so, Feb 22, 2025 · 17:15
Westerlo [12]
2 1
1 - 3
Celý zápas · Polčas 1-0
Charleroi [8]
9 1
NajstaršieNedávne
PPPVVR
2.50
3.40
2.50
NedávneNajstaršie
PRVRRP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
Menej 10.0
Rohy spolu
0.0
Charleroi
Westerlo
PPRPPPPVVRNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Charleroi
VPVVPRRVRPNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Westerlo

2V-2R-6P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 20 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 2.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 20%2 Prehra 60%6
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Rohy spolu 10.0
Viac 40%4 Neplatné 10%1 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prehra 50%5
Charleroi

4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 0.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 40%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prehra 30%3
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 10.0
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
Posledné
Westerlo
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Charleroi
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Westerlo
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Charleroi
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Westerlo Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-09 2 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Westerlo P 0.0, -0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-01 1 Westerlo
0 - 0
0 - 1
Charleroi 4 P 0.0, -0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2023-11-25 3 Charleroi
0 - 1
3 - 2
Westerlo 2 P -0.5 Viac 10.5
Belgicko - 1. divízia A 2023-04-01 2 Westerlo
1 - 2
2 - 3
Charleroi 5 P 0.0, -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2022-09-17 Charleroi
1 - 2
2 - 3
Westerlo V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Belgicko - Pohár 2021-02-03 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Westerlo P -1.0 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Belgicko - Európska liga UEFA - play-off 2019-05-15 3 Westerlo
0 - 1
0 - 2
Charleroi 2 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgicko - Európska liga UEFA - play-off 2019-04-14 Charleroi
0 - 0
2 - 0
Westerlo 2 1 P -0.5 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2017-02-11 2 Charleroi
0 - 1
2 - 1
Westerlo 1 P -1.0 Viac 10.0 Menej
8-0 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Belgicko - 1. divízia A 2016-10-22 Westerlo
0 - 0
0 - 0
Charleroi 1 R +0.5 Menej 10.0 Menej
2-5 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2015-12-19 1 Westerlo
1 - 1
2 - 1
Charleroi 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Push
7-3 (10) 5-3 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2015-08-22 3 Charleroi
0 - 0
0 - 0
Westerlo 1 R -1.0 Menej 10.5 Viac
10-4 (14) 9-2 (11) 5 (5-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2014-11-29 2 Westerlo
1 - 1
2 - 3
Charleroi 2 P 0.0 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Fínsko - Kolmonen 2014-08-02 Charleroi
2 - 2
2 - 3
Westerlo V Viac 10.0 Viac
11-3 (14) 4-2 (6) 2 (2-0) 5 (4-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Westerlo Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2025-02-16 1 Cercle Brugge
0 - 1
1 - 1
Westerlo 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.5
Belgicko - 1. divízia A 2025-02-09 2 Westerlo
2 - 1
4 - 2
Standard Liege 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-02-02 1 3 KV Kortrijk
1 - 0
1 - 2
Westerlo 5 1 V 0.0, +0.5 Push 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-01-25 1 Westerlo
0 - 2
1 - 2
Genk 3 P 0.0, +0.5 Menej 10.5
Belgicko - 1. divízia A 2025-01-19 3 Antverpy
1 - 1
3 - 2
Westerlo 4 P -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-01-11 Westerlo
1 - 1
1 - 2
Sint-Truidense 3 P -0.5 Push 10.5 Viac
10-1 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-26 Club Brugge
2 - 1
4 - 3
Westerlo 2 P -1.5, -2.0 Viac 10.5 Menej
1-8 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-20 2 Westerlo
0 - 1
1 - 1
KV Mechelen 1 R 0.0 Menej 10.0 Viac
10-17 (27) 5-9 (14) 6 (2-4) 5 (1-4)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-15 2 Union Saint Gilloise
2 - 0
3 - 1
Westerlo 3 P -1.0, -1.5 Viac 10.5 Viac
15-6 (21) 8-2 (10) 3 (3-0) 5 (2-3)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-08 1 FCV Dender EH
1 - 0
1 - 0
Westerlo 2 P 0.0 Menej 9.5 Menej
3-5 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgicko - Pohár 2024-12-05 2 Anderlecht
3 - 1
4 - 1
Westerlo 1 P -1.5 Viac 9.5 Viac
7-4 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-01 3 Westerlo
1 - 1
2 - 2
Gent 2 R 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
7-4 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-24 2 Westerlo
0 - 0
4 - 0
KV Kortrijk V -0.5, -1.0 Viac 10.5 Viac
8-6 (14) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-09 2 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Westerlo P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-01 1 Westerlo
1 - 0
2 - 0
FCV Dender EH 2 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
4-5 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2024-10-29 1 Westerlo
0 - 0
2 - 1
RWD Molenbeek 1 V -0.5, -1.0 Push
5-2 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-10-26 2 Sint-Truidense
0 - 0
2 - 0
Westerlo 3 P 0.0 Menej 10.0 Viac
8-6 (14) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-10-04 1 Westerlo
0 - 1
2 - 2
KFCO Beerschot Wilrijk 2 R -1.5 Viac 10.0 Viac
13-4 (17) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-09-28 1 Standard Liege
0 - 1
1 - 2
Westerlo 7 V 0.0 Viac 9.5 Viac
11-2 (13) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-09-21 4 Westerlo
0 - 0
1 - 2
Antverpy 1 P 0.0, +0.5 Push 10.0 Viac
10-8 (18) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-09-14 3 Anderlecht
1 - 1
2 - 2
Westerlo 5 R -0.5, -1.0 Viac 10.0 Menej
3-4 (7) 1-3 (4) 3 (1-2) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-30 1 Genk
0 - 0
1 - 0
Westerlo 4 P -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
0-1 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-24 3 Westerlo
1 - 1
1 - 1
OH Leuven 2 R 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
7-6 (13) 4-1 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-18 2 Gent
3 - 1
4 - 1
Westerlo 1 P -0.5 Viac 10.0 Viac
7-5 (12) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-10 4 Westerlo
3 - 1
4 - 3
Union Saint Gilloise 3 V +0.5 Viac 10.0 Viac
5-6 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-03 4 KV Mechelen
0 - 2
2 - 4
Westerlo 4 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
8-4 (12) 3-4 (7) 4 (1-3) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-07-28 Westerlo
1 - 0
3 - 0
Cercle Brugge 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Viac
6-7 (13) 3-2 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2024-07-09 Servette
1 - 2
3 - 2
Westerlo P -0.5 Viac 8.5 Menej
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2024-07-06 Young Boys
0 - 1
0 - 1
Westerlo V -1.0, -1.5 Menej 9.0 Push
6-3 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-25 2 3 OH Leuven
0 - 2
1 - 2
Westerlo 5 V -0.5 Menej 10.5 Menej
1-6 (7) 1-4 (5) 3 (0-3) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Charleroi Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2025-02-16 1 Charleroi
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 3 P 0.0 Menej 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2025-02-09 2 KFCO Beerschot Wilrijk
1 - 0
1 - 1
Charleroi 1 R +0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-02-01 1 Charleroi
3 - 0
5 - 0
FCV Dender EH 1 2 V -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-01-25 1 2 Charleroi
1 - 1
1 - 1
Cercle Brugge 1 R -0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-01-17 1 Gent
0 - 1
1 - 1
Charleroi 1 R 0.0, -0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2025-01-11 4 Charleroi
1 - 0
1 - 2
Union Saint Gilloise 3 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
1-8 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-26 1 KV Kortrijk
0 - 1
0 - 1
Charleroi 3 V +0.5 Menej 10.0 Viac
8-10 (18) 4-4 (8) 2 (0-2) 7 (3-4)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-21 1 Charleroi
1 - 0
2 - 1
Sint-Truidense 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Viac
12-5 (17) 5-2 (7) 2 (2-0) 4 (3-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-14 2 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
Charleroi 2 2 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
3-5 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-12-08 2 Antverpy
0 - 1
1 - 3
Charleroi 2 V -0.5 Viac 9.5 Viac
7-5 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-30 1 Charleroi
0 - 1
1 - 1
Standard Liege 2 R -0.5 Push 10.0 Menej
8-1 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-23 1 Genk
0 - 0
3 - 0
Charleroi 2 P -1.0 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-09 2 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Westerlo V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
6-3 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-11-03 3 Cercle Brugge
0 - 0
2 - 0
Charleroi 3 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
9-4 (13) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2024-10-29 1 Patro Eisden Maasmechelen
2 - 0
4 - 1
Charleroi P +0.5 Viac
6-3 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-10-26 Charleroi
0 - 2
0 - 2
OH Leuven 3 P -0.5 Menej 10.0 Viac
9-5 (14) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-10-20 3 Standard Liege
2 - 0
2 - 1
Charleroi 2 P 0.0 Viac 9.5 Viac
5-5 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-10-05 2 FCV Dender EH
0 - 0
1 - 0
Charleroi 2 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
0-7 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-09-27 3 Charleroi
0 - 0
1 - 1
Club Brugge 1 1 R +0.5 Menej 9.5 Viac
4-6 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-09-21 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Charleroi 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-09-15 1 Charleroi
1 - 0
3 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk V -1.0, -1.5 Viac 9.5 Viac
7-5 (12) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-31 1 KV Mechelen
3 - 2
5 - 2
Charleroi 3 P 0.0 Viac 10.0 Menej
0-7 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-25 1 Charleroi
1 - 0
1 - 0
KV Kortrijk 3 V -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
4-2 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-16 1 Union Saint Gilloise
0 - 0
1 - 0
Charleroi 4 P -0.5 Menej 9.5 Menej
5-4 (9) 4-2 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-11 3 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Gent 1 V 0.0 Menej 10.0 Menej
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2024-08-04 2 Francs Borains
0 - 2
1 - 2
Charleroi 1 V 0.0, +0.5 Push
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-08-03 1 Sint-Truidense
0 - 4
1 - 4
Charleroi 1 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-07-28 5 Charleroi
0 - 1
0 - 1
Antverpy 2 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
5-6 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Európa - priateľské zápasy 2024-06-28 2 RAEC Mons
0 - 1
0 - 3
Charleroi V +1.5, +2.0 Menej 9.0 Viac
7-8 (15) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-11 Charleroi
2 - 0
3 - 1
KV Kortrijk 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Push
5-5 (10) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.5 3.4 2.5
Polčas 3.2 2.3 3.1
Ázijský hendikep
Celý (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.0) [email protected] Menej@2
Polčas (5.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 3 , Roh: 2 - 9

Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0

4
Strely na bránu
4
4
Strely mimo
9
86
Útok
148
37
Nebezpečný útok
96
40
Držanie lopty %
60

Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 3 Polčas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

4
Strely na bránu
0
0
Strely mimo
3
46
Útok
74
9
Nebezpečný útok
45
40
Držanie lopty %
60
  • 20' - 1st Corner - Charleroi
  • 31' - 2nd Corner - Westerlo
  • 31' - 1st Goal - Westerlo
  • 38' - 3rd Corner - Charleroi
  • Race to 3 Corners - Charleroi
  • 40' - 4th Corner - Charleroi
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 51' - 5th Corner - Charleroi
  • 53' - 1st Yellow Card - Westerlo
  • 56' - 2nd Goal - Charleroi
  • 58' - 2nd Yellow Card - Charleroi
  • 62' - 3rd Goal - Charleroi
  • 63' ~ Substitution ~ Dragsnes ~ Nzita ~(Charleroi)
  • 69' ~ Substitution ~ Slimani ~ Van Den Keybus ~(Westerlo)
  • Race to 5 Corners - Charleroi
  • 77' - 7th Corner - Charleroi
  • 78' - 8th Corner - Charleroi
  • Race to 7 Corners - Charleroi
  • 78' - 9th Corner - Charleroi
  • 81' - 10th Corner - Charleroi
  • Race to 9 Corners - Charleroi
  • 82' - 11th Corner - Charleroi
  • 81' ~ Substitution ~ Youlley ~ Yow ~(Westerlo)
  • 83' ~ Substitution ~ Camara ~ Petris ~(Charleroi)
  • 84' ~ Substitution ~ Bernier ~ Guiagon ~(Charleroi)
  • 87' ~ Substitution ~ Bayram ~ Sakamoto ~(Westerlo)
  • 87' ~ Substitution ~ Fixelles ~ Alcocer ~(Westerlo)
  • 89' ~ Substitution ~ Keita ~ Titraoui ~(Charleroi)
  • 90+3' - 4th Goal - Charleroi
  • 1-3 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia