št, Nov 26, 2026 · 20:00
20d 07:41:31
NajstaršieNedávne
PPPVRV
3.90
3.50
1.80
NedávneNajstaršie
VPRVPV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.75
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.5
Torreense
73Celkom
TorreensePortugalsko - Segunda Liga · Sila v porovnaní s 22 tímami ligy, posledných 365 dní
Útok64 Obrana92 Rohy získané48 2. polčas74 Forma doma80 Aktuálna forma80
Silná stránkaObranaSlabá stránkaRohy získané
PVRVPPPVRVNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/10
94Celkom
CelticŠkótsko - Premiership · Sila v porovnaní s 13 tímami ligy, posledných 365 dní
Útok94 Obrana94 Rohy získané99 2. polčas94 Forma vonku99 Aktuálna forma82
Silná stránkaRohy získanéSlabá stránkaAktuálna forma
PPVPVPVRPVNedávnePokles-0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 3/10
Torreense

4V-2R-4P v posledných 10 zápasoch, s 10 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.0 za, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prehra 40%4
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prehra 40%4
Celtic

4V-1R-5P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 18 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 1.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prehra 50%5
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prehra 60%6
Posledné
Torreense
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celtic
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Torreense
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Celtic
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Žiadne údaje

Torreense Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európska liga UEFA 2026-11-05 1 2 Torreense
1 - 1
3 - 2
Ararat Armenia 5 1 V -0.5, -1.0 Viac 9.0
Portugalsko - Segunda Liga 2026-10-31 3 Portimonense
0 - 0
0 - 0
Torreense 4 R 0.0 Menej 9.5
Portugalsko - Segunda Liga 2026-10-26 3 Torreense
1 - 0
1 - 0
Amarante 4 V -0.5 Menej 9.0
Európska liga UEFA 2026-10-22 4 Ferencvarosi TC
1 - 1
4 - 1
Torreense 2 P -1.0, -1.5 Viac 9.0
Európska liga UEFA 2026-10-15 1 Torreense
1 - 0
1 - 2
Sunderland 3 P +1.5, +2.0 Push 9.5
Portugalsko - Segunda Liga 2026-10-10 1 4 Tondela
0 - 0
1 - 0
Torreense 3 2 P 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
8-2 (10) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2026-09-17 1 Lillestrom
0 - 1
1 - 2
Torreense 4 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Viac
11-2 (13) 7-1 (8) 4 (4-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-09-11 1 Torreense
0 - 0
0 - 0
Leixoes 2 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
9-2 (11) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (4-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-09-05 2 Benfica B
0 - 1
0 - 2
Torreense V 0.0 Menej 9.0 Menej
4-3 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-08-29 1 Torreense
0 - 2
0 - 3
Vizela 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
8-3 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-08-22 2 Lusitania Lourosa
1 - 0
2 - 2
Torreense 3 R 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
3-5 (8) 2-1 (3) 3 (2-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-08-15 1 4 Torreense
0 - 2
2 - 2
Penafiel 3 R -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
3-2 (5) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-08-09 1 SC Farense
0 - 0
2 - 1
Torreense 1 P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Viac
10-3 (13) 7-3 (10) 5 (4-1) 2 (2-0)
Portugalsko - Superpohár 2026-08-01 3 FC Porto
1 - 0
1 - 0
Torreense 3 P -2.0 Menej 10.0 Menej
4-2 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2026-07-25 2 Estoril
0 - 0
0 - 0
Torreense R -0.5 Menej 8.5 Viac
5-5 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugalsko - Primeira Liga - Play-off 2026-05-28 3 Casa Pia
1 - 0
2 - 0
Torreense 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.0 Viac
6-9 (15) 5-4 (9) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugalský pohár 2026-05-24 1 Sporting
0 - 1
1 - 1
Torreense R -2.0 Menej 10.5 Viac
14-2 (16) 8-2 (10) 5 (4-1) 4 (4-0)
Portugalsko - Primeira Liga - Play-off 2026-05-20 1 Torreense
0 - 0
0 - 0
Casa Pia 5 1 R 0.0 Menej 10.0 Menej
5-3 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-05-16 1 Torreense
1 - 0
4 - 0
Vizela 2 V -0.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-05-09 3 Lusitania Lourosa
1 - 0
1 - 2
Torreense 2 V +0.5 Viac 9.5 Viac
5-7 (12) 4-3 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-05-04 2 Torreense
3 - 2
3 - 2
Penafiel 2 V -0.5 Viac 9.5 Menej
4-5 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-04-28 2 Feirense
0 - 0
0 - 0
Torreense 4 R 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalský pohár 2026-04-23 3 Torreense
0 - 0
2 - 0
AD Fafe 2 V -0.5, -1.0 Menej 9.5 Viac
10-3 (13) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-04-18 4 Torreense
0 - 0
1 - 0
Maritimo 2 V 0.0 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-04-11 3 Chaves
0 - 0
2 - 0
Torreense 2 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-04-06 2 Torreense
0 - 0
1 - 1
Leixoes 2 1 R -0.5 Menej 9.5 Menej
4-4 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-03-22 Felgueiras 1932
0 - 1
0 - 3
Torreense 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-03-16 4 Torreense
1 - 0
1 - 0
Portimonense V -1.0 Menej 10.0 Menej
1-7 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-03-07 4 UD Oliveirense
0 - 2
0 - 3
Torreense 2 V +0.5 Viac 10.0 Menej
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Segunda Liga 2026-02-28 1 Torreense
0 - 1
0 - 3
FC Porto B 3 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Celtic Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európska liga UEFA 2026-11-05 1 Celtic
0 - 0
3 - 2
Besiktas 2 V 0.0, +0.5 Viac 10.5
Škótsko - Premiership 2026-11-01 1 Falkirk
2 - 0
2 - 0
Celtic 3 P +1.0, +1.5 Menej 10.5
Škótsko - Premiership 2026-10-28 2 Celtic
1 - 2
2 - 2
Dundee Utd 2 R -1.5, -2.0 Viac 12.0
Škótsko - Premiership 2026-10-25 2 Hibernian
1 - 2
1 - 2
Celtic 3 V +1.0 Menej 11.0
Európska liga UEFA 2026-10-22 4 Celtic
0 - 0
1 - 2
Celta Vigo P 0.0 Viac 10.0
Škótsko - Premiership 2026-10-18 3 Celtic
5 - 1
7 - 1
Hearts 1 V -0.5, -1.0 Viac 11.0 Menej
6-3 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európska liga UEFA 2026-10-15 3 Benfica
3 - 0
4 - 1
Celtic P -2.0, -2.5 Viac 11.0 Viac
8-6 (14) 5-3 (8) 3 (2-1) 3 (1-2)
Škótsko - Premiership 2026-10-11 1 Motherwell
0 - 1
0 - 2
Celtic 2 V +1.0 Menej 10.5 Viac
2-9 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Škótsko - Premiership 2026-09-20 2 Celtic
0 - 1
0 - 1
Rangers 3 P 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
8-4 (12) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Európska liga UEFA 2026-09-17 Celtic
1 - 2
1 - 3
Ferencvarosi TC 2 P -0.5, -1.0 Viac 10.0 Viac
11-3 (14) 6-2 (8) 1 (0-1) 2 (2-0)
Škótsky ligový pohár 2026-09-13 2 Rangers
1 - 0
3 - 0
Celtic 3 P 0.0 Push 10.5 Menej
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Škótsko - Premiership 2026-09-09 2 St Johnstone
0 - 0
0 - 1
Celtic 2 V +1.0 Menej 10.5 Viac
2-11 (13) 2-7 (9) 2 (1-1) 2 (0-2)
Škótsko - Premiership 2026-09-05 2 St Mirren
1 - 0
1 - 2
Celtic 1 V +1.0, +1.5 Menej 10.5 Viac
6-10 (16) 3-6 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Škótsko - Premiership 2026-09-02 1 Celtic
3 - 0
3 - 0
Aberdeen 1 V -1.5, -2.0 Menej 11.5 Viac
15-5 (20) 8-3 (11) 4 (2-2) 2 (2-0)
Škótsko - Premiership 2026-08-29 1 Celtic
2 - 0
2 - 1
Falkirk 4 V -2.0 Menej 11.0 Menej
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League - kvalifikácia 2026-08-25 2 LASK Linz
1 - 1
4 - 1
Celtic P -0.5 Viac 10.0 Viac
8-3 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
UEFA Champions League - kvalifikácia 2026-08-19 Celtic
2 - 0
3 - 0
LASK Linz 1 V -0.5 Push 10.0 Viac
8-3 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 7 (5-2)
Škótsky ligový pohár 2026-08-15 2 Dundee Utd
0 - 2
0 - 4
Celtic 1 V +1.0 Viac 11.0 Push
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Škótsko - Premiership 2026-08-09 1 Kilmarnock
0 - 3
1 - 5
Celtic V +1.5 Viac 10.0 Viac
5-7 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Škótsko - Premiership 2026-08-03 Celtic
0 - 0
1 - 0
Dundee 1 V -2.0 Menej 11.0 Viac
9-4 (13) 6-3 (9) 3 (2-1) 0 (0-0)
Elitné kluby - priateľské zápasy 2026-07-25 1 Celtic
2 - 0
2 - 2
AC Miláno R 0.0 Viac 8.5 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
UK Friendlies 2026-07-18 Celtic
1 - 1
1 - 1
Middlesbrough R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
6-7 (13) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2026-07-14 1 Sporting
1 - 0
4 - 1
Celtic 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.0 Menej
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2026-07-07 Shelbourne
0 - 0
1 - 1
Celtic R +1.0, +1.5 Menej 8.5 Viac
6-8 (14) 4-4 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Škótsko - FA Cup 2026-05-23 1 Celtic
2 - 0
3 - 1
Dunfermline 1 V -2.0 Viac 11.0 Menej
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Škótsko - Premiership 2026-05-16 6 Celtic
1 - 1
3 - 1
Hearts 3 V -1.0 Viac 10.5 Viac
9-6 (15) 3-3 (6) 3 (1-2) 3 (1-2)
Škótsko - Premiership 2026-05-13 1 Motherwell
1 - 1
2 - 3
Celtic 2 V +1.0 Viac 10.0 Menej
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Škótsko - Premiership 2026-05-10 6 Celtic
1 - 1
3 - 1
Rangers 2 V -0.5 Viac 11.0 Menej
1-7 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Škótsko - Premiership 2026-05-03 1 3 Hibernian
1 - 1
1 - 2
Celtic 3 V +0.5, +1.0 Push 11.0 Viac
0-13 (13) 0-7 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Škótsko - Premiership 2026-04-25 2 Celtic
2 - 0
3 - 1
Falkirk 3 V -1.5 Viac 11.0 Viac
9-7 (16) 4-4 (8) 3 (1-2) 4 (1-3)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3.9 3.5 1.8
Ázijský hendikep
Celý (+0.5) Domáci@2 [email protected]
Polčas (+0.25) Domá[email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]
Polčas (1.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0

Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.5, 3.0

0
Strely na bránu
0
0
Strely mimo
0
0
Útok
0
0
Nebezpečný útok
0

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia