so, Nov 22, 2014 · 15:00
NajstaršieNedávne
RVRVRP
1.75
3.75
4.33
NedávneNajstaršie
RPPVPV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.75
Wrexham
Wrexham vs Altrincham Profil tímov
Wrexham
Hodnotenie sa pripravuje
PRPRRVRVRPNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 15
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané4/9
Altrincham
Hodnotenie sa pripravuje
VVRPVPVPPRNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 11
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané5/9
Wrexham vs Altrincham Fakty o zápase
Wrexham
2V-5R-3P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 44%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 50%5
Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 44%4
Neplatné 22%2
Prehra 33%3
Altrincham
4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 10 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.0 za, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 55%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prehra 40%4
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 55%5
Neplatné 0%0
Prehra 44%4
Posledné
| Wrexham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Altrincham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Wrexham | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Altrincham | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 16,
Priemer: 2.44,
Sm. odch.: 1.32, Medián: 3,
Modus: 3,
Viac: 56%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Wrexham vs Altrincham Časové rozloženie gólov/rohov
Wrexham vs Altrincham Vzájomné zápasy
Wrexham vs Altrincham Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Wrexham Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-15 | 3 Braintree Town |
1 - 0
1 - 0
|
Wrexham 5 1 | P | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-12 | 3 Woking |
0 - 1
1 - 1
|
Wrexham 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-09 | 1 Wrexham |
3 - 0
3 - 0
|
Woking 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-01 | Wrexham |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax 2 | R | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - FA Cup - kvalifikácia | 2014-10-28 | Wrexham |
2 - 1
5 - 2
|
Macclesfield 2 1 | V | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Anglicko - FA Cup - kvalifikácia | 2014-10-24 | 3 Macclesfield |
1 - 0
1 - 1
|
Wrexham 3 | R |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-18 | 3 Lincoln City |
0 - 1
1 - 1
|
Wrexham 2 | R | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-11 | 1 2 Wrexham |
0 - 1
0 - 1
|
Grimsby 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-07 | 1 2 Halifax |
1 - 0
2 - 2
|
Wrexham 1 | R | -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
0-14 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-04 | 2 Torquay |
0 - 1
2 - 1
|
Wrexham 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-30 | Wrexham |
0 - 0
1 - 0
|
Kidderminster 4 | V | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-27 | Wrexham |
2 - 0
3 - 0
|
Eastleigh 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-22 | 2 Chester |
0 - 1
2 - 1
|
Wrexham 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-16 | 3 Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-09 | 4 Bristol Rovers |
1 - 0
1 - 0
|
Wrexham 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-06 | Forest Green |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-30 | Wrexham |
1 - 1
1 - 2
|
Woking | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-25 | Wrexham |
1 - 1
2 - 2
|
Macclesfield | R | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-23 | Alfreton Town |
1 - 3
2 - 3
|
Wrexham | V | Viac |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | |||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-09 | Dartford |
0 - 1
1 - 2
|
Wrexham | V | Viac |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Altrincham Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-15 | Altrincham |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby 2 | R | +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-12 | 2 AFC Telford |
1 - 0
2 - 1
|
Altrincham 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - FA Cup | 2014-11-09 | 3 Blyth Spartans |
1 - 0
4 - 1
|
Altrincham 2 | P | +0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-04 | 1 Lincoln City |
0 - 1
1 - 2
|
Altrincham 2 | V | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-11-01 | Altrincham |
0 - 1
0 - 1
|
Alfreton Town | P | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-18 | 3 Altrincham |
1 - 0
1 - 0
|
Braintree Town 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
7-7 (14) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-11 | 1 Altrincham |
0 - 0
0 - 3
|
Woking 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-07 | Grimsby |
0 - 0
0 - 0
|
Altrincham 2 | R | -1.0 | Menej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-10-04 | 3 Halifax |
0 - 1
1 - 3
|
Altrincham 1 | V | -1.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-30 | 3 Altrincham |
0 - 0
1 - 0
|
Macclesfield 2 | V | Menej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-16 | 2 Kidderminster |
2 - 0
4 - 0
|
Altrincham 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-09 | 2 Alfreton Town |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham | R | 0.0 | Menej | 10.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-09-06 | Altrincham |
1 - 0
2 - 1
|
Dartford | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-30 | Nuneaton |
1 - 0
2 - 1
|
Altrincham | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-25 | Altrincham |
0 - 1
0 - 1
|
Gateshead | P | Menej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | |||
| Anglicko - Conference Premier | 2014-08-12 | Altrincham |
0 - 1
1 - 2
|
Lincoln City | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.75 | 3.75 | 4.33 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

