pi, Sep 22, 2017 · 19:45
UCD [3]
4
1 - 0
Celý zápas · Polčas 0-0
Cobh Ramblers [2]
7 2
NajstaršieNedávne
PPVPRR
2.15
3.40
3.30
NedávneNajstaršie
PVVPVV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Viac 8.5
Rohy spolu
+0.25
Cobh Ramblers
UCD
PVPRPPVPRRNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Cobh Ramblers
VPVPVVPVVPNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Posledné
UCD
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Cobh Ramblers
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
UCD
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Cobh Ramblers
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

UCD Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Írsko - First Division 2017-07-15 2 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 0
UCD P 0.0 Menej 9.0
Írsko - First Division 2017-05-19 UCD
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 2 P -0.5 Menej 9.0
Írsko - First Division 2016-09-16 UCD
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 2 P -0.5 Menej 10.0
Írsko - First Division 2016-07-23 4 Cobh Ramblers
0 - 1
1 - 1
UCD 3 R 0.0, +0.5 Menej 10.0
Írsko - First Division 2016-05-13 1 UCD
0 - 0
3 - 1
Cobh Ramblers 3 V -0.5 Viac 10.0
Írsko - First Division 2016-03-26 3 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 2
UCD 1 V 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
3-7 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Írsko - First Division 2015-08-14 1 UCD
0 - 0
3 - 0
Cobh Ramblers V -1.5 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2015-06-27 2 Cobh Ramblers
0 - 1
1 - 1
UCD 1 1 R +0.5, +1.0 Menej 10.0 Viac
9-4 (13) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Írsko - First Division 2015-04-24 2 UCD
1 - 0
1 - 1
Cobh Ramblers 3 R -1.0, -1.5 Menej
5-6 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 7 (3-4)
Írsko - First Division 2015-03-07 5 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 3
UCD 3 1 V 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
8-5 (13) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
UCD Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Írsko - Leinster Senior Cup 2017-09-19 1 UCD
1 - 0
1 - 1
Dundalk 2 R +1.0 Menej
Írsko - First Division 2017-09-16 1 Longford Town
1 - 0
1 - 1
UCD R -0.5 Menej 9.0
Írsko - Leinster Senior League 2017-09-11 Swords Celtic FC
0 - 0
2 - 0
UCD 1 P 0.0, -0.5 Menej
Írsko - First Division 2017-09-01 UCD
0 - 0
1 - 0
Wexford Youths 1 V -1.0, -1.5 Menej 9.0
Írsko - First Division 2017-08-18 3 Waterford FC
1 - 0
1 - 0
UCD 1 P -1.0, -1.5 Menej 10.0
Írsko - FAI Cup 2017-08-11 4 Cabinteely FC
1 - 0
3 - 1
UCD 3 P 0.0, -0.5 Viac 8.5 Viac
2-8 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2017-08-04 4 Shelbourne
1 - 0
1 - 1
UCD 2 R 0.0 Menej 9.0 Push
5-4 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2017-07-28 1 UCD
0 - 1
2 - 3
Cabinteely FC 3 P -0.5, -1.0 Viac 9.0 Menej
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-07-21 1 UCD
2 - 0
4 - 0
Athlone Town 2 V -1.5 Viac 9.5 Menej
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Írsko - First Division 2017-07-15 2 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 0
UCD P 0.0 Menej 9.0 Menej
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2017-07-12 UCD
3 - 0
4 - 1
Charlton V +1.5, +2.0 Viac 10.0 Viac
1-11 (12) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Írsko - First Division 2017-07-07 2 UCD
0 - 0
0 - 0
Longford Town 2 R -0.5 Menej 9.5 Menej
1-2 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-06-30 2 Wexford Youths
0 - 0
0 - 0
UCD R +1.0 Menej 9.0 Menej
0-8 (8) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2017-06-23 2 UCD
1 - 0
3 - 2
Waterford FC 3 V 0.0, +0.5 Viac
0-3 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2017-06-16 1 UCD
1 - 0
1 - 2
Shelbourne 4 P -0.5 Viac 9.0 Viac
9-8 (17) 5-0 (5) 4 (4-0) 2 (0-2)
Írsko - First Division 2017-06-01 2 2 Cabinteely FC
2 - 1
3 - 3
UCD R 0.0 Viac 9.0 Push
3-6 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Írsko - First Division 2017-05-26 1 Athlone Town
0 - 0
0 - 2
UCD 2 V +0.5, +1.0 Menej 9.5 Viac
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Írsko - Leinster Senior League 2017-05-21 3 UCD
0 - 1
1 - 2
Firhouse Clover FC 1 P 0.0 Viac
10-4 (14) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Írsko - First Division 2017-05-19 UCD
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 2 P -0.5 Menej 9.0 Menej
4-2 (6) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-05-13 Longford Town
0 - 1
0 - 1
UCD V 0.0 Menej 9.5 Menej
6-2 (8) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Írsko - Leinster Senior League 2017-05-10 1 Bluebell United
2 - 0
2 - 0
UCD 1 P -1.0, -1.5 Menej
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Írsko - Leinster Senior Cup 2017-05-09 UCD
1 - 0
2 - 1
Cabinteely FC 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.0 Push
3-6 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 4 (1-3)
Írsko - First Division 2017-05-05 UCD
0 - 0
2 - 0
Wexford Youths 2 V -1.0 Menej
4-6 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Írsko - First Division 2017-04-28 4 Waterford FC
0 - 1
1 - 1
UCD 1 R -0.5, -1.0 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Írsko - Leinster Senior League 2017-04-23 1 3 UCD
1 - 0
1 - 1
Killester United 5 1 R 0.0 Menej
8-4 (12) 5-3 (8) 5 (2-3) 1 (1-0)
Írsko - First Division 2017-04-21 2 Shelbourne
0 - 0
0 - 1
UCD 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
6-1 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Írsko - Ligový pohár 2017-04-17 1 Dundalk
0 - 1
1 - 1
UCD 2 R -2.0, -2.5 Menej 9.5 Viac
11-2 (13) 4-2 (6) 2 (0-2) 2 (2-0)
Írsko - First Division 2017-04-14 2 UCD
1 - 2
2 - 2
Cabinteely FC 3 R -1.0 Viac 9.0 Menej
2-6 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Írsko - First Division 2017-04-08 1 UCD
2 - 1
4 - 1
Athlone Town V -0.5, -1.0 Viac 9.0 Menej
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Írsko - Leinster Senior League 2017-04-05 1 Tolka Rovers
0 - 3
1 - 5
UCD V 0.0, +0.5 Viac
8-7 (15) 3-4 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Cobh Ramblers Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Írsko - First Division 2017-09-16 2 Cobh Ramblers
0 - 1
0 - 3
Cabinteely FC 2 P -0.5, -1.0 Viac 8.5
Írsko - First Division 2017-09-01 3 Athlone Town
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 2 V +1.5 Menej 9.0
Írsko - First Division 2017-08-18 1 Shelbourne
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 1 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.0
Írsko - FAI Cup 2017-08-12 Cobh Ramblers
0 - 3
0 - 3
Limerick 1 P +0.5 Viac 9.0
Írsko - First Division 2017-08-05 Cobh Ramblers
1 - 0
2 - 0
Longford Town V 0.0, -0.5 Menej 9.0
Írsko - First Division 2017-07-28 2 4 Wexford Youths
0 - 1
0 - 2
Cobh Ramblers 3 V 0.0, +0.5 Menej 9.0 Viac
7-3 (10) 2-2 (4) 3 (2-1) 2 (2-0)
Írsko - First Division 2017-07-21 3 Waterford FC
0 - 0
4 - 0
Cobh Ramblers 2 P -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
4-0 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Írsko - First Division 2017-07-15 2 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 0
UCD V 0.0 Menej 9.0 Menej
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Írsko - First Division 2017-07-07 5 Cabinteely FC
1 - 0
2 - 1
Cobh Ramblers 2 1 P 0.0 Viac 9.0 Viac
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2017-07-05 Cobh Ramblers
0 - 4
0 - 5
Norwich P +2.0, +2.5 Viac 9.5 Menej
0-8 (8) 0-6 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Írsko - First Division 2017-07-01 1 2 Cobh Ramblers
3 - 0
3 - 1
Athlone Town 2 V -1.5 Viac 9.0 Menej
5-2 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-06-24 4 Cobh Ramblers
0 - 0
0 - 1
Shelbourne 2 P -0.5 Menej 9.0 Menej
1-7 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Írsko - First Division 2017-06-17 Longford Town
1 - 0
2 - 1
Cobh Ramblers 3 P 0.0 Viac 9.0 Menej
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Írsko - First Division 2017-06-02 3 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 0
Wexford Youths 4 1 V -1.0, -1.5 Menej 9.0 Menej
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Írsko - First Division 2017-05-27 1 Cobh Ramblers
0 - 0
0 - 0
Waterford FC 3 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
2-7 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Írsko - First Division 2017-05-19 UCD
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 2 V -0.5 Menej 9.0 Menej
4-2 (6) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-05-12 1 Cobh Ramblers
1 - 0
2 - 0
Cabinteely FC 1 V 0.0, -0.5 Menej
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Írsko - First Division 2017-05-05 Athlone Town
0 - 0
2 - 1
Cobh Ramblers 1 1 P +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
2-3 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2017-04-28 1 1 Shelbourne
0 - 0
0 - 1
Cobh Ramblers 2 V -0.5 Menej 9.0 Push
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Írsko - First Division 2017-04-22 1 Cobh Ramblers
0 - 0
2 - 0
Longford Town 1 V 0.0 Menej 9.5 Viac
5-6 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Írsko - Ligový pohár 2017-04-17 1 Waterford FC
1 - 0
2 - 0
Cobh Ramblers 1 P -1.0, -1.5 Menej 10.5 Menej
5-5 (10) 5-3 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Írsko - First Division 2017-04-14 4 Wexford Youths
1 - 1
1 - 2
Cobh Ramblers 1 V 0.0, +0.5 Viac
9-7 (16) 2-5 (7) 1 (1-0) 5 (5-0)
Írsko - First Division 2017-04-07 2 Waterford FC
1 - 0
2 - 1
Cobh Ramblers 3 P -1.0, -1.5 Viac 9.5 Menej
2-3 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Írsko - Ligový pohár 2017-04-04 2 Cobh Ramblers
0 - 0
2 - 0
Avondale United V -1.0, -1.5 Menej
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Írsko - First Division 2017-03-25 3 Cabinteely FC
1 - 0
4 - 1
Cobh Ramblers 1 P 0.0 Viac 9.0 Menej
6-1 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-03-18 3 Cobh Ramblers
2 - 0
5 - 1
Athlone Town 2 V -0.5 Viac 9.5 Viac
5-5 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Írsko - First Division 2017-03-11 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 1
Shelbourne 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
2-0 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Írsko - First Division 2017-03-04 Longford Town
0 - 0
1 - 3
Cobh Ramblers 3 V -1.0 Viac 9.5 Viac
8-4 (12) 6-2 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Írsko - First Division 2017-02-25 1 Cobh Ramblers
0 - 0
1 - 1
Wexford Youths 4 R -0.5 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 5 (2-3)
Európa - priateľské zápasy 2017-02-08 Cobh Ramblers
0 - 1
1 - 3
Cork City P +1.5, +2.0 Viac 10.0 Viac
2-10 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 2.15 3.4 3.3
Polčas 2.75 2.1 3.5
Ázijský hendikep
Celý (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (8.5) [email protected] Menej@2
Polčas (4.0) [email protected] Menej@2
Góly spolu
Celý (2.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 7

Roh: 8.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5

5
Strely na bránu
5
10
Strely mimo
6
55
Útok
56
33
Nebezpečný útok
38
51
Držanie lopty %
49

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 4 Polčas

Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

2
Strely na bránu
3
4
Strely mimo
4
29
Útok
24
16
Nebezpečný útok
18
58
Držanie lopty %
42
  • 24' - 1st Corner - Cobh Ramblers
  • 30' - 2nd Corner - UCD
  • 33' - 3rd Corner - Cobh Ramblers
  • Race to 3 Corners - Cobh Ramblers
  • 33' - 4th Corner - Cobh Ramblers
  • 34' - 5th Corner - Cobh Ramblers
  • 38' - 6th Corner - UCD
  • 0-0 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - Cobh Ramblers
  • 53' - 7th Corner - Cobh Ramblers
  • 58' - 1st Yellow Card - Cobh Ramblers
  • 59' - 1st Goal - UCD
  • 68' - 2nd Yellow Card - Cobh Ramblers
  • 69' - 8th Corner - UCD
  • 69' - 9th Corner - UCD
  • 86' - 10th Corner - Cobh Ramblers
  • 89' - 11th Corner - Cobh Ramblers
  • Race to 7 Corners - Cobh Ramblers
  • 1-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia