Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
-0.75
Velez CF
Velez CF vs Antequera Profil tímov
Velez CF
RVRVRVVRVRNedávneZlepšenie+0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 12
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané5/9
Antequera
PVRVPPVRVRNedávneStabilné+0.4 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané4/8
Velez CF vs Antequera Fakty o zápase
Velez CF
6V-4R-0P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 55%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 60%6
Remíza 40%4
Prehra 0%0
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 55%5
Neplatné 11%1
Prehra 33%3
Antequera
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 18 strelenými a 11 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.8 za, 1.1 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%4
Neplatné 12%1
Prehra 37%3
Posledné
| Velez CF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Antequera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Velez CF | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Antequera | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 34,
Priemer: 2.62,
Sm. odch.: 1.50, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 44%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Velez CF vs Antequera Časové rozloženie gólov/rohov
Velez CF vs Antequera Vzájomné zápasy
Velez CF vs Antequera Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Velez CF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2016-01-03 | Velez CF |
0 - 0
0 - 0
|
CD El Ejido | R | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-12-20 | Velez CF |
2 - 0
3 - 1
|
River Melilla CF 2 | V | -2.0, -2.5 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-12-13 | 1 5 Martos CD |
1 - 0
1 - 1
|
Velez CF 4 | R | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-10-25 | 3 Malaga B |
0 - 2
1 - 3
|
Velez CF 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-10-11 | 3 Velez CF |
1 - 0
1 - 0
|
Maracena 1 | V | -2.0 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-10-04 | 2 6 Los Villares |
2 - 1
4 - 4
|
Velez CF 3 | R |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-09-20 | 1 6 Alhaurin Torre |
0 - 0
2 - 3
|
Velez CF 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-09-06 | 3 Loja |
0 - 0
0 - 0
|
Velez CF 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-08-30 | 1 6 Velez CF |
1 - 0
3 - 0
|
CD Rincon 4 | V | -0.5 | Viac |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-08-15 | 3 Velez CF |
1 - 0
1 - 0
|
College Europa 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-05-10 | 3 Espanol Alquian |
1 - 1
1 - 1
|
Velez CF | R |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-05-03 | 4 Velez CF |
1 - 0
2 - 1
|
Atletico Mancha Real 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-11 (17) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-04-26 | 1 Linares Deportivo |
0 - 0
2 - 0
|
Velez CF 1 | P | -1.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-04-19 | 4 Velez CF |
0 - 0
0 - 1
|
Atletico Malagueno 1 | P | +0.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-29 | 1 3 Velez CF |
0 - 1
1 - 1
|
CD El Ejido 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-22 | 3 Alhaurin Torre |
0 - 0
1 - 3
|
Velez CF 4 | V | -0.5 | Viac |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-01-04 | 7 Maracena |
0 - 0
1 - 0
|
Velez CF 4 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-12-28 | 1 4 Martos CD |
2 - 0
4 - 0
|
Velez CF 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-11-16 | CD El Ejido |
0 - 0
4 - 4
|
Velez CF | R | +0.5 | Viac |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-10-26 | 3 Los Villares |
0 - 0
0 - 0
|
Velez CF 3 1 | R | +0.5 | Menej |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-10-11 | 4 Loja |
0 - 1
1 - 1
|
Velez CF 4 | R | -0.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-09-28 | 3 Atarfe Ind CF |
0 - 1
0 - 2
|
Velez CF 5 | V | Menej |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Antequera Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-12-27 | 2 Antequera |
0 - 0
1 - 1
|
CD El Palo 2 | R | -0.5 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-12-19 | 1 6 Alhaurin Torre |
0 - 1
1 - 3
|
Antequera 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-11-14 | 2 Maracena |
0 - 1
1 - 1
|
Antequera 3 | R | +1.5, +2.0 | Menej |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-10-11 | 1 2 CD Ronda |
0 - 1
0 - 3
|
Antequera 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-09-13 | 3 Atletico Mancha Real |
1 - 0
2 - 0
|
Antequera 3 1 | P | 8.5 |
|
|||||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-09-06 | 1 4 Antequera |
0 - 1
0 - 2
|
Malaga B 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-08-30 | 4 Espanol Alquian |
0 - 1
0 - 4
|
Antequera 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2015-08-06 | 1 4 Antequera |
0 - 0
1 - 3
|
Granada CF B 3 | P |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-05-17 | Villacarrillo |
0 - 0
0 - 0
|
Antequera | R | 0.0 | Menej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-05-10 | 1 Antequera |
1 - 0
5 - 1
|
Atarfe Ind CF 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
10-7 (17) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-05-03 | 2 CD Ronda |
0 - 0
3 - 1
|
Antequera 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-04-19 | 1 Antequera |
0 - 1
0 - 2
|
UD San Pedro 2 | P | +0.5 | Menej |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-04-12 | 3 CD Huetor Tajar |
0 - 0
0 - 1
|
Antequera 3 | V | -1.0 | Menej |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-28 | 3 Antequera |
1 - 0
3 - 0
|
Maracena 4 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Viac |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-22 | 3 Martos CD |
2 - 1
3 - 2
|
Antequera 5 1 | P | -1.5 | Viac |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-15 | 1 2 Antequera |
1 - 1
3 - 2
|
Espanol Alquian 3 | V | -0.5 | Viac |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-08 | 1 Atletico Mancha Real |
1 - 0
1 - 0
|
Antequera 5 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-03-01 | 1 5 Antequera |
2 - 1
2 - 2
|
Linares Deportivo 3 | R | +1.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-02-22 | 2 Malaga B |
1 - 0
1 - 0
|
Antequera 7 2 | P | -1.5 | Menej |
|
13-1 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-02-15 | 2 Antequera |
1 - 0
2 - 0
|
Atlético Melilla 5 | V | -0.5 | Menej |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-02-01 | 1 4 Antequera |
1 - 0
2 - 2
|
Alhaurin Torre 2 1 | R | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-01-18 | 1 4 Antequera |
1 - 1
1 - 4
|
Los Villares 5 | P | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2015-01-04 | 3 Antequera |
0 - 0
0 - 1
|
Loja 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-12-21 | 3 Atarfe Ind CF |
1 - 1
1 - 1
|
Antequera 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-10 (17) | 4-8 (12) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-12-14 | 4 Antequera |
1 - 1
1 - 2
|
CD Ronda 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-12-07 | 4 Antequera |
1 - 0
2 - 0
|
Guadix CF 2 | V | 0.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-11-23 | Antequera |
0 - 0
1 - 0
|
CD Huetor Tajar | V | Menej |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-11-16 | 6 Maracena |
1 - 0
2 - 0
|
Antequera 3 | P | Menej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-11-09 | 5 Antequera |
0 - 0
0 - 0
|
Martos CD 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španielsko - Tercera - skupina 9 | 2014-11-02 | 4 Espanol Alquian |
0 - 1
1 - 1
|
Antequera 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.72 | 3.5 | 4 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 8 - 5
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
-
6' - 1st Corner - Velez CF -
8' - 2nd Corner - Velez CF - Race to 3 Corners - Velez CF
-
20' - 3rd Corner - Velez CF -
21' - 4th Corner - Velez CF -
22' - 5th Corner - Antequera -
23' - 1st Yellow Card - Antequera -
25' - 1st Goal - Velez CF - Race to 5 Corners - Velez CF
-
27' - 6th Corner - Velez CF -
44' - 2nd Yellow Card - Velez CF -
45+2' - 3rd Yellow Card - Velez CF -
45+2' - 2nd Goal - Antequera -
1-1 score at the end of First Half -
52' - 7th Corner - Velez CF -
55' - 8th Corner - Antequera -
57' - 4th Yellow Card - Velez CF - Race to 7 Corners - Velez CF
-
61' - 9th Corner - Velez CF -
63' - 10th Corner - Antequera -
63' - 11th Corner - Antequera -
74' - 5th Yellow Card - Velez CF -
76' - 6th Yellow Card - Antequera -
76' - Red Card - Antequera -
80' - 7th Yellow Card - Velez CF -
90+1' - 12th Corner - Velez CF -
90+2' - 13th Corner - Antequera -
1-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5
