 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-03-02 | 1 3 Wycombe |
1 - 1
2 - 4
|
Barnsley 3 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglicko - League 1 | 2024-02-27 | Wycombe |
0 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - League 1 | 2024-02-24 | 1 Stevenage |
1 - 0
1 - 0
|
Wycombe 2 1 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-02-21 | 1 Bradford |
0 - 0
0 - 1
|
Wycombe 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 11.5 | Viac |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-02-17 | Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Oxford Utd 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-02-13 | 1 Bolton |
1 - 0
2 - 1
|
Wycombe 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - League 1 | 2024-02-10 | 2 Wycombe |
2 - 0
5 - 2
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Anglicko - League 1 | 2024-02-03 | 1 Cheltenham |
0 - 2
1 - 3
|
Wycombe 2 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Brighton U21 Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2024-09-13 | 2 Brighton U21 |
0 - 0
4 - 0
|
Reading U21 3 | V | -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-08-31 | 2 Brighton U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Wolverhampton U21 5 | R | -1.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-08-24 | 1 2 West Brom U21 |
0 - 0
0 - 4
|
Brighton U21 1 | V | +1.0 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-08-20 | 1 Crawley Town |
1 - 1
2 - 2
|
Brighton U21 1 | R | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-08-16 | 5 Brighton U21 |
0 - 1
0 - 2
|
West Ham U21 3 1 | P | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-05-03 | 1 Chelsea U21 |
2 - 1
3 - 3
|
Brighton U21 2 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-04-29 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Brighton U21 3 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-04-13 | Brighton U21 |
0 - 3
0 - 3
|
Reading U21 3 | P | -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-04-08 | Man Utd U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Brighton U21 1 | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 6 (4-2) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-03-15 | 1 1 Brighton U21 |
0 - 1
1 - 4
|
West Ham U21 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-03-08 | 3 Brighton U21 |
2 - 1
2 - 1
|
West Brom U21 3 | V | -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-03-01 | 1 4 Sunderland U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Brighton U21 5 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Premier League International Cup | 2024-02-23 | 2 West Ham U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Brighton U21 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-02-19 | 1 Stoke U21 |
1 - 1
4 - 3
|
Brighton U21 2 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-02-09 | 1 Brighton U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Norwich U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2024-02-05 | 4 Brighton U21 |
0 - 1
4 - 1
|
Hull U21 3 | V | -2.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-01-31 | Wycombe |
3 - 0
4 - 1
|
Brighton U21 1 1 | P | -1.0 | Viac | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-01-26 | 4 Crystal Palace U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Brighton U21 1 | P | 0.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2024-01-23 | 2 Brighton U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Swansea U21 4 | V | -0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Premier League International Cup | 2024-01-17 | Brighton U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Dinamo Záhreb U21 1 | V | -1.0, -1.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglicko - Premier League 2 | 2024-01-13 | 3 Brighton U21 |
1 - 2
4 - 2
|
Liverpool U21 2 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2024-01-09 | 1 Brighton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 2 | R | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Premier League International Cup | 2023-12-20 | 4 Brighton U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Lyon U21 3 | V | 0.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglicko - Premier League 2 | 2023-12-16 | 3 Brighton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Leicester U21 3 | R | -1.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2023-12-08 | 1 4 Aston Villa U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Brighton U21 2 | P | +0.5 | Push | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2023-12-05 | 1 Milton Keynes Dons |
0 - 0
0 - 4
|
Brighton U21 1 | V | -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglicko - Premier League 2 | 2023-12-01 | 2 Fulham U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Brighton U21 4 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Premier League International Cup | 2023-11-24 | 2 Brighton U21 |
3 - 1
4 - 3
|
Celtic U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglicko - U21 Premier League Cup | 2023-11-12 | 1 1 Hull U21 |
0 - 4
0 - 5
|
Brighton U21 1 | V | +1.5, +2.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Anglicko - EFL Trophy | 2023-11-07 | 3 Forest Green |
0 - 0
0 - 0
|
Brighton U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.571 | 4 | 4.333 |
| Polčas | 2.1 | 2.4 | 4.75 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 3 , Roh: 4 - 2
Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.0
Skóre: 4 - 1 , Roh: 3 - 1 Polčas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
9' - 1st Corner - Wycombe -
12' - 2nd Corner - Wycombe -
13' - 1st Goal - Wycombe -
27' - 2nd Goal - Wycombe -
29' - 3rd Corner - Brighton U21 -
30' - 3rd Goal - Wycombe -
36' - 4th Goal - Wycombe -
41' - 1st Yellow Card - Brighton U21 -
43' - 4th Corner - Wycombe - Race to 3 Corners - Wycombe
-
45+2' - 2nd Yellow Card - Wycombe -
45+3' - 5th Goal - Brighton U21 -
4-1 score at the end of First Half -
48' - 3rd Yellow Card - Brighton U21 -
50' - 5th Corner - Wycombe -
50' - 6th Goal - Wycombe -
56' - 7th Goal - Brighton U21 - 57' ~ Substitution ~ Scowen ~ Humphreys ~(Wycombe)
- 56' ~ Substitution ~ McCarthy ~ Morley ~(Wycombe)
- 57' ~ Substitution ~ Kone ~ Lubala ~(Wycombe)
- 77' ~ Substitution ~ Harvie ~ Taylor ~(Wycombe)
- 76' ~ Substitution ~ Bartolo ~ Wheeler ~(Wycombe)
-
79' - 4th Yellow Card - Wycombe -
80' - 8th Goal - Brighton U21 -
82' - 5th Yellow Card - Wycombe -
85' - 6th Corner - Brighton U21 -
87' - 6th Yellow Card - Brighton U21 - 90+1' ~ Substitution ~ Grimmer ~ Sadlier ~(Wycombe)
-
5-3 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

