ne, Oct 18, 2026 · 13:00
NajstaršieNedávne
PVPVPP
2.70
3.60
2.15
NedávneNajstaršie
PVPVVP
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.25
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
-0.25
Sölvesborgs GoIF
Torns IF vs Sölvesborgs GoIF Profil tímov
53Celkom
Torns IFŠvédsko - 2. divízia - Södra Götaland · Sila v porovnaní s 14 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaRohy získané
VVPPPVPVPPNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 18
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapNekryje4/10
Pomalý štartViac ako 2.5 v 4 v radeViedol v polčase, no nevyhral 2 z posledných 10Viac ako 2.5 9/10BTTS 8/10
75Celkom
Sölvesborgs GoIFŠvédsko - 2. divízia - Södra Götaland · Sila v porovnaní s 14 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránka2. polčasSlabá stránkaÚtok
PPVRPVVPVPNedávneZlepšenie+0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 10
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Viedol v polčase, no nevyhral 2 z posledných 103+ karty 8/10
Torns IF vs Sölvesborgs GoIF Fakty o zápase
Torns IF
4V-0R-6P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 25 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 2.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 0%0
Prehra 60%6
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Rohy spolu 10.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
Sölvesborgs GoIF
4V-1R-5P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 18 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
Konečný výsledok
Výhra 40%4
Remíza 10%1
Prehra 50%5
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 40%4
Neplatné 0%0
Menej 60%6
Rohy spolu 10.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 10%1
Prehra 60%6
Posledné
| Torns IF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Sölvesborgs GoIF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Torns IF | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Sölvesborgs GoIF | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0, 3.5
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 31,
Priemer: 3.84,
Sm. odch.: 1.82, Medián: 4,
Modus: 5,
Viac: 52%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Torns IF vs Sölvesborgs GoIF Časové rozloženie gólov/rohov
Torns IF vs Sölvesborgs GoIF Vzájomné zápasy
Torns IF vs Sölvesborgs GoIF Zobraziť celé H2H →| Torns IF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-04 | Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
1 - 3
|
Torns IF 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-08 | 4 Sölvesborgs GoIF |
3 - 0
4 - 2
|
Torns IF | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Torns IF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-09-27 | 1 Linero IF |
3 - 0
5 - 1
|
Torns IF 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-09-19 | 2 Torns IF |
0 - 1
1 - 2
|
Räppe GOIF 2 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-09-13 | 3 IFK Karlshamn |
0 - 1
1 - 2
|
Torns IF 4 1 | V | 0.0 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-08-15 | 2 Torns IF |
2 - 1
3 - 4
|
IFK Berga 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-08-03 | 2 Torns IF |
1 - 0
2 - 0
|
Staffanstorp United 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-24 | Lilla Torg FF |
1 - 0
4 - 0
|
Torns IF | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-17 | 2 Torns IF |
2 - 1
2 - 3
|
Osterlen FF | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
2-11 (13) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 2 (2-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-13 | 1 IFK Berga |
4 - 0
4 - 1
|
Torns IF 3 | P | -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-04 | Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
1 - 3
|
Torns IF 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-29 | 2 Torns IF |
1 - 0
2 - 1
|
Linero IF 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-23 | 1 Räppe GOIF |
0 - 2
1 - 2
|
Torns IF 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-13 | 2 Torns IF |
0 - 1
0 - 2
|
Lilla Torg FF 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-09 | Oskarshamns AIK |
1 - 1
6 - 1
|
Torns IF 3 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-04 | IFK Trelleborg |
3 - 1
5 - 1
|
Torns IF 2 | P | -1.0 | Viac | 11.0 | Menej |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-04-24 | Torns IF |
1 - 3
1 - 3
|
Nosaby 2 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-04-17 | 4 Staffanstorp United |
0 - 1
2 - 4
|
Torns IF 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
13-2 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-04-11 | 2 Torns IF |
1 - 0
2 - 1
|
IFK Karlshamn 1 | V | -0.5 | Viac |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-04-03 | Växjö Norra |
0 - 0
1 - 0
|
Torns IF 2 | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-10-19 | 1 Torns IF |
0 - 0
1 - 0
|
FK Karlskrona 1 | V |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-10-12 | 2 Kristianstad FC |
0 - 0
1 - 0
|
Torns IF 3 | P | -2.0, -2.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-10-05 | 1 1 Torns IF |
0 - 0
0 - 2
|
IFK Karlshamn 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 11.5 | Viac |
|
5-12 (17) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-09-29 | 1 FBK Balkan |
1 - 0
1 - 1
|
Torns IF 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-09-20 | 1 Växjö Norra |
5 - 0
7 - 0
|
Torns IF | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-15 | 1 Linero IF |
2 - 0
4 - 2
|
Torns IF 3 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-08 | 4 Sölvesborgs GoIF |
3 - 0
4 - 2
|
Torns IF | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-02 | Torns IF |
1 - 0
2 - 0
|
Osterlen FF 2 | V | 0.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-25 | 3 Torns IF |
0 - 0
2 - 0
|
IFK Hässleholm 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-18 | 1 IFK Trelleborg |
0 - 2
2 - 4
|
Torns IF 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-13 | 2 Torns IF |
2 - 0
2 - 2
|
FBK Balkan 2 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-9 (19) | 6-4 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-08 | 1 FK Karlskrona |
2 - 0
4 - 1
|
Torns IF 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sölvesborgs GoIF Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-10-02 | 4 Staffanstorp United |
1 - 0
4 - 0
|
Sölvesborgs GoIF 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-09-27 | 3 Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
3 - 2
|
IFK Berga 1 1 | V | 0.0 | Viac |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-08-28 | 3 Linero IF |
0 - 0
1 - 0
|
Sölvesborgs GoIF 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
||||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-08-25 | 2 Växjö Norra |
0 - 2
1 - 2
|
Sölvesborgs GoIF 4 | V | -0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-08-21 | 2 Sölvesborgs GoIF |
1 - 1
2 - 1
|
IFK Karlshamn | V | -1.0 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-08-14 | 1 Sölvesborgs GoIF |
0 - 2
1 - 2
|
Nosaby 2 | P | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-18 | 3 Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
1 - 1
|
Räppe GOIF 3 | R | -0.5 | Menej |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-12 | 2 IFK Karlshamn |
0 - 0
0 - 2
|
Sölvesborgs GoIF 1 | V | 0.0 | Menej |
|
8-9 (17) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-06-04 | Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
1 - 3
|
Torns IF 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-29 | 2 IFK Berga |
2 - 0
3 - 2
|
Sölvesborgs GoIF 1 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-05-01 | 1 FK Karlskrona |
1 - 0
1 - 0
|
Sölvesborgs GoIF | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-04-11 | 3 Sölvesborgs GoIF |
1 - 1
2 - 1
|
Linero IF 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2026-04-03 | 1 Lilla Torg FF |
0 - 1
0 - 5
|
Sölvesborgs GoIF | V | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-9 (13) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-10-12 | 1 IFK Trelleborg |
1 - 1
4 - 3
|
Sölvesborgs GoIF | P | -0.5 | Viac |
|
10-8 (18) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-10-05 | 3 Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
1 - 2
|
Kristianstad FC 6 | P | +0.5, +1.0 | Push |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-09-12 | 1 IFK Hässleholm |
0 - 2
3 - 4
|
Sölvesborgs GoIF 2 | V | +0.5 | Viac | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-09-07 | Sölvesborgs GoIF |
2 - 0
3 - 0
|
Osterlen FF 2 | V | 0.0,-0.5 | Menej |
|
4-8 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-09-03 | 2 Hogaborgs BK |
1 - 0
2 - 3
|
Sölvesborgs GoIF 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
4-10 (14) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-23 | 1 Nosaby |
1 - 1
1 - 4
|
Sölvesborgs GoIF 2 | V | 0.0 | Viac |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-16 | 3 FK Karlskrona |
1 - 0
1 - 1
|
Sölvesborgs GoIF 2 | R | -0.5, -1.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-08-08 | 4 Sölvesborgs GoIF |
3 - 0
4 - 2
|
Torns IF | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-27 | 2 Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
2 - 4
|
Linero IF 4 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-19 | 3 FBK Balkan |
1 - 2
4 - 3
|
Sölvesborgs GoIF | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
5-9 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-13 | 2 Kristianstad FC |
1 - 0
2 - 0
|
Sölvesborgs GoIF 1 | P | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-06-05 | 1 Sölvesborgs GoIF |
2 - 1
4 - 2
|
IFK Karlshamn 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-05-31 | 2 Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
2 - 0
|
FK Karlskrona 1 | V | +0.5, +1.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-05-09 | 2 Sölvesborgs GoIF |
1 - 0
2 - 2
|
IFK Hässleholm | R | 0.0 | Viac |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-05-02 | 1 Räppe GOIF |
0 - 0
1 - 1
|
Sölvesborgs GoIF 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-04-13 | 3 Sölvesborgs GoIF |
0 - 1
0 - 1
|
IFK Trelleborg 4 | P | +0.5 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland | 2025-04-06 | 3 Osterlen FF |
1 - 1
2 - 3
|
Sölvesborgs GoIF 1 | V | -1.0 | Viac |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 2.7 | 3.6 | 2.15 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (0.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

